Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek otthon Fisher Price golyópályája? Nem a zsiráfos, hanem a szerpentines fórum

Van valakinek otthon Fisher Price golyópályája? Nem a zsiráfos, hanem a szerpentines (tudásbázis kérdés)


13. homern (válaszként erre: 12. - Veraesbalu)
2011. máj. 10. 22:09

Az utolsó mondatoddal egyetértek,csak egyre inkább úgy érzem nem igazán vagyok alkalmas rá :(

Errefelé is vannak börzék,most pénteken lesz a bölcsiben ahol gyakorlaton vagyok,oda benézek majd :)

2011. máj. 10. 22:06

Remélem tényleg lesz belőle valami.

Budapesten nincs meghirdetett iskolában bababörze?

Szfváron 2 helyen is van. Elég jó dolgokat lehet megvenni.


Majd megírom neked mi lett a játékügyből.

A mai világban sajnos pofátlanul taktikázni kell ahhoz, hogy elérd amit szeretnél.

11. homern (válaszként erre: 10. - Veraesbalu)
2011. máj. 10. 21:59

Remélem sikerül beszerezni!

Én alapból úgy álltam hozzá,hogy úgyis leráznak,ezért meg sem kerestem őket.

Drukkolok,hogy norálisak legyenek és segítsenek:)

2011. máj. 10. 21:57

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!

Képzeld felhívtam a gyártó céget. Közölték, hogy csak garanciát javítanak. Persze ők gyártják a játékokat.

Furcsán beszóltam nekik. Gyártanak játékot, és nem képesek kiegészítővel kiszolgálni a vevőket? Nagy szégyen egy cégnek, hogyha a gyermek elhagy vagy eltör valamit, azt nem lehet pótolni, mert struccpolitikát tart a gyártó! Ha gond van a szülő vegye meg még egyszer ugyanazt a játékot több 10ezer Ft-ért, mert eltűnt a golyó?

Erre visszahívtak, és kérik a számot. Kíváncsi leszek a fejleményre.

Persze a boltban külön pont ekkora golyót még véletlenül sem tartanak.

9. homern (válaszként erre: 8. - Veraesbalu)
2011. máj. 10. 21:51

Az EF stimmel,de a szám más,az szerintem egyedi.Lehet csak 1x lehet hozzá cuccokat kérni,és rögzítik melyikhez kértek már.

Nekem 1 golyó van meg hozzá, Gergely a chicco járássegítőnk(aminek formabedobó meg egy nagy lyuk van az elején)golyóival használta,ugyan akkorák.

2011. máj. 10. 21:47
A tiéd is 2264EF ???
7. homern (válaszként erre: 5. - Veraesbalu)
2011. máj. 10. 21:41

Köszönöm a nevében is :)

Nekem a keresztfiam Gergő :)

6. homern (válaszként erre: 3. - Veraesbalu)
2011. máj. 10. 21:41

Nem az elemtartón van a szám,az tök üres!

A hangerőgomb mellett nézd,ott kell lennie a tiéden is.

2011. máj. 10. 21:39
Most olvastam a lapodat. Milyen véletlen. Neked Gergely a fiad - boldog névnapot neki! Nekem a picim Gergő.
2011. máj. 10. 21:37

Szia!

Tudnál nekem segíteni?

Igen egyre gondolunk

2011. máj. 10. 21:37

Sziasztok.

Fisher Price golyópályát vettem börzén golyó nélkül 500 Ft-ért. Az elemtartó fedele is hiányzik.

A gyártó cég elvileg tudna pótgolyót küldeni, ha az elemtartónál lévő cikkszámot megadnám.

Tudnátok nekem segíteni, hogy egyáltalán van-e valamilyen szám az elemtartónál. Illetve ha van, le tudnátok írni nekem???

Kérlek segítsetek !

2011. máj. 10. 21:35
Nekünk van,ha egyre gondolunk.Ami középről "lövi ki" a golyót és körbe legurul,majd valamelyik lyukon ki?
2011. máj. 10. 21:34
Van valakinek otthon Fisher Price golyópályája? Nem a zsiráfos, hanem a szerpentines.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook