Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kuktában megfőzendő ételrecepteket keresek! fórum

Kuktában megfőzendő ételrecepteket keresek! (tudásbázis kérdés)


1 2
49. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Maja780208)
2017. jan. 9. 09:02

körömpörkölt

csülök

bableves

marhapörkölt

48. zebracsikó (válaszként erre: 46. - Anyagi)
2014. jan. 4. 17:43

azt abban nem javasolják, mert eltömítheti a szelepet a sűrű püréje


amúgy meg nagyon gyorsan megfő fazékban is

47. mmacus (válaszként erre: 46. - Anyagi)
2014. jan. 4. 17:24
Az enyémnek a használati utasításában azt írták, hogy sárgaborsót azért nem ajánlatos benne főzni, mert attól eltömődhet a szelep. Én még nem próbáltam, de mivel a sárgaborsót úgyis mindig beáztatom főzés előtt, úgy pedig normál edényben is hamar megfő, nem is fogom kipróbálni.
46. Anyagi (válaszként erre: 18. - Szilvamama)
2014. jan. 4. 17:10

Sárgaborsót kifejezettem csak kuktában készítek!

Neked mi a problémád vele?

45. Anyagi (válaszként erre: 14. - A14deb9047)
2014. jan. 4. 17:06

Egy óra főzés a kuktában? Ennyi idő alatt a nagypapa korú marha is szétfő! :)


Egy sertéspörkölt 20 perc alatt van kész.

Egy nagy füstölt csülök 1-1,5 óra alatt vajpuha, ki lehet húzni a csontját.

44. Anyagi (válaszként erre: 13. - Maja780208)
2014. jan. 4. 17:02

Ha fazékban főzünk burgonyát,az legalább 25-30percig tart.A kuktában ugyanehhez 4-5 perc is elég.Mi az oka ennek?


A fazékban a víz 100°c-on forr.Hiába próbálumk ennél magasabb hőfokot elérni,nem sikerül,legfeljebb több gőzképződik.


A kukta fedele azponban szorosan zár,így a víz forrásakor keletkező gőz felgyülemlik benne.A nyomás emelkedni kezd,s ezzel együtt nő,illetve magasabb lesz a víz forráspontja is.Ily módon tehát megnövelhetjük a főzéshez nszükséges hőmérsékletet,következésképp a főzés időtartamát csökkenthetjük.


A konyhában használt kukta ősét,a "gőzemésztőt" Denis Papin francia fizikus szabadalmaztatta 1679-ben Nagy-Britanniában.A mai kuktákban mintegy 1kg/négyzetcentiméter (1atmoszféra)túlnyomás érhető el,vagyis a légköri nyomás kétszerese.A víz ezen a nyomáson 122°C-on forr.


A kuktának fazék alsó része és domború fedele van.A két rész között gumitömítés biztosítja a nyomásnak ellenáló zárást.A fedél közepén szellőzőnyílás található,amelyre egy kis súlyt helyeznek.A súly lezárja a nyílást,de felemelkedik,amikor a kuktában a nyomás eléri a kívánt értéket.A súly egyes tipusokon gyűrűkkel változtatható,így a kuktában különböző hőmérséklet érhető el.A fedélen még egy biztonsági szelep is van,amely leereszti a gőzt,ha a súly nem emelkedik fel.


Miért nem lehet jó teát főzni a Mount Everesten?


A fazékban melegített víz akkor forr fel,amikor a folyadék elkezd gőzzé változni.A buborékokat a fazék aljáról felemelkedő gőz képezi.


A víz forráspontjaként közismert 100°C csak a tengersziten érvényes.Minél magasabbra megyünk,annál kisebb a légköri nyomás,és annál alacsonyabb a víz forráspontja.Ilyenkor hosszabb ideig kell főzni az ételeket,még a kuktában is.


Ezzel válaszoltunk is régi a régi kérdésre:Miért nem lehet jó teát főzni a Mount Everest csúcsán?


A csaknem 9000m magas csúcson a légnyomás csupán egyharmada a tengerszinten szokásosnak.A víz forráspontja ezen a nyomáson alig 70°C.


Ez a hőmérséklet korántsem elég ahhoz,hogy az összes ízanyagot kioldja tealevelekből,így aztán a tea sem lesz igazán jó

2013. nov. 21. 22:26
Mindent főzhetsz benne ha el kezd sípulni takarékra vedd.
42. kittike23 (válaszként erre: 41. - Late)
2011. nov. 2. 19:41
Mindenképpen próbáld ki! Én először bablevest főztem benne, először még a fedőt se tudtam levenni :-D de gyakorlat teszi a mestert. A lényeg h beleraksz minden hozzávalót, felforr, rá a fedő és nagyon kis lángon főzni. Én takarékosság miatt mindig hamarább elzárom és hagyom h főjjön még,nem engedem ki a gőzt,hanem kihasználom. Nekem ez a főzesi praktika jelentősen csökkentette a gáz költséget. Férjem imádja a kuktában főzött ételeimet, pedig ő nagy kritikus :-)
41. late
2011. nov. 2. 18:49

Szia Mindenki!Minden hozzászólást elolvastam talán megjön a bátorságom .2 éve kaptam a kuktámat ,de még nem volt bátorságom fel avatni.

Ilyen sok jó tapasztalat után amiket irtok barátkozni támadt kedvem vele....

2011. nov. 2. 18:45
Akkor a csirkét szétszedem és a sütni való résszel fogok kisérletezni. Majd megírom h sikerült!
2011. nov. 2. 17:39
...szinte mindent,gazdaságos és a lényeg a kajában mard...ajánlom...bizony!
38. a14deb9047 (válaszként erre: 37. - Kittike23)
2011. nov. 2. 15:40
Szerintem lehet. A hentes úgy csináltatta a húst, hogy először csak vizet öntött rá és hagyta főni, utána a saját zsírjában pirította le.
37. kittike23 (válaszként erre: 36. - A14deb9047)
2011. nov. 2. 10:29
Én amit még kifejezetten imádok h beledobom a tésztát v tarhonyát és elzárom alatta a gázt,de a fedőt rajta hagyom. Nem kell kevernem, és nem is ég oda :-) pl most csináltam kolbászos paprikást, előkészületekkel együtt se tartott 1órát. Én lecsót, babot, leveseket, pörköltet, töltött paprikat,-kaposztát, kolbászos tarhonyát,rizsás ételeket, egyszóval a mártásokon kívül mindent ebben főzök, valamint én még sült husit nem próbáltam még benne. Jövő vasárnap 1egész csirkét szeretnék megsütni,de én ezt eddig még csak a megszokott lealufóliázott módon csináltam a sütőben. Ezt is vala h át lehet vitelezni a kuktára?
2011. nov. 2. 08:48
Egyébként nincs az az öreg tyúk, birkahús, köröm, stb.,ami kuktában meg ne főne...
35. a14deb9047 (válaszként erre: 29. - Kittike23)
2011. nov. 2. 08:45

Szinte bármi, ami hús, csontos, és nem zsenge.

Talán lekvárt nem főznék kuktában, bár van, aki a birsalmasajtot is...

Nálunk a hentes disznóvágáskor a pecsenyét is kuktában főzte, sütötte; isteni volt!!!!

2011. nov. 2. 07:55
Több mint 4hónapnyi kuktában főzés után ott tartok,h a hagyományos edényeimet szinte nem is használom. Ez az edény 1 csoda! :-) IMÁDOM!
33. Szilvamama (válaszként erre: 30. - Lisy50)
2011. jún. 24. 13:42
Pont így csinálom én is :)
32. Szilvamama (válaszként erre: 29. - Kittike23)
2011. jún. 24. 13:41
Igazság szerint én azért szeretem a kuktát, mert hipp-hopp megfő benne minden. Mivel az ízek benne maradnak, biztosan ízletesebb, mint ha hagyományos módon fő. A pörköltek, kocsonya, káposzta, hüvelyesek hamarabb készen vannak, egyszerűbb vele az élet :)
31. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Maja780208)
2011. jún. 24. 06:48

Kocsonya 50p. mindent beleteszek, és csak szűrni adagolni kell!:)

Rizses húst is jobban szeretem kuktában,(szerintem más az íze:)) a pörköltek, meg egyenesen isteniek benne!:))

Főtt kukorica!!

30. Lisy50
2011. jún. 24. 06:43

Sziasztok!

Én csülök pörköltet csak kuktában főzök!:)

Megcsinálom a pörkölt alapot, ráteszem a csülköt,(én a csontosat szeretem,) lezárom, kb 45p.-et főzőm közben krumplit kockára vágok, és amikor kész a hús, a levébe teszem(akkor még kóstolok elég sós-e) megint lezárom, és a sziszegéstől számított 3 perc alatt kész:)) Nagyon jó így egyben, próbáljátok ki!:)

2011. jún. 23. 23:17
Szilvamama meg Zsóka ti mit ajánlatok mi az amit ha kuktában főzök megnyaljuk mind a 10 újunkat? Nektek mik a nagy bevált ételek? Én még csak 2x főztem benne.
2011. jún. 23. 23:14
Ma már d.elött 11re megföztem a töltött paprikát. Rácsot nem tettem alá,szerencsére nem főtt szét, de ez nem 1tipikus kaja,ami kuktában még 1x fözni fogok. A bablevesem bezzeg lehengerlö volt. Kisérletezek a receptekkel :-) pl már várom h kukoricát főzhessek benne.
27. a14deb9047 (válaszként erre: 25. - Kittike23)
2011. jún. 23. 12:32

Lehet ugyanúgy, de ajánlott rácsot tenni alá.

Hagyod felforrni, tető rá. Anyukám paradicsomos rántást készít mellé, de nem önti össze, csak a legvégén. Amikor elzárod alatt, még legalább 15-20 perc, amíg forró.

26. Szilvamama (válaszként erre: 25. - Kittike23)
2011. jún. 23. 12:26
Azt pont nem szoktam kuktában főzni :) Egyébként szinte mindent abban főzök.
2011. jún. 22. 22:51
Sziasztok! 2nappal ezelött vettem a kezembe elöször a kuktát,száraz bablevest próbáltam,nagyon jó lett,és már érzem h barátok leszünk az edénykével:-) holnap gondoltam,h töltött paprikát főzök,de elötte feltenném a kérdést h lehet ezt kuktában főzni?
2011. máj. 15. 19:57

A szárazbableves kész lett,hááát bámulatos egy kütyü!!Nagyon finom lett!

Csirkecombot próbáltam sütni benne,nos az nem megy inkább megdinsztelődik,így levettem a tetejét és simán megsütöttem őket.

23. Szilvamama (válaszként erre: 21. - Marduk)
2011. máj. 14. 20:37
Aha! :) Bár én még azt is abban főzöm ... Rántás, káposzta, víz, ízesítés, gombócok a tetejére, oszt jónapot!
22. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Szilvamama)
2011. máj. 14. 19:11

én sárgaborsófőzit is kuktában főztem egyszer


utána olvastam, hogy nem tanácsos!

21. marduk (válaszként erre: 18. - Szilvamama)
2011. máj. 14. 18:48
A töltött káposztára értettem másképp meg lehet főzni.Hamar meg lehet figyelni mi a titka az egésznek.
2011. máj. 13. 20:17

Főztem ma kacsanyak-levest 15 perc főzés kellett neki és jó lett,a husi olyan omlós,mintha 2 hónapos pipi lenne!!

Vettem szárazbabot ,vasárnap azt főzöm!

Jó móka a főzés,bár első percekben kissé tisztes távolságban figyeltem a kukát,de aztán minden rendben ment:-))Eddig tetszik!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook