Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta, Második kör fórum

90 napos diéta, Második kör (beszélgetős fórum)


2011. máj. 15. 18:05
látom nem vagytok valami beszédesek :)
2011. máj. 14. 11:52
Sziasztok,most van az első gyümölcs napom,kicsit húzós,de eddig jól bírom :) Ki hogy áll? :)
11. t.dorothea (válaszként erre: 10. - Piros66)
2011. máj. 12. 22:29

Én se tartottam víznapot,az orvosom se javasolta. Azt mondta havonta inkább csináljak 1-1 olyan gyümölcsnapot,ahol kicsit kevesebb gyümölcsöt eszek és rengeteget iszok. Most sem fogok tartani,anélkül is beválik.


Én is a nasiknál csúsztam el. Most sok gyümölcsöt szerzek majd be(köztük aszalt gyümiket is),és ha már nagyon nem bírom akkor inkább ezt falatozom majd,ez nem árt úgy mint mondjuk a keksz vagy csoki.

2011. máj. 12. 20:20

Szia csiszas!

Szia többi fórumozó!

Köszönöm a dícséretet.

Az első 90 nap alatt 9,5 kiló ment.84,5-ről indultam.Tovább tartootam a délig gyümölcsöt és a mai napig így van.

utána odafigyeléssel,mit mikor mennyit eszem figyeléssel lement a többi.

A karácsonyi dőzsi miatt 3 meg egy kicsi kiló ment vissza,de nem is tornáztam,és szerintem nem kell mondani nektek az ünnepi dőzsikről semmit.

A januári 30 nap alatt vissza ment a kiló,meg még egy fél.Akkor aztán símán megültem a babérjaimon,és ígyesen most elkezdett szökdösni felfelé a deka.

Na nem annyira látványosan,csak 10-20 ,de a heti mérlegelőn határozottan látszik.

Na ezért fogom most újra elkezdeni. Egyelőre most is 30 napban szabtam meg a minimumot.Aztán meglátjuk.Ennek a 2-2,5 kilónak ennyi idő alatt le kell mennie!

A tornát igyekszem minden nap megoldani.Nincs többre időm,csak 30-35 percre.Vagy esetleg mostanság a biciklizésre.

Én csak ajánlani tudom ezt a dolgot.

Nekem bevált.


Dorothea! Ha 100 körül vagy akkor le kell menjen a 15 kiló a 90 nap alatt.


Még valami én nem tartottam meg a víz napokat.Túl drasztikusnak tűnt nekem.


A nasikákra,falatokra viszont nagyon oda kell figyelni!

Én most ezen csúsztam el!


Ne haragudjatok,ha esetleg egy-két nap nem tudok jönni.

A naplóm igyekszem írni,és vissza fogom olvasni a fórumot is.

9. t.dorothea (válaszként erre: 6. - Piros66)
2011. máj. 12. 17:18
hajrá piros! Én személy szerint ajánlani tudom a diétát. A szétválasztást én is csináltam párszor 1-1 hónapig,de most már kell az a 90 nap
8. t.dorothea (válaszként erre: 3. - Csiszas)
2011. máj. 12. 17:17

Én is 3-án kezdtem az elsőt :)

Elég sokat szeretnék fogyni,most 100 felett vagyok és 75 körül szeretnék majd lenni,de a mostani menettől annyit várok h kb 15 kg lemenjen.Na persze majd egy kis itthoni tornát is hozzácsapok,hogy hatásosabb legyen.

2011. máj. 12. 14:20

Szia Piros! nagyon ugyes vagy es csinos!

mennyi megy le igy ujra-ujra kezdve 30 nap alatt? tartod a delelotti gyumit? tartottad meg 90 napig, miutan abbahagytad?

2011. máj. 12. 14:14

nem!

Rendes 90 napos szétválasztót csináltam több mint egy éve,azóta még fogytam,csak most alattomban kezd visszamászni a súly,és eldöntöttem,hogy 30 napig csinálom.

idén januárban is szétválasztóztam a karácsonyi túlkapás miatt.

5. noedi (válaszként erre: 4. - Piros66)
2011. máj. 12. 13:19
szia, étkezésenként választasz szét, mint a testkontrollban?
2011. máj. 12. 12:54

Hű a mindenit!

Nagyon ügyesek vagytok ám!

Engem most ért el az újrakezdés szele!

Hétfőn egy gyümölcsnap,és keddtől szétválasztó.

Terveim szerint egyelőre 30 nap lenne.

2011. máj. 12. 12:27

Szia!

en januar 3an kezdtem, azota csinalom. mar a masodik "kor" felenel vagyok szinte.

2011. máj. 12. 12:26

szia, ügyes vagy, én is csinálom két hete, igaz én csak 1 turnust tervezek, 8-9 kg-ot szeretnék fogyni. És te? Mi a terv és a cél?

Kitartást és sok sikert kívánok!

2011. máj. 12. 12:23

Sziasztok!


januárban kezdtem az első 90 naposomat,végig is csináltam,kisebb-nagyobb bűnözésekkel. Eredeti tervem szerint 2x csináltam volna végig a diétát,de nem jött össze,így egy kis kihagyás után újra kezdem,illetve folytatom :) Szívesen veszem,ha csatlakoztok,én igyekszem majd megosztani a tapasztalatokat,tippeket!

Tegnap óta tehát újra 90 napos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook