Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kaptam egy furcsa sms-t. Mit tegyek? fórum

Kaptam egy furcsa sms-t. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


14. Mari20
2011. máj. 12. 14:11
töröld ki
13. Zorg27 (válaszként erre: 11. - Gracy)
2011. máj. 12. 13:29
Nem tudom, hogy veszik a bátorságot évek múlva csak úgy küldeni egy számra egy sms-t, talán előbb tájékozódjon, hogy kié a szám!!! Én biztos, hogy nem hívnám fel őket, hanem a cég vezetőjének írnék néhány keresetlen szót, de persze e-mailben!!!
12. J.B.
2011. máj. 12. 13:28
Egyszer közöld velük, hogy Te nem az vagy, akit keresnek, és ezt vegyék is fel jegyzőkönyvbe. Ha tudsz, Te is csinálj erről hangfelvételt (ha esetleg később bizonyítani kell, hogy tényleg felhívtad őket). Természetesen eközben vetesd azt is jegyzőkönyvbe, hogy töröljék a számodat, illetve ha még egyszer felhívnak vagy sms-t küldenek, zaklatásért feljelented őket.
11. Gracy
2011. máj. 12. 12:43

Igen, szerintem is pofátlanság, meg ez a fenyegető hangnem az EOS Faktor sms-ében, mi az, hogy én hívjam fel őket a saját érdekemben(!!!) ha valami akarnak ők hívjanak, azt se tudom mi ez, emelt díjas-e a hívás...stb. Agyrém az egész!:)

Na mindegy azt már tudom, hogy a szám előző tulajdonosa eléggé el volt adósodva, nem csodálom, hogy számot cserét!:)

10. Zorg27 (válaszként erre: 2. - Gracy)
2011. máj. 12. 12:38

Szerintem írj nekik válasz sms-t!!! Milyen dolog, ez ők akarnak valamit és sms-t írogatnak??? Egyébkén ez egy követelést kezelő cég!

Nálunk is ugyanez volt mikor novemberben új telószámunk lett, új szolgáltatónál! Én akkor megkérdeztem a szolgáltatót, hogy nem lehetne-e tenni valamit a felesleges zaklatások ellen, erre ők felajánlottak egy számcserét, csak ezzel az a baj, hogy a szolgáltatók forgatják a számokat, és soha nem lehet tudni kié volt előtte!!!

9. reload (válaszként erre: 8. - Gracy)
2011. máj. 12. 12:38
csak nehogy megint kapj egy ilyen számot :)
2011. máj. 12. 12:37

Jó, oké felhívom őket, de olyan nehéz felfogású emberek dolgoznak ott. :S

Olyan bosszantó, hogy zaklatnak, és nem értem, hogy a már egyszer kitöröltek a rendszerből, miért írnak még mindig.

Azt hiszem ebből számcsere lesz!:(

2011. máj. 12. 12:36
Szerintem meg ne reagálj semmit,majd megunják
2011. máj. 12. 12:33
Na ezért nem jó a régi számot lecserélni...
2011. máj. 12. 12:33
hivd fel oket es magyarazd el nekik a dolgot szerintem,de a legegyszerubb az lenne,ha szamot cserelnel.
4. reload (válaszként erre: 2. - Gracy)
2011. máj. 12. 12:32
biztos ez is az előző számtulaj bűne :9 Hívd fel őket is szerintem.
2011. máj. 12. 12:31

Szerintem hívd fel őket is, és magyarázd el a dolgok nekik is.

Esetleg az Intrumnak is szólnék újból...

2011. máj. 12. 12:30

Kb. 1 évvel ezelőtt vettem egy új telefont ezzel együtt új számom is lett. Kezdetben az Intrum zaklatott, szinte minden nap kaptam tőlük sms-t, megelégeltem felhívtam őket, akkor azt mondták, hogy a telefonszám előző tulajdonosa tartozott nekik, de kitörlik a számot a rendszerből. Na azóta még vagy 20-25 sms-t kaptam tőlük...

Ma meg valami EOS Faktor írt, hogy a saját érdekemben hívjam fel őket azonnal.

2011. máj. 12. 12:30
Kaptam egy furcsa sms-t. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook