Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törött lámpabura pótlására megoldást keresek, lehet csak burát venni? fórum

Törött lámpabura pótlására megoldást keresek, lehet csak burát venni? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 11. 12:33
Igen, igen, gondoltam, de ez eléggé retro csillár és elég kicsi az esélyem, hogy egy darabot külön tudok venni a burából :( Na meg elég sürgős is lenne, mert éppen kiköltöznék.
2011. máj. 11. 12:25
Szerintem is simán vásárolhatsz külön, csak lámpabúrát a lámpákat, csillárokat áruló üzletben. Ha pedig nem, akkor esetleg megpróbálhatod a bolhapiacokat, ószereseket, ilyen helyen is árulnak ilyesmit.
2011. máj. 11. 12:23
Csak annyit tudok segíteni,hogy tudom,hogy lehet külön is kapni,annyit veszel,amennyit szeretnél.
2011. máj. 11. 12:17

Albérletben lakok és takarítás közben véletlenül levertem az 5 ágú csillár egyik buráját, ami ripityára törött. Mindenképpen pótolnom kellene. Lehet lámpaboltban csak burát vásárolni??


Az adatlapomon látható kép a keresett "üvegről", ha valakinek esetleg van elfekvőben, szívesen megvásárolom!

2011. máj. 11. 12:15
Törött lámpabura pótlására megoldást keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook