Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen ítéletre számíthatok, segítsetek légyszi fórum

Szerintetek milyen ítéletre számíthatok, segítsetek légyszi (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
96. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Deothora)
2014. febr. 12. 08:52
Na és mi lett a végeredmény?
95. Deothora (válaszként erre: 94. - 6b006fc769)
2011. okt. 24. 14:19
Köszönöm kedves Panna, remélem én is:)
94. 6b006fc769 (válaszként erre: 93. - Deothora)
2011. okt. 24. 14:18
nem vagy nevetséges, csak túlparázd. remélem egy tárgyalás alatt vége ennek az egész cirkusznak és végre megnyugodhatsz.
93. Deothora (válaszként erre: 90. - Féknyom)
2011. okt. 24. 13:38

Tudom hogy mások számára még talán vicces is lehet hogy, ennyire ideges vagyok az ügy miatt...de most éppen sok minden döl el az életemben - új munkahely, talán házasság és költözés, családi dolgok is ...és még sorolhatnám. Ez a cirkusz pedig egyáltalán nem hiányzott, arról nem is beszélve hogy, mivel munkanélküli vagyok most még a párom pénzéböl kell hogy az egész cikruszt kigazdálkodjuk így aztán igzulok hogy lehetöleg, felmentéssel vége legyen a dolognak, mert anyagilag nem tudjuk kifizetni hogy minden hónapban hazafutkossak és 2-300eurókat fizessek a vonatra meg szállásra csak mert valaki, keverte a kakit a neten és most engem is belerántott.

Ráadásul azzal ijeszteget az egyik ügyvéd hogy, ha elmarasztaló ítélet születik - ha csak ejnyebejnye is- a büntetöperben, akkor a feljelentö polgári peres uton tovább fog engem perelni pénzért..bár nem tudom hogy az mennyire fog segíteni ha egy nincstelent perelnek...de attól félek hogy, ez miatt elveszíthetem a kapcsolatom a párommal, és a családom :(( Tudom hogy buta dolog ilyen félösnek lenni, de nem tehetek róla, nem vagyok egy bünözö típus és nincsenek túl erös idegeim.

92. Ditta67 (válaszként erre: 89. - Deothora)
2011. okt. 24. 13:36

Ha mindenki ilyen "bűnöző" lenne,mint Te felkopna a bírók,ügyvédek álla!

Ne izgulj,nem lesz semmi baj,ha az eredeti verziónál maradsz sem!

91. 6b006fc769 (válaszként erre: 90. - Féknyom)
2011. okt. 24. 13:16
:)))
90. féknyom (válaszként erre: 87. - Deothora)
2011. okt. 24. 13:15

Igazán nincs mit.:)

Rettegés lehet az egész életed, ha mindent így túllihegsz.:)

Na hajrá, jó ügyvéddel öt évnél többet tuti nem kapsz.:)

2011. okt. 24. 13:12

Köszönöm a válaszokat!

Ma éjjel utazom haza , remélem hogy szombaton este már jó újságot írhatok ide..és köszönöm a segítségeteket.

88. 6b006fc769 (válaszként erre: 85. - Deothora)
2011. okt. 24. 13:10

az vagy.

néhány másodperc alatt mit lehet kommunikálni? pl. "itt vagy már? Nem, még 5 perc" vagy "gyere át, kész a kávé" szóval ennyit...

2011. okt. 24. 13:06
köszi:)
86. féknyom (válaszként erre: 85. - Deothora)
2011. okt. 24. 13:04
Az vagy, szerintem.
2011. okt. 24. 13:03

Az lenne a kérdésem az ügyemmel kapcsolatban, hogy mivel írtam is hogy közöttem és a többi feljelentett között semmlyen kommunikáció és kapcsolat nem volt...most hétvégén és ma délelött is felhívtak tiltott számról és amikor felvettem - felvettem mert apukám hív néha így- egyszerüen letették pár másodperc múlva.

Szóval szerintetek valaki azzal próbálkozik hogy felhív és leteszi, és akkor az már kommunikációnak számít? A telefonom már hét éve van meg, és még nem fordult elö ilyen velem hogy tiltott számmal hívtak, aztán letették...vagy szerintetek már paranoid vagyok?

2011. okt. 21. 15:20

Kösznöm hogy segítetek a tanácsaitokkal!

Jövöhét szerdán van idöpontom egy ügyvédhez az is majd egy kicsit felvilágosít...remélem hogy minden renben lesz.

Ha gondoljátok majd megírom jövöhét végén hogy mi lett...

És köszönöm mégegyszer a bátorítást, remélem hogy a bíró felment, mert ö is belátja hogy nincs közöm a dologhoz.

83. féknyom (válaszként erre: 59. - Jstefan)
2011. okt. 21. 14:31

"még akkor is mondhatod hogy"

Nem mondhatja, hanem vallhatja, mert ezt "úgy hívja a törvény hogy VALLOMÁS!"

Ha más okostojáskodunk...

2011. okt. 21. 14:27
Nem lesz semmi ejnye, nem követett el semmit, ennyi.
81. 6b006fc769 (válaszként erre: 80. - Zebracsikó)
2011. okt. 21. 14:17
szerintem azt sem, hiszen köze sincs hozzá
80. zebracsikó (válaszként erre: 46. - Deothora)
2011. okt. 21. 14:02
NEM ÍTÉLNEK EL! Megértem, hogy zaklatott vagy, de értsd már meg, hogy annyira távoli a kapcsolatod az üggyel és a bloghoz meg semmi közöd, hogy maximum!!! egy ejnyebejnyét suttognak el majd neked.
2011. okt. 21. 14:02

Sziasztok!

Igazatok van hogy túllihegem, de nem tehetek róla, eléggé megvagyok ilyedve mert, nekem még sosem volt dolgom a bírósággal, és nem akarom hogy valami milliós kártérítést ártatlanul a nyakamba varrjanak...

Ja egyébként az orvos feljelentette a blogírót és társait könnyü testi sértés miatt is, és én is kaptam hogy felvagyok jelentve, pedig még csak az országban sem tartozkodtam, nem is ismerem a többi feljelentettet, semmilyen kommunikációban nem álltam velük soha...kb. olyan mintha az utcán valakire ráböknék hogy "puff felejlentelek mert megvertél"..szóval nem tudom de ez a férfi vagy sportot üz a feljelentésekböl, vagy nagyon sok pénzt akar szakítani...és én eléggé be vagyok rezelve:((

2011. okt. 21. 13:57
Szerintem nekem is menne ügyéd nélkűl.
77. féknyom (válaszként erre: 76. - Deothora)
2011. okt. 21. 13:51

Szia!

Én tuti nem mennék ügyvédhez. Kicsit túlliheged, kicsit nagyon, na de ilyen alkat vagy...

Sok sikert!

2011. okt. 21. 13:45

Sziasztok!


A beadványokban már leírtam mindent, hogy nincs közöm a feljelentett bloghoz, és hogy a tudomásom és beleegyezésem nélkül idézett tölem a blogkészítö, és hogy mivel számomra a fórum már nem elérhetö - mert 2009óta törölték- ezért nem tudom megmondani hogy egyáltalán pontosan idézett-e tölem a blogkészítö...és azt is írtam hogy, én abszolút általánosságban írtam a véleményt a cikket követö fórumban, amit a blogkészítö a saját blogjában engedély nélkül úgy kopírozott a saját kontextusába hogy az nem az én gondolatmentemet hanem az övét adja vissza, és hogy én ehhez soha nem járultam hozzá, hiszen a feljenetöt sem ismerem, és a blogkészítöt sem...


Ez van és csak ezt tudom a bíróságon is elmondani.Remélem hogy felmentenek mert, semmi közöm az egészhez, arról meg nemén tehetek hogy valaki engedélyem nélkül csak úgy kopizgatja a hozzászólásomat ahogy neki tetszik.


Ma derül ki hogy az ügyvéd vállalja-e az ügyemet, klülönben ügyvéd nélkül kell mennem a bíróságra.


De remélem hogy, normális lesz a bíró és átlátja a dolgot,hogy nekem nincs közöm a dologhoz...

75. féknyom (válaszként erre: 74. - Ade3888e36)
2011. okt. 21. 01:43
IP cím alapján, rendőrség lekérte az adatokat a szolgáltatótól, gondolom én...
74. ade3888e36 (válaszként erre: 2. - B789d47c89)
2011. okt. 21. 01:25
Ez érdekes, hiszen nagyon kevés oldalnál kell megadni regisztrációnál a saját nevet, pláne címet. Honnan tudták hogy hova kell küldeni az idézést?
2011. okt. 21. 01:16
Drága kenyér...
72. timycat (válaszként erre: 68. - Jstefan)
2011. okt. 20. 23:17

Azért bármit nem érhet el; milliós bírságokra, letöltendő szabadságvesztésre ilyen ügyből kifolyólag még sosem hallottam; pláne nem kérdezőnk magatartásával kapcsolatosan (ugye ha minden igaz)


Amit te felajánlottál védekezési módként baromi jó támadófelületet ad egy "jó ügyvédnek" csak én (gyakorlatlan jogászként) 2 kérdéssel tudnám felborítani az összehazudott kártyavárat, na és utána mosakodni, hogy "ja tényleg hazudtam, de csak mert igazából semmi közöm sincs hozzá". Hát ez így már nagyon nem működik.

Határozott védekezés (és szerintem a legbiztosabb is) ragaszkodni az igazi sztorihoz, amit már anno írásban is benyújtott. (pláne ezután lenne furi, ha azt visszavonná, hogy "ja elfelejtettem nem is úgy volt").

A bírák pedig alapvetően nem hülyék; át szokták látni a szitut.

71. 6b006fc769 (válaszként erre: 70. - F1e23b97ee)
2011. okt. 20. 23:02
Így van. Vannak akik sportot űznek belőle, hogy egy gyenge hamis sztoriba belezavarják a költő és műfordítót;)
70. f1e23b97ee (válaszként erre: 68. - Jstefan)
2011. okt. 20. 22:59
Védekezni? Minek? Hiszen nem követett el semmit. Sokkal nagyobb bajt hoz a fejére, ha elkezd összevissza beszélni. El kell mondani amit itt leírt aztán annyi.
69. 6b006fc769 (válaszként erre: 68. - Jstefan)
2011. okt. 20. 22:59
az, hogy beollóztak egy száz éves kommentet valahonnan, nyilván visszakereshető és igazolja a kérdezőnk állítását.
68. jstefan (válaszként erre: 67. - 6b006fc769)
2011. okt. 20. 22:57
Ha a sértettnek jó ügyvédje van bármit elérhet,az elmúlt években volt rá bőven példa.Ezért kell keményen ,határozottan védekezni.
67. 6b006fc769 (válaszként erre: 63. - Jstefan)
2011. okt. 20. 22:45

Örülök, hogy tisztában vagy vele, hogy vallomásnak hívják a bíróság előtt tett nyilatkozatot.

Ez azonban nem változtat azon, hogy a konkrét ügyhöz neki semmi köze nincs, hiszen egy korábi, teljesen más ügyben és általánosságban írt véleményét az ő tudta és beleegyezése nélkűl felhasználták ebben az ügyebn úgy, hogy neki erről az ügyről nemhogy véleménye, de tudomás nem volt.

A kérdező által elmondott tényálás alapján talán mégsem megalapozott a gyanú a konrét ügyben és nem válik a gyanúsított elítéltté....


Mi is a foglalkozásod, hogy betojatod és hazugságra buzdítod?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook