Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki kezdené velem 2011.05.11-én a Bécsi diéta lazább változatát? fórum

Valaki kezdené velem 2011.05.11-én a Bécsi diéta lazább változatát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
74. 5c0313b0fc (válaszként erre: 73. - Helena66)
2014. febr. 12. 10:58

Nyugi!

Egy nap kilengés miatt nem fog 80 dkg visszajönni, csupán az van, hogy a bélcsatornák nem ürültek ki rendesen! Egyrészt, másrészt viszont valószínű, hogy most valami miatt több vizet tart vissza a szervezeted, mint amit általában szokott!

Ha a napi menübe belefér, akkor egyél nyersen karalábot, vagy nyersen-sütve-főzve-párolva zeller-gumót. Mindkettő jó vízhajtó!!! Állítólag a greapfruitnak is van ilyen jellegű hatása!

2014. febr. 12. 10:53
Tegnap volt a lányom szülinapja, így ettem tortát, sajnos, ma kezdem újra a tegnapi nap szerinti menüvel, a tegnapi kilengésnek köszönhetően vissza is jött 80 dkg. Szörnyű.
72. 5c0313b0fc (válaszként erre: 71. - Helena66)
2014. febr. 11. 08:40

Szia-szia!

Azért ne add fel, csináld, én szurkolod neked!

Hogy érzed magad, hogyan haladsz? Jelentkezz!

2014. febr. 9. 18:38
Elkezdtem, úgy látom senki se akar csatlakozni,nem baj, visszatérek az eredeti fórumomhoz, sajna az se pörög, úgy látszik magammal kell elbeszélgetni.
2014. febr. 9. 07:21
Egy hét tojásdiéta után ma indulok a ligth Bécsivel.Az egy hetes tojással 3,7 kilót fogytam, nem a sportot nem csináltam rendszeresen mellé kb. két alakalommal elipsziseztem. A mai előirányzott menüből furcsállom a vacsit pirítós és banán. belevágok,talán ezzel együtt ledobom a tízest,amitől nagyon gyorsan akarok megszabadulni. Kicsit szkeptikus vagyok, mert túl soknak tűnik a kaja. A napi torna talán megoldja.
2011. jún. 2. 20:42
Úgy látom befagyott a topic... Azért én még nem adtam fel! Pont most akarok rákapcsolni! ;)
68. 9886f305e8 (válaszként erre: 67. - Baba86)
2011. máj. 29. 19:59

Szia! Én a bécsi diétát csak 1 hétig csináltam egyébként 2 hétnél tovább nem is szabad. Aztán áttértem a kalória számolásra.

Egész héten dupla edzést tartottam (Kick-box + Callanetics). Kicsit lekötött a mozgás ezért nem nagyon neteztem. Úgy érzem nagyon jól haladok és a 2 mozgás őrült jól kiegészíti, támogatja egymást. 1 kiló mínusz megint megvan, de a tényleges súlyomat még most sem tudom, mert a mérleg amin mérem magam sokat csal, sajna a miénk beadta az unalmast.

67. baba86
2011. máj. 28. 09:53

Leonetta9 Most hogy állsz a fogyással?

Gondolom aki ezt a diétát megcsinálja annak tényleg intenzíven kell edzenie mert lötyi lesz a bőre... Neked ezzel Kick-box mellett nincs gondod gondolom:) Mikor is kezdted el pontosan ezt a diétát? Szép napot!:)

66. baba86
2011. máj. 24. 08:50
Kick-box... Na az azért szinte a legjobb mert intenzív mozgást biztosít és fogyás közben izmosít,feszesít:) Én Zumbázni szoktam mert imádok táncolni és összekötöm a kellemest a hasznossal. Nekem már volt egy nagyobb fogyásom,és sajnos akkor nem gondoltam az edzettségre ezért pl a felkaromon a bőr fogyott de nem feszes... Ez nagyon nagy problémám. Erre biztos jó lenne a Kick-box:D Ja meg amikor fogytam régebben 10 kg-ot akkor szinte nem is voltam itthon,amikor hazaértem bekaptam valami kaját aztán meg alvás... És akkor nagyon sokat bicikliztem naponta 15 km-eket is... Mióta a párom velem van(4 éve) azóta se nem bicikliztem és még többet is eszek...:D Az erdőben szoktunk túrázni,végülis az is jó mozgás,mert több órákat megyünk:) Na majd mg jelentkezem:) Sziasztok)
65. 9886f305e8 (válaszként erre: 64. - Baba86)
2011. máj. 23. 21:18

Az nagyon jó, hogy látod magad lefogyva! Először minden agyban dől el!

A 4 kiló nagyon sok 1 hét alatt, ilyet csak első héten engedélyezek magamnak. Aztán megelégszek heti 1, esetleg 2 kilóval. :D Hosszú távon úgy egészségesebb!

Ma megcsináltam a Kick-boxot és a callaneticset is! :) Fő az edzettség.

Neked is jó fogyást!

64. baba86
2011. máj. 23. 19:48
Jújj egy hét alatt 4 kg az nagyon jóóó! Gratula hozzá!:) Én is szoktam mondogatni magamban és hangosan is amikor nem hallja sneki hogy lefogyok stb... És lehet hülyén hangzik de egyfajta boldogság fog le és látom magam lefogyva:D A párom is toleráns,segít így gondolkodni és dicsér is hogy tényleg fogytam... És nem hazudik mert észrevettem magamon hogy feszesebb a bőröm:) További súlyvesztést! :)
63. 9886f305e8 (válaszként erre: 62. - Baba86)
2011. máj. 23. 14:57

Úgy érzem nagyon jól haladok, még mérleg nélkül, mert elemcsere után sem műkszik. :( A nagymamié pedig tuti csal vagy 3 kg-ot, de így is mutat1-2 kiló fogyást, szal azt hiszem megvan a 4 kg mínusz az első hétre.

Nekem alakilag az etalon a tatus Júlia (fekete hajú). De a motivációs képemen látható Elizabet Gutíerez is nagyon nagyon csinos! :)

62. baba86
2011. máj. 23. 13:46
Jaaa tényleg ott van az is hogy moitiváció:D Sorry...) Nekem az olyan idomok jönnek be mint a Shakirá-é vagy Beyonce-é. Nagyon szép nőies(szexis).. Bejelölhetek esetleg isminek valakit facebookon? Nem ide illő kérdés,de na..:D Leonetta9 hol tartasz a fogyásban? Pááá:)
61. Rebeka2011 (válaszként erre: 60. - 9886f305e8)
2011. máj. 23. 13:08
Egy darabig...
2011. máj. 23. 13:04
Lányok! Én feliratkoztam erre a hírlevélre: [link] , aminek reklámját itt jobb oldalon most is látom. Nekem eddig nagyon tetszik, és ingyenes! :)
59. 9886f305e8 (válaszként erre: 58. - Baba86)
2011. máj. 23. 13:02
Óh jajj, bár én lennék! De nem, ő egy latin-amerikai színésznő. Azért is írtam oda hogy motiváció. :D Sajna nekem tényleg szükségem van a diétára és az aerobikra.
58. baba86
2011. máj. 21. 21:24
Leonetta most néztem a képedet,az te vagy??? :) Mert akkor nincs szükséged semmilyen diétára! Nagyon csini vagy:)
57. 9886f305e8 (válaszként erre: 56. - Baba86)
2011. máj. 21. 21:18
Szia! Azzal a diétával amit én linkeltem egy ismerősöm tényleg lefogyott 9 kg-ot tartósan. Én 1 hétig csináltam csak és 4 kg -, most sajnos mérleg nélkül nem tudom, de ruháim alapján most is meg van a 3-4 kg. A Zsanzi félét nem ismerem, sosem próbáltam. Sok sikert bármelyiket is választod!
56. baba86
2011. máj. 21. 15:03
Helló! A zsanzi88 féle diétában sokkal több meg van engedve mint a Bécsi diétában... Azt kérdezném hogy az elsővel mennyit lehet fogyni? mert tuti alapból kevesebbet mint a bécsivel. És ha azt nézem hogy le akarok fogyni és ha már egyszer belevágok akkor persze hogy a több súlyvesztésre megyek... Szóval én a Bécsit választom azt a 2 hetet kibírom simán( legalábbis nagyon remélem). Nekem nagyon alacsony a vérnyomásom szóval a napi 2-3 kávé elmaradhatatlan... Sajnos ezzel tartom rendben a vérnyomásomat inkább minthogy gyógyszert szedjek. Várom az eredményeket,szép délutánt:)
2011. máj. 20. 15:46

Sziasztok! Ma már sokkal jobban érzem magam, hogy áttértem a kalória számolásra. Végre azt eszek amit akarok, persze azért óvatosan! :) Így már kibírtam a Norbi Kick-Boxot is!

Maximum 1200 Kcal-t falok fel, de szeretem kerekíteni felfelé a számolást úgyhogy igazából nem fogja elérni az 1200-t. És minden nap aerobik!

54. baba86
2011. máj. 20. 11:46
Jajj de jó már te túl vagy 1 héten...:D Én már nagyon sokszor neki akartam vágni és nagyon nagy volt az akaraterőm mégsem kezdtem hozzá... Kaptam egy Leg Magicet és úgy gondoltam egy darabig csak azt csinálom és majd meglátom az eredményt. majdnem 3 hete minden nap edzek vele... Nade ez más téma... Szóval ezzel kapcsolatban azt gondolom hogy edzés mellett muszáj valami diétát is megcsinálni mert úgy az igazi. Amúgyis keveset eszek és általában párolt dolgokat meg könnyű leveseket. Az édességgel viszont lehet problémám mert néha annyira rámjön hogy muszáj ennem egy kis csokit,kekszet...:D De belátom 2 hét "nélkülözés" semmi az életemből főleg ha megvan az eredménye...:) De mint mondtam párkapcsolatban élek és mellettem áll persze a párom ebben a diétában is csakhogy ha ő eszik... Na érted...:D Azt hiszem még egy kis akarat kell a meglévőhöz és neki is állhatok a Bécsi diétának..:)
2011. máj. 19. 16:52
Hát Lányok! Maradt az 1 hét. Ma végem van.Holnaptól kalória számolás és aerobik! :) Nagyon fáj a hasikám!
2011. máj. 19. 13:52

Húha, de nehezen találtam meg a számomra "eredetit".

[link]

Ez alapján csinálom és csináltam legelőször is, csak hús/hal cserélve sajttal. Bár most általában ebédre gyümölcsöt, vacsira zöldséget és sajtot, esetleg kis mogyorót eszek.

51. 9886f305e8 (válaszként erre: 50. - Baba86)
2011. máj. 19. 13:36
Szia! :) A zöldes banán a mai ebédemben is szerepet kapott! Egyébként az általam ismert Bécsi diétában van egy nap amikor a vacsi gyümölcs és fél órával utána 1 natúr joghurt. De mindjárt keresek egy linket. Én a joghurtot nagyon megutáltam a fogyókúrák során, úgyhogy kihagyom. Amikor legelőször csináltam (csak 1 hét és -4kg) akkor még ettem főtt tojást is zöldségekkel, de ma már képtelen lennék. Inkább kicsi sajt és sok zöldség. Úgy érzem most hatalmas az akaraterőm, úgyhogy nem álltam meg. Még 1 hét és folytatom majd valami ésszerűbb diétával ami mellett lehet sportolni, mert most ez elég nehézkesen megy. Azért ma rápróbálok megint a Kick-Boxra!
50. baba86
2011. máj. 19. 10:54
Sziasztok! Én is ki fogom próbálni ezt a Bécsi diétát,mindenkitől azt hallom hogy fogytak tőle van aki 8 kg-ot is. Már mikor ezt leírom akkor is olyan jó érzés fog el hogy én is akár ennyivel könnyebb leszek:)Na szóval a hozzávalókat még be kell szereznem és előtte tapasztalatokat olvasok hogy ki hogy mennyit... A gond nálam az hogy majdnem minden nap főzök mert a párom meg pont hogy hízni szeretne..:S És ugye a kaját meg kell kóstolni... Nameg olyan jó együtt enni...csipszezni...csokizni...Nade hagyjuk... Le kell győznöm ezt a gátat:) Ja és még azt szeretném megkérdezni hogy aki ezt csinálja az közben esetleg joghurtot vagy gyümit eszik-e? mert én minde nap eszek valami ilyesmit. Köszi a válaszokat,kitartást, Leonetta9 nagyon jól csinálod!!:) Sziasztok) U:i.: Én a zöld majdnemhogy éretlen banánt szeretem:D Úgyhogy köszi az ötletet,ezt nem fogom kihagyni..:D
49. 9886f305e8 (válaszként erre: 48. - Zsanzi88)
2011. máj. 17. 13:59
Szia! Ma már gond és éhség nélkül ébredtem! Mindjárt vége az első hétnek! :D Asszem fogytam is, de a mérleg még mindig nem jó! Volt egy kb. fél órás tornám is, többet nem bírtam! A dilemmám, hogy holnaptól hogyan tovább... de lehet kitartok még egy hétig és csak aztán könnyítek. Meglátjuk! :)
2011. máj. 17. 12:57

Hali!!!

Én el vagyok nem tartom az étrendet pontosan , van hogy helyettesítek , de ésszerűen pótolom a kajcsikat és úgy tűnik , hogy így is jó ...

Csinálj valami hasonlót mint én csak vega változatban :)

2011. máj. 16. 14:07
Halihó! 5 nap komplikációk és éhség nélkül... erre ma olyan farkaséhség van rajtam, hogy aaaaaaaaaa. De kitartok! :) Viszont lehet az 1 hét letelte után kicsit ésszerűbben és aerobikkal egybekötve folytatom!
2011. máj. 15. 18:00
Szia! Nincs mérleg... :D De remélem, hogy fogyok! Nem vagyok éhes viszont néha szédeleg velem a világ! :) Ki kell tartanom, már az első hét mindjárt lemegy!
2011. máj. 15. 14:41

Hali!!!

Tegnap egész nap horgászni voltunk azért nem jelentkeztem , ma meg sok dolgom volt .

Szépen fogyogatok :)

Remélem ti is !!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook