Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiatal férfi, idősebben nő? fórum

Fiatal férfi, idősebben nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. aug. 5. 21:25
Na akkor erre rácáfolok! 45 éves vagyok (kb. 35-nek nézek ki) és a férjem 30 éves. Megszültem 3. kisfiamat, aki közös gyermekünk és nagyon szeretjük egymást. Működik és fiatalon tart. Sok 45 éves nő már olyan, mint a nagymamák, le vannak rottyanva, el vannak tespedve és tunyulva. Én pedig tele vagyok energiával, az egészségtől kicsattanva élvezem azt az örömet, amit egy 5 éves kisgyermek adhat. Imádom. Nagyon büszke vagyok magamra és a családomra, mert rengeteg erőt adnak az élethez. Akik korban hozzám illők voltak anno, mind lelépett, mert megmondták a szemembe, hogy én kellenék, de a 2 gyerekem nem. Nem beszélve róla, aki most korban hozzám illene a kívülállók szerint, mondjuk egy 50-60 éves, olyanok, mint a nagypapák, igénytelen a legtöbb, katasztrófa, amiket látok. Hát akkor már inkább az én fiatal, jóképű férjemet nézegetem és bújok be mellé az ágyba, mert még nem arra van igénye, hogy csak betakargassam...tudjátok, mire gondolok. Egy ismerősöm mondta anno az esküvőnk előtt, inkább téged pelenkázzanak majd, mint te egy vén trottyot. Hát ebben teljesen igaza volt! Úgyhogy csak azt tudom tanácsolni, ha valaki olyan jó és igényes nő tud lenni és maradni kora ellenére, hogy a fiatalabb korosztály még észreveszi és kifejezi rajongását felé, akkor igenis ragadja meg az alkalmat és ne a nyugdíjas éveket várja, hanem éljen és érezze igazi nőnek magát újra. Sok sikert az életben!
123. b1dbc250b6 (válaszként erre: 122. - Pipi57)
2016. jan. 22. 10:40
miért is?
122. Pipi57
2016. jan. 22. 09:34
Már a fórum cím is nevetséges:)
2016. jan. 22. 04:48
letezik ilyen.a boldogsag mindig 2 emberen mulik,s nem pedig,hogy ki hany eves!
2015. okt. 1. 07:08
Sziasztok én most tapasztaltam ilyet 11 év korkülönbség volt
2015. febr. 14. 01:36
hallottam mar ilyenrol!
2015. febr. 2. 21:16
teljesen jó, bizonyos határig.
2015. febr. 2. 21:08
;) nagyon jól tud működni....akár egészen sokáig is ;)
116. 5fd53d3fca (válaszként erre: 75. - E475b894d7)
2013. dec. 7. 09:25

:D erre felkaptam a fejem. Jól esett ez a poén így reggel.


Most úgy gondolom, csak idősebb férfival lennék kapcsolatban, de ki tudja... megkörnyékezett a 10 évvel fiatalabb pasi, csak jót mosolyogtam és nagyon jót tett az önbizalmamnak.


A szerelem meg fellobbanhat akárkivel szemben...na vele nem lobbant, amúgy elég jóképű gyerek az illető.


Egy ismerősömnek 12 évvel fiatalabb a pasija. Szerintem a nő nagyon féltékeny, és azt látom, hogy folyamatosan a lánya korabeli csajokkal hasonlítja össze magát, és fél, hogy a pasija lelép, mert amúgy a férfi ideális egy fiatal csajnak minden szempontból.Nincs gyereke, jól keres, van lakása, és nagyon jól néz ki (bár ez relatív), szal egy férfias emberről van szó. És egy 47 éves nő nem fog neki szülni...a pasi meg miért ne akarna saját gyereket?


Szerintem a nő homokba dugja a fejét és nem vesz tudomást arról, ami nyilvánvaló.

115. Delete (válaszként erre: 114. - A6bc29c843)
2012. okt. 9. 15:04
p r ó b á t ? és ezt egy Nő írja
2012. szept. 9. 10:27
Megér egy próbát. :)
2011. ápr. 22. 09:49

Miért is ne...?

Sok ilyen kapcsolatról tudok , és jól működik...

Úgy-hogy hajráááá

2011. febr. 24. 14:02
Ja azt elfelejtettem hogy nem házassághoz vagy párkapcsoltahoz...az egy idő után a fiatalabb részéről nem működik
2011. febr. 24. 14:00

Szerintem a 42-höz a 30-31 nem olyan fiatal.

én 36 vagyok és 23 éves azt mondta hogy vonzó vagyok....elgondolkodtatott megmondom őszintén...lehet még nincs kipipálva:-))))

110. Celick
2010. nov. 5. 14:16

"Semmi sem örök minden változik." A helyzet az ,hogy az olyan emberek akiknek jóval idősebb barátjuk vagy barátnőjük van illetve házasságot kötnek velük és 20 évvel vagy több mint egy generációval idősebbek ez a kapcsolat az élet 99%-ban nem működőképes hiszen itt van egy olyan tényező nevezzük csereeszköznek ,ami már az elején befolyásolja a szeretet mint meghatározást.

Mert már az első pillanattól kezdve ez dominál.

Hozzáértő szemmel a másik meglátásom ,hogy ezzel a viselkedéssel mutatnak példát a következő generációnak ,holott inkább működőképessé kellene tenni és erősíteni a családok közti köteléket.Nem széthúzni és mások által tönkre tenni azt.Gondoljatok csak bele, ezt látják a családban a gyerekek igaz ,valószínűleg már idősebbek ,de mit szólnátok ha olyan nőt venne el vagy olyan nővel járna a családfő aki pont annyi idős mint a lánya.Egyrészt ezzel lejárathatja saját magát ismerősei közt főleg ha egy befolyásos emberről van szó ez még a karrierébe is kerülhet,de ez a másik félre is igaz.Ezt később minden ismerős és azok ismerősei és így tovább megtudják és tovább mondják és annak a fiatalnak keményen össze fog omlani a további élete hiszen még nehezebben fog majd találni "megbízható" partnert.

A másik dolog,visszatérve előbbi bekezdéseimre ez nem egészséges párkapcsolat.

Mert olyan esetben aki jóval fiatalabb és sokkal idősebbel létesít párkapcsolatot és együtt élnek ,ez visszavezethető a családon belül egy pszichológiai tünetre meghatározásként (anyakomplexum és apakomplexumként definiálható.)

Tehát ,az a kapcsolat ami két ember közt létrejön és maximum 10 év a korkülönbség ,még működhet ,de itt is lehetnek bizonyos problémák...

109. Delete (válaszként erre: 108. - Asszonyka)
2009. márc. 4. 20:08

SZERINTEM: társadalmunk érettségének mértéke, más döntéseinek elfogadása.

Nem tudok olyan emberről akinek jobb dolga lehet ezen a Világon, mid annak, aki Magáról elmondhatja: Boldog, mert SZERET és SZERETIK Mond csak? Van jogod „elvenni „ e szeretet?

108. asszonyka (válaszként erre: 102. - Delete)
2009. febr. 8. 16:32
Tulajdonkeppen a parom fiarol van szo aki ezzel a lepessel kiboritotta az egesz csaladot.En azt javasoltam hagyjak ne piszkaljak majd rajon hogy ez igy nem lesz jo,hiszen csak szeretne majdan sajat gyerekeket es ettol a holgytol mar valoszinuleg nemlehet.
107. salabakter (válaszként erre: 104. - Fiatal nő)
2009. febr. 5. 18:27
Ha van neki.Én nem sok észt nézek ki belőle! :-)
106. Fiatal nő (válaszként erre: 105. - Franc22)
2009. febr. 5. 11:54
2 év azért még nem olyan sok...
105. Franc22
2009. febr. 5. 10:26
Az én exem, már 2éve van együtt a nőjével. Az exem 29 lesz, a Nő 46éves. Szóval nem lehet tudni.
104. Fiatal nő (válaszként erre: 103. - Salabakter)
2009. febr. 5. 09:36

Szerintem sem lesz hosszú életű a kapcsolatuk, de ha nekik így jó, ám legyen.

Szerintem a fiú hamar észbekap majd...


:-)

103. salabakter (válaszként erre: 97. - E71af41436)
2009. febr. 5. 06:21
Láttam az utolsó frizbiben...szánalmas ez az öreg nő,akinek az arcát a festék tartja össze,és már selypít is....nagyon szánalmas ezzel a gyerekarcú emberkével,aki olyan mulyáska.Szerelem?Mint Kiszel Tüncinél volt azzal a gyerekkel,akivel utána egymásra kiabáltak mindent.Nagy-nagy szerelem.Inkább melodráma!
102. Delete (válaszként erre: 100. - Asszonyka)
2009. febr. 5. 06:13
Szia! Szerintem csak „egy gyenge szálon lóg” e szeretet. Ami nagyon is az erőterek függvénye! Erőterek? Tudod az a burok amit a MÁSIK iránti vonzalom képez körülötted. Na szép napot kívánok, megyek mágnest javítani :) :)
2009. jan. 15. 20:38
Nincs garancia 1-kapcsolatra akarhany evessek is ? ! Nagy szeretet es megnagyobb szerencse kell hozza , hogy holtomiglan,holtodiglan tartson,szerintem.
2009. jan. 15. 20:03
Szerintetek meddig tarthat egy olyan kapcsolat ahol a ferfi27 a no 51 eves?
99. 274c9996b8 (válaszként erre: 93. - Fiatal nő)
2009. jan. 15. 17:37
Nagyon sok közöttunk az asszonyfalo , hazassagokat,kapcsolatokat felrugo ferfi ! Igy aztan nagyon szugseges a FERFIFALO NÖ IS ! ( mar az egyensuly kedveert is.)
98. Fiatal nő (válaszként erre: 97. - E71af41436)
2009. jan. 15. 17:07
Tényleg? :-O Nem is tudtam! :-D
2009. jan. 15. 15:52

Mary Zsuzsira ismét rátalált a szerelem egy negyven évvel fiatalabb fiú személyében....

nincs baj ezzel,ugye?

azért a srác szülei mit élhetnek át,arra kíváncsi lennék :)))

2009. jan. 1. 13:52
Miért ne!
95. stuxx
2009. jan. 1. 13:18

Akit bővebben érdekel, olvasson bele a következő topiban:


"Csak én vagyok ennyire hülye?"


Azt hiszem a 89. hozzászóló voltam, amikor egy kissé hosszúra sikeredett hozzászólásban bepillantást engedtem a "korábbi" életembe :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook