Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elektromos futópadon, kétnaponta kb 3 km-t futok (kocogok, gyors tempóban sétálok) Fogyózom is, de valahogy nem mutat a mérleg kevesebbet fórum

Elektromos futópadon, kétnaponta kb 3 km-t futok (kocogok, gyors tempóban sétálok) Fogyózom is, de valahogy nem mutat a mérleg kevesebbet (beszélgetős fórum)


2011. máj. 13. 10:11
Szerintem inkabb a taplalkozasoddal lehet a baj. Eszel eleg rostot? Iszol eleg folyadekot?
2011. máj. 11. 09:05

Hidd el, 1-2 hónapon belül meg fogsz lepődni. Eleinte várod, nem történik semmi, majd csak csinálod , és amikor nem is várnád észreveszed, jesszus, lötyög a nacim. :)


Kitartás! Ismerem az érzést!

2011. máj. 11. 08:47

Csak kitartás, és jó lesz, meglátod! Mióta csinálod?

Nem kell türrelmetlennek lenni. Lehet, hogy a mérleg még jó ideig csak icipiciket fog kimozdulni bármely irányba, de majd észreveszed, hogy bővül a nadrágot, a pólóid, mindened. Kitartás. Nagyon jó mozgást választottál. Jó a futópad, hidd el. Én is sokat futottam padon, most bicajjal járok, amikor csak tehetem. A súlyom mindössze néhány kilóval kevesebb sok- sok hónapi munka után, viszont látványra egész más a helyzet, kifogytam mindenemből szinte, mindenki azt hiszi, több 10 kilótól szabadultam meg. A zsir sokkal kevesebb súlyt nyom, mint az izom. Csak csináld tovább, sok erőt és kitartás kivánok neked!

üdv: tütter

4. Biborcsiga (válaszként erre: 3. - 9bbc382386)
2011. máj. 11. 08:10
Így van!
2011. máj. 10. 23:33
A pulzusnak 120 fölött kell lenni legalább 30percen keresztül,akkor kezd hatásos lenni a zsírégetés.
2011. máj. 10. 21:33
Nyugalom, először izmot kezd a tested építeni, lassan majd észreveszed, hogy csökkennek a méreteid, de a helyedben én nem azon futnék, hanem a friss levegőn erdőben, sportpályán, ahol lehet.
2011. máj. 10. 21:28
Elektromos futópadon, kétnaponta kb 3 km-t futok(kocogok...gyors tempóban sétálok) Fogyózom is, de valahogy nem mutat a mérleg kevesebbet. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook