Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki mostanában a miskolci Megyei Kórházban? Mik a tapasztalatok? fórum

Szült valaki mostanában a miskolci Megyei Kórházban? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 3. 10:04
Én a Semmelweisben szültem, de a csecsemősök ott sem a legjobbak! Persze vannak kivételek is!
8. sabea (válaszként erre: 7. - Nyusz11)
2011. aug. 2. 08:51
Küldtem privát üzenetet.
7. nyusz11 (válaszként erre: 6. - Sabea)
2011. júl. 27. 14:24
Szia!Igen,engem érdekelne.Én októberben fogok ott szülni.A fiammal a Vasgyárban voltam,amikor a Semmelweist felújították.Orvost váltottam és sajnos ezzel együtt jár a kórház csere is.
2011. júl. 19. 07:33
Sziasztok! Én mindkettőt ott szültem. A szülőszobán velem rendesek voltak, de a csecsemősök nem kedvesek. Részleteket is írok, ha szeretnétek.
2011. máj. 11. 21:01
A csecsemősökről még egyik kórházból sem hallottam jókat.Pedig az ő hozzáállásuk meg tudná könnyíteni az első pár napot.:(
2011. máj. 11. 20:44

7 hónapja szültem a megyeiben.3 szülésznővel találkoztam a vajúdás alatt,mindegyik rendes volt.

Csáazár lett a vége,de az altatóorvos műtősfiú,műtősnő előtt is le a kalappal.A gyermekágyas részlegen 1 kivétellel minden nővér nagyon rendes,segítőkész volt.A csecsemősök viszont 2 kivétellel borzalmasak:(((

3. nyusz11 (válaszként erre: 2. - Ec2a8deb7c)
2011. máj. 11. 16:43
Nézegetem azt a fórumot is,szűröm onnan is az információt:).Köszönöm szépen a válaszod!
2011. máj. 11. 16:40
Van egy másik fórum Nőgyógyászok Miskolcon, ott lehet többen tudnak neked segíteni. Én 16 hónapja szültem ott, a kórházi körülmények nem túl rózsásak, a szülésznők velem kedvesek voltak, de volt akikkel nem, de ez attól függ Te hogy állsz hozzájuk. A csecsemős nővérekről én jókat nem tudok mondani, a 6 nap alatt 1 kedves csecsemős nővérke volt, a többiek nem segítettek első gyermekes anyukaként tanácstalanul vártam, de hiába, a szobatársaim segítettek.
2011. máj. 11. 16:03
Milyenek a szülésznők,nővérek?A körülmények tényleg nem túl fényesek?Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook