Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy mondjam meg a kedvesemnek, h fogynia kéne, mert kezd zavarni a pocakja?(nem sörhas) fórum

Hogy mondjam meg a kedvesemnek, h fogynia kéne, mert kezd zavarni a pocakja?(nem sörhas) (tudásbázis kérdés)


1 2
31. emagdi (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2010. szept. 21. 09:43
mondjuk nem árt, ha konstruktív módon segíted is abban, hogy szerinted mitől hízhat (pl helytelen étkezés, mozgáshiány stb), és felveted, hogy mondjuk járjatok együtt edzőterembe vagy kirándulni, futni, akármi.
30. emagdi
2010. szept. 21. 09:42
pont ugyanúgy, mint ahogy itt a topik címében leírtad :D
2010. szept. 21. 09:40
Kerek-perec mond meg neki,hogy lassan dagadt disznó lesz.)))
28. Gabo36
2010. szept. 20. 22:30
Mond meg neki zavar a nagy hasad. Figyelj oda magadra. Ennyi.
27. Huncutka84 (válaszként erre: 26. - Ritus09)
2010. szept. 20. 21:15
Nah hát ez az....annyiszor hallod, h vhol mélyen ott lesz az agyadban. De egyébként lehet azt is, hogy elkezdesz vmi jó kis diétát, majd megkéred h támogasson azzal, h ő is csinálja... aztán egy idő múlva megdicséred, h rajta is látszik pl: édesem, te sunyiban még kondiban is jársz, hogyhogy neked már tűnik el a tokácskád! " :)
26. ritus09 (válaszként erre: 11. - Huncutka84)
2010. szept. 20. 20:54
Az én párom is mindíg azt mondta-szeretem a pocakod.-szerintem zavarta így lefogytam.
25. Mari20
2010. szept. 20. 14:39

a jó kapcsolat alapja az öszinteség

igy ahogy ide irtad


drágám, nöl a hasad, hány hónapos vagy?

2010. aug. 31. 22:10

jönnék neki azzal, h hasonlítasz jabbara:-)


amúgy elhívnám futni.

2010. aug. 2. 18:22
egyszerűen :D
2009. ápr. 27. 10:25

Én felajánlanám neki, hogy járjunk el együtt úszni/futni/kondizni, amire éppen szükség van.


Mi is felszedtünk 2-3 kilót az utóbbi időben, és már rá is beszéltem a páromat, hogy néha fussunk egy kicsit a Margit-szigeten. Sőt, nem is kellett győzködni, elsőre tetszett neki az ötlet. Szerintem jobb együtt csinálni, mint arra utasítani, hogy mostantól álljon neki fogyózni.

2009. ápr. 20. 01:09
Én a nagydarab pasikat szeretem.. 100kg az alap.. nekem egyáltalán nem jön be az olyan pasi akinek kockás a hasa.. és a vékony pasikat rühellem..wáá
2009. ápr. 15. 09:31

Minden esetre tapintatosan.

Nekem a párom csak úgy mellékesen megjegyezte, hogy képzeljem, el a kollégájának a barátnője a 90 napos diétát csinálja, és másfél hónap alatt fogyott 7 kg-ot.

Persze rögtön magamra vettem, és bevallom őszintén még meg is sértődtem...:(

Rendesen belerakta a bogarat a fülembe, mert Én is elkezdtem a diétát, és már Én is fogytam 5 kg-ot:)

Akkor nagyon rosszul esett, hogy még ha nem is mondta ki nyíltan, de célzott rá, hogy fogynom kéne. Igaz Én is megtettem mindent, hogy mondja, mert állandóan sajnáltattam magam:(

De ma már hálás vagyok érte, hogy felnyitotta a szemem:D

2009. ápr. 15. 09:20
úgy ahogy mondani szoktad: "szeretlek"-foggyál le!
18. linuci
2008. febr. 1. 07:12
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy ő jól érzi-e így magát. Mert ha igen akkor csak mond meg neki, hogy akkor jó, mert az a lényeg, hogy ő jól érezze magát a börében! Csak jegyezd meg, hogy téged egy kicsit zavar......., és mond el, hogy miért!
17. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - 0a6ce1d48d)
2007. okt. 11. 19:54

Szerintem is!

Én sem sértődnék meg ha mondaná,hogy fogyózzak,sőt!

Azon lennék,hogy minél hamarabb megszabaduljak a felesleges kilóimtól.

2007. okt. 11. 09:42
A párom miótta januárban leszokott a cigiről,hízott kb 18 kg ot.Fizikai munkát végez,nem is látszik rajta,csak aki ismerte az jegyzi meg,mennyit hízott.Lett egy kis pocija is,ami nem feltünő,de eszembe sem jutna megjegyezni,hisz ő sem tesz megjegyzést az én súlyfeleslegemre...
15. Roni24 (válaszként erre: 14. - 0a6ce1d48d)
2007. okt. 11. 08:21

Vagy inkább előbb tükörbe kéne néznünk, vagyis magunkba!

Én inkább Rozáliával értek egyet, mint ezt az elején is leírtam már!

Mellesleg, ha egy pasi jönne a nőnek azzal, hogy "szívem, le kellene fogynod", hát az fix, hogy a nő felháborodna, besértődne, neki állna hisztizni, jönnének a szövegek, hogy nem is szeretsz igazán, stb. Egy férfinak ez ugyanolyan rosszul esik! És ezekután már jogos a kérdés: "szeret ő engem egyátalán?"

Amíg a párunk sem talál semmilyen kivetnivalót a mi külsőnkben, elfogad minket úgy, ahogy vagyunk, olyannak amilyenek vagyunk, hogy jövünk mi ahhoz, hogy kritizáljuk őt...?

Még akkor is, ha valóban jó pocakos!

Ha ez már annyira zavaró, hogy ahányszor csak ránézünk az jut eszünkbe, hogy: "jaaj, le kéne fogynia, mert, hogy néz már így ki..." ott már rég nem a szeretet az összetartó kapocs!

2007. okt. 11. 06:45
Már megint a sok mellébeszélés. Meg kell mondani neki, hogy ideje a pocakot eltüntetni és kész.
2007. okt. 11. 05:34
Mindenesetre finoman. Gondold meg: ha egyszer ő jön neked azzal, hogy szívem, le kellene fogynod... Aztán, lehet, hogy rosszul esik. Meg, ha már van egy kis pocija, akkor nem szereted? Rühelled? Akkor nem is igazán szeretted, csak tetszett, hogy egy jó pasi.
12. Roni24 (válaszként erre: 11. - Huncutka84)
2007. okt. 10. 23:52

:)))))))))

Ez nagyon jó módszer! :D

2007. okt. 9. 23:06

Én pont most mondtam neki... ma. Kedvesen megsimiztem a a hurkáját, majd közöltem vele még kedvesebben hogy imádom a pociját! ...

Akármilyen kedvesen mondom is, vmilyen szinten bántja az egoját, de persze nem bántod meg:-)

2007. okt. 9. 22:15
Egyszerűen. Van olyan üzletlánc, ahol hitelesített orvosi mérleg van. Rá kell állítani, és szembesíteni a súlyával. Én is ezt tettem, és 10 hónap alatt majd 2o kg fogyott a párom. Amíg nem szembesül saját magával és Ő nem határozza el, hogy lefogy, akkor a sok "csodapirula" sem fog segíteni.
2007. okt. 9. 21:45

Sziasztok!

Engem Apa hízásával kapcsolatban nem az alakja zavar/zavart. Hanem az, hogy magas lett a cukra, fáj a háta, a térde, és minden sportot száműzött a mindennapjaiból. Pegig csak 10-12kg plusz ról van/volt szó.

Mivel okos pasi, ezeket mondtam el neki. Így kerek-perec.

Az eredmény: kb 1 hétig rágta magában a dolgot, mérlegre álldogált és nézegette magát a tükörben, majd közölte, hogy szerinte egy kicsit túlsúlyos. És azt kérte, hogy olyasmiket főzzek, ami nem hízlal és ne legyen itthon édesség.

Kb két hét alatt már 5kg-t sikerült leadnia. Még egy 5-6kg, és újra a régi Apa lesz! :-))

2007. okt. 9. 21:41

Keyla!

Mennyi ideje vagytok együtt a pároddal?

2007. okt. 9. 21:28
Pocakosnak ismertem meg a férjem, nem is nagyon tudom elképzelni kockás hassal, de azért megmondtam neki, hogy a hasi háj a legveszélyesebb az egészségre. (Ami igaz is). Ő is szeretné leadni, de eddig még nem sikerült neki :( Jobban meg kéne vonnom tőle a nassokat.
2007. okt. 9. 20:34
Hasonló bajom van nekem is, és ami a legrosszabb az egészben, h ő teljesen elfogad engem és lelkiismeretfurdalásom van, amiért ez nem kölcsönös:(
2007. okt. 9. 20:28

???

Nem tudom.

Én őszintén megmondom neki,már meg is tettem jópárszor.

Az enyémnak nagy a pocakja,zavar is,de egészségügyi szempontból..Mert ugye az "úszógumi" növel bizonyos kockázati tényezőket.


Én az őszinte,egyenes beszéd híve vagyok.Mondd meg neki,hogy szereted,nem a pocakon múlik,de zavar...

2007. okt. 9. 20:26

Azt hiszem a dolog egy kis magyarázatra szorul:)

Nem lakunk együtt így nem tudom igazán kontrollálni az étkezéseit.Kocka pedig sosem volt, de elég vékony, csak a hasa nagy és nem tehetek róla de zavar, rendesen utálom is magam ezért, de ez van:S

2007. okt. 9. 20:23

Ez érdekes! Tényleg a viszonyotoktól függ!

Az én párom is pocakos kicsit, de egyátalán nem zavar, sőt, inkább imáááádom! Bár én már ilyennek ismertem meg, így szerettem meg, el sem tudnám képzelni pocak nélkül!:D

De nyilván ha a te párod pocaktalan volt, akkor biztos zavar, bár nem értem miért! :)

Én egyedül csak akkor szólnék a páromnak, ha azt látnám, hogy olyan rohamosan elkezd hízni, hogy már-már az egészségét veszélyeztetné.

Egy kis pocak a kocka has helyett, még nem a világ vége! :) De ha téged zavar, hát mondd meg neki, finoman, de őszintén! :)

2007. okt. 9. 20:11

Attól függ, milyen a viszonyotok.Én kerekperec megmondanám a férjemnek, ha zavarna a pocakja. Olyan kajákat főznék, amitől nem hízik. Elmennék vele sportolni-nem konditerembe, hanem biciklizni, kocogni.

Amúgy van egy kis pocakja, de engem nem zavar, sőt még szeretem is,szerintem olyan cuki.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook