Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több, mint 10 év korkülönbség... fórum

Több, mint 10 év korkülönbség... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. jún. 6. 19:41

Sziasztok!


Köztem és a párom között is 12 év van. 3 éve vagyunk együtt és nagyon boldog vagyok vele! Egyáltalán nem okoz problémát semmiben...

73. a14deb9047 (válaszként erre: 72. - Rewt)
2012. júl. 28. 22:12
A feleség férje meg egyre fiatalabb lesz :D
72. rewt
2012. júl. 28. 22:08

- Igaz, hogy megnősülsz James - kérdezik az angolt a klubban.

- Igaz...

- És az ara.., az hány éves...?

- Húsz...!

- Elment az eszed....?! Gondolkodtál arról mi lesz később...?

- Mi volna...?!

- Hát ha te most 59 éves vagy és ő húsz, mi lesz 10 év mulva...?

- Én 69 és ő 30

- Jó, jó - de mi lesz 20 év múlva...?

- És..., és ő hány éves lesz 20 év múlva...?!!!

- 40..!

- Na látod..., 20 év múlva öreg feleséged lesz..! Kell ez neked...?!

2012. máj. 2. 14:08
természetesen én sem gondolok erre mindig,csak néha eszembe jut
70. 171925f409 (válaszként erre: 69. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 2. 13:18

:)

MI a párommal erről nem beszélünk bár mondtam már neki, hogy nagyon szeretem és, hogy nem is tudom mi lesz majd egyszer velem ha már Ő nem lesz:(((((Megvigasztalt és annyit mondott itt lesznek majd a fényképek.Hát majd elsírtam magam ahogy erre gondoltam.És azóta nem gondolok erre persze tudom, hogy ez így lesz de fő, hogy szeretjük egymást együtt élvezzük az életet és ez jó:DD

Mindig mondja jön majd új koma aztán az lesz a nagy ő mondtam nem hiszem, hogy én majd 50 évesen várom a nagy őt

69. cirmoscicajaj (válaszként erre: 68. - Sziszka91)
2012. máj. 2. 11:21
Nekem is néha eszembe jut,mert "papírforma szerint" én is fogok nélküle élni (20 évvel idősebb)de mikor beszéltem neki erről,akkor megvígasztalt és megbeszéltük,h megkeressük egymást a túlvilágon.És nekem így könnyebb.
68. Sziszka91 (válaszként erre: 67. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 1. 13:13
Igyekszünk is kihasználni minden alkalmat, csak hát az ember lelke mélyén ott van az a kis félsz... De az iránta érzett szerelmem feledteti velem a borongós gondolatokat!
2012. ápr. 29. 09:50
Nem arra kell gondolni,h 50 évesen egyedül maradsz,hanem arra,h addig mennyi szép élmény vár rátok
66. a14deb9047 (válaszként erre: 65. - Sziszka91)
2012. ápr. 28. 17:48
Ötvenen túl kicsit más az élet. Örülök, hogy lassan túlélem, miközben tőlem sokkal fiatalabbak már elmentek. Marad a remény.
2012. ápr. 28. 17:06

Nálunk 15 év a korkülönbség, holnap lesz az eljegyzésünk. Nálunk minden nagyon pozitív :) Volt már két olyan kapcsolatom ahol 4 év volt a különbség, de soha egyikben sem volt ekkora harmónia! Szerintem a személyiség szerkezet számít igazán.

Őszintén szólva rettegek, hogy már nem tölthetünk annyi időt együtt majd amennyit szeretnénk. Úgyhogy igyekszünk minden pillanatot megragadni. Talán ezért is volt, az hogy 5 hónap után összeköltöztünk és most 1,5 év után eljegyez!

Valaki aki hasonló helyzetben van, hogy lendíti túl magát az elmúlással kapcsolatos rettegésén, hogy mondjuk 50 évesen a szerelme nélkül maradjon?

2012. ápr. 23. 16:34
Én 29 párom 58 éves és bizony a párom nagyon aktiv edző terembe jár nem iszik, nem dohányzik jó humorú:)9Sajnos a többsége már nem ilyen persze vannak kivételek.Tőlünk si kérdezik mindig mi lesz ha a párod idősebb lesz mondom semmi most is idős:))nem fogom elhagyni hisz szeretem.Elég baj lenne ha valaki 10-15 év után elhagyná a párját mert mondjuk az tényleg beteg lett:((((((
63. timycat (válaszként erre: 62. - Csgybzs)
2012. ápr. 23. 16:28

A korkülönbség 27 év ha a születési dátumokat nézzük, agyilag inkább én vagyok az idősebb. A kapcsolat működik már több mint 12 éve. Páromat is doppingolja a nála jóval fiatalabb társ, büszke rám, büszke magára is és nagyon igyekszik nem elszúrni semmit, de azért néha nógatni kell. Viszont nagyon fiatalos és jóval aktívabb minden téren, mint az általam ismert korban "hozzámillő" férfiak többsége.

A jövő meg rejtély

62. csgybzs (válaszként erre: 61. - Timycat)
2012. ápr. 23. 08:07

Mennyi is köztetek a korkülönbség? (lehet írtad, csak nincs időm visszaolvasni...)

Persze, ezek láthatók előre. Meg hát a társ segít ebben sokat, ahogy Te is pároddal. Figyelni kell egymásra és megtalálni az arany középutat az életritmusban. Az én férjemnek sokat dob a hiúságán, hogy ennyivel fiatalabb vagyok, mindig hallgatom, hogy muszáj jól kinéznem!! :) És ez nagyon jó! Persze senki nem tudhatja, hogy mi lesz 20 év múlva, de kit érdekel? A mostra koncentrálunk mindketten. A mai világban már az is nagy kincs lesz, ha egyáltalán kitart addig egy kapcsolat...

61. timycat (válaszként erre: 60. - Csgybzs)
2012. ápr. 22. 22:05

Igazad van, látszódott már rég, hogy mi lesz csak anyukám nem vette észre, vagy nem akarta :S


Én ezen okulva figyelem az emberen és amint vlami tunyulás jelét vélem felfedezni azonnal figyelmeztetem, hogy én nem anyám vagyok és nem akarok úgy járni. Ő is látja mi van a szüleimmel és látja hogy egyáltalán nem frankó a helyzet :S

Persze a tunyulás alatt nem egy délutáni "nincs dolgom hát hunyok egyet" esetet értek, hanem amikor észreveszem hogy a saját dolgaihoz képest ereszt a gyeplőn, még pedig nagyon, pl az edzés hanyagolása :S korábban heti 5ször sportolt, most jó ha heti 1-2szer fel tudom rugdosni a konditerembe egy picit cajozni vagy evezni :S De nem hagyom magam, küzdök :)

60. csgybzs (válaszként erre: 58. - Timycat)
2012. ápr. 22. 15:17

Valószínűleg ez emberfüggő egyébként. Elhagyják magukat... egy 66 éves ember azért még nem egy roncs... az apósom ennyi és jön-megy, kutya baja.....éli világát.

Persze aki már 40 évesen hajlamos a fizikai leépülésre vagy ilyesmire, az jóhogy az lesz. Az én férjem 40 körüli, minden nap edz, jó kondiban van, az esze mint a borotva és sokat segít neki, hogy fiatal felesége van... :D Egy korombeli, céltalan, hétvégente piálós, haverszimbiózisban élő emberrel el sem tudnám képzelni az életem. Szerintem nem lehet előre leosztott szerepekről beszélni, ha csak nem látszódott előre is....

2012. ápr. 22. 14:57

Na szóval én még csak a "járás" fázisban vagyok a barátommal, nem élünk együtt, csak randizunk:) Ő 41, én 29. Jártam én már fiatabbal, meg 15 évvel öregebbel. Szerintem emberfüggő. Van aki már huszonévesen jajgat, meg lagymatag. Van aki 40évesen ilyen. Van aki meg 80 évesen is férfi.

Az nem mindegy, hogy te öregedsz a párodhoz, vagy ő fiatalodik hozzád :)

58. timycat (válaszként erre: 57. - Csgybzs)
2012. ápr. 22. 13:40
Zsókának sok mindenben igaza van :S a nagy átlag így jár :S Én is ettől félek, nekem is idősebb párom van, noha látom, hogy az 50 éves, fitt anyukám mekkorát szív egy 66 éves ember mellett, az ő életükre szóról szóra igaz az, amit Zsóka írt (kivéve a pelenkázást, de ki tudja mi lesz később :S)
57. csgybzs (válaszként erre: 51. - A14deb9047)
2012. ápr. 22. 12:41

Milyen korkülönbségről beszélünk? Mert ha a pasi hetven éves, akkor max egy 50-55 éves nő lehet, akiről szó van, mert maximum az lehet még annyira kívánatos, meg szemrevaló....meg energikus...

Másrészről az én férjem jelenleg is antialkoholista és tévénk sincs... hiába a nagyobb korkülönbség.

Tényleg TE vagy rossz időben rossz helyen, sajnos... :(

56. csgybzs (válaszként erre: 1. - Baby_face)
2012. ápr. 22. 12:30

A férjem 13 évvel idősebb nálam. Nem gondolkodom azon, hogy mikor én ötven leszek, akkor ő hatvanhárom.... Hogy miért? Először is azt még meg kell élni.... másodszor. Ha ő nekem a megfelelő mindenben és szeretem, tisztelem, és ő is viszont, akkor akkor is tisztelni fogjuk egymást, mikor az egyik már nyugdíjas lesz, a másik meg még dolgozik....Szerintem a választása pillanatában mindenki tisztában van azzal, hogy később a korkülönbség milyen (esetleges) problémákat jelenthet....

Egyébként pedig a gond akkor van, ha a felek nem egyformán gondolkoznak és nem egyeznek a hosszútávú terveik... de ez igazából korkülönbségtől független...

2012. ápr. 20. 11:29
Sziasztok.Az én párom is majd 30 évvel idősebb és semmi gondunk nekünk sem sosem jöttek be a velem egykorú srácnak mindegyiknek majdnem a csajozás,buli,haverok.ivászat volt a legfontosabb.De a párom nem ilyen.Mi többre becsülünk egy jó ebédet mint egy jó nagy bulit
54. cirmoscicajaj (válaszként erre: 53. - Jennyke 1)
2012. ápr. 20. 10:56
KÖSZÖNÖM :)))))))))))))))))))
2012. ápr. 19. 20:40
Sziasztok.Az én párom 30 évvel idősebb és 10 éve élünk együtt semmi gondunk nincs
52. cirmoscicajaj (válaszként erre: 51. - A14deb9047)
2012. ápr. 18. 18:52
Nem hiszem,h mindenkinél így van ez. A párom nem olyan ember aki itthon tudna ülni és semmit nem csinál.Most is segít az apjának a kertben csinálnak épületet.az apja nyughatatlanságát örökölte.és mivel több évet élt egyedül,megszokta,h föz,mos,takarít.persze nem állandóan.ha meg eljönne a vég kezdete (ahogy te írod)mindenben mellette állnék,és nem esne le a gyűrű az ujjamról,ha mosdatnom,borotválnom stb.kéne.Ne haragudj,nem megbántani akarlak,de nagyon sajnálom,h te ebben élsz.
2012. ápr. 18. 15:29

Amikor nyugdíjba megy és otthon marad, minden baj lesz... Ezt azt megcsinál kínkeservesen ugyan, de morogni fog mindenért. Mert bizony a nő akkor még javában munkaképes, és nem fog mosolyogni, amikor otthon minden tennivaló ugyanúgy rá vár. És háborogni fog, hogy a feleség fodrászhoz, kozmetikushoz jár, új ruhát vesz, hogy a lakást ugyanúgy karban kell tartani, legyen az festés, mázolás, vagy éppen az elromlott gáz, villany megcsináltatása... És rájön, hogy neki még egy kívánatos, szemrevaló, energikus felesége van, miközben ő hetvenes... És elfelejti a kérlek, a köszönöm fogalmakat. Amikor már nem tudja, hogy a gyermeke, a felnőtt unokája mikor született...

Marad neki a tv, az alvás és a sör. Az pedig még csak a vég kezdete, amikor prosztataműtétek után még a feleségnek kell pelenkáznia a férjét, vagy éppen nem akar mosakodni, borotválkozni, tiszta ruhát felhúzni... Mindezt élem a családomban évek óta hétről hétre. Lehet, rosszkor vagyok rossz helyen.

50. c33bd8536b (válaszként erre: 45. - Cirmoscicajaj)
2012. ápr. 18. 15:03
Szeretném látni, mit írsz 20 év múlva.
49. c33bd8536b (válaszként erre: 47. - 2caf8744b6)
2012. ápr. 18. 15:01
Bizony így van.
2012. ápr. 18. 14:43
ne hari,de remélem nem így lesz...
2012. márc. 22. 17:37

Az élet szép fiatalon, észre sem venni a kor külömbséget.

De szép lassan halad előre és bizony 50-ven felett kezdödik a kor külömbség észre vétele. Addig semmi baj nincs.

46. Hello Titti (válaszként erre: 22. - Csimpilimpi2)
2012. márc. 22. 17:00
tökjó fej vagy ;))
2012. márc. 22. 16:44

Sziasztok!Az én párom 1 honap hiján 20 évvel idősebb nálam.Én 24 vagyok,ő 43.( biztos tátva maradt a szátok :))Lassan 3 éve együtt vagyunk,és teljesen kiegészítjük egymást.

Soha egy cseppet sem vitázunk.Volt már korban hozzám illő párom is de annyira elbánt velem,h azt hittem megzavarodok.Na innentöl kezdve nem számít a kor.amikor a párommal összejöttünk,kaptam hideget,(szinlelt)meleget,h apakomplexus meg,h csak a pénzért vagyok vele,pedig csak 2000-el keresett többet nálam akkor :)de mára mindenki elfogadta.aki nem az nem érdekel.Na csak azt akarom mondani,h ha mind a két félnek elég "érett"a gondolkodása egy ilyen kapcsolathoz akkor 100 év sem lehet baj,de ez csak az én véleményem.pusza,és szeressétek a párotokat :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook