Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Goldlily spirál után mennyi esélyem van rövid időn belül teherbe esni? fórum

Goldlily spirál után mennyi esélyem van rövid időn belül teherbe esni? (beszélgetős fórum)


13. ancsapancsa35 (válaszként erre: 12. - Erika811)
2011. máj. 18. 18:39

Szia Erika! Örülök, hogy olyasvalaki is ír, akinek konkrétan ez a fajta van:-)


Nagyon remélem, hogy így van, ahogy gondoljuk, én már nagyon szeretném a pozitív tesztet a párom orra alá dörgölni:-)))))

2011. máj. 17. 07:28

Sziasztok!

Nekem is spirálom van,ez ami neked,és én is most szeretném leszedetni.Én úgy tudom ha leszedik utána egyből teherbe lehet esni.Van egy ismerősöm az egyből terhes lett utána.Én is szeretnék minnél elöbb teherbe esni,jövő hónapban leszedetem,ebbe a hónapban nem jött össze.

11. ancsapancsa35 (válaszként erre: 10. - 6752c58fe3)
2011. máj. 15. 08:48
:-)))))))))))))))))))
10. 6752c58fe3 (válaszként erre: 9. - Ancsapancsa35)
2011. máj. 12. 12:15
Nem biztos, hogy megtermékenyül a petesejt, de ha mégis, akkor nem ágyazódik be. Spirál nélkül is előfordulhat ez. Általában az ilyen eseteket kicsit másként szokták leírni, mint ahogy Te írod. Vetélésről inkább akkor beszélünk, ha előtte már beágyazódott. (vagy tévedek?) Ha rendszeresen ilyen volt a vérzésed, akkor biztos nem a megtermékenyülés jele volt, mert szinte kizárt, hogy minden hónapban ilyen sikeresek lettetek volna.
9. ancsapancsa35 (válaszként erre: 8. - 6752c58fe3)
2011. máj. 12. 12:01

Vagyis megtermékenyül a petesejt, csak nem tud beágyazódni.....jól gondolom?

5 napig tartott a menszeszem, ebből az első és az utolsó gyenge, a középső három olyan erős volt,hogy alvadt vérdarabokhoz hasonló vérzésem volt, mintha eret vágtak volna rajtam...

Sokszor mondtam a páromnak, hogy ha nem védekeznék, most azt gondolnám, hogy terhes voltam,csak épp elvetéltem....


De végül is ez történt, nem?

8. 6752c58fe3 (válaszként erre: 4. - Ageeca)
2011. máj. 12. 11:40
A hormon tartalmúak újabbak, a "hagyományosak" nem tartlamaznak hormont. A spirál hatására megváltozik a méh fala, így a zigóta nem tud hova beágyazódni. Ezen kívül a spirál fém összetevői megváltoztatják a méh közegét, így a spermiumok jó részét eleve hatástalanítja.
7. Ageeca (válaszként erre: 5. - Szmirma)
2011. máj. 12. 11:35
Hmm hát igen fejlődik a világ, csak én ragadtam le a tablettánál :)
6. 6752c58fe3 (válaszként erre: 3. - Ancsapancsa35)
2011. máj. 12. 11:22
Teljesen igaz, ami a gyártó oldalán van. Köv. ciklusba sinám teherbe eshetsz. Azt csak jósnő tudná megmondani, hogy így lesz-e :)
5. Szmirma (válaszként erre: 4. - Ageeca)
2011. máj. 12. 10:02
Vannak oylan spirálok amik tartalmaznak hormont és amik nem, amelyik nem hormon tartalmú nem tudom ponosan , hogy véd nem vagyok jártas ebben, de itt valamelyik fórumon azt olvastam, hogy a beágyazódást akadályozza meg.
2011. máj. 12. 09:45

ha nem tartalmaz hormont, akkor hogyhogy nem estél teherbe mikor együtt voltatok?

Hormont kell tartalmaznia hogy ne legyen baba...

3. ancsapancsa35 (válaszként erre: 2. - Ageeca)
2011. máj. 12. 08:37

Köszönöm a válaszod. Kicsit én is bizonytalan vagyok. Elméletileg ez nem tartalmaz hormonokat.


A gyártó oldalán ezt olvastam:


Amennyiben az eszköz használója - korábbi döntését megváltoztatva - mégis gyermekáldásra vágyik, akkor - az eszköz eltávolítása után - erre azonnal megnyílik a lehetőség.

2011. máj. 12. 08:28

Nem vagyok ebben jártas, de ha jól gondolom ez a spirál is hormonokat bocsájt ki magából.

Szerintem kicsit had ürüljön a szervezetedből...

2011. máj. 12. 07:35

Goldlily spirállal védekezem, de babát szeretnénk, és két hét múlva, a következő menstruáció alkalmával megszabadulnék tőle.


Azt szeretném tudni, mennyi esélyem van rövid időm belül teherbe esni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook