Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » USA-ba utazással kapcsolatban kérdés: az utasbiztosítás feltétel? fórum

USA-ba utazással kapcsolatban kérdés: az utasbiztosítás feltétel? (tudásbázis kérdés)

8. globus (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2017. szept. 8. 17:28

Éppen most keresnék, fél évre a legolcsóbb 106 ezer forint.

Ha valaki tud egyéb konkrétumot, ne fogja vissza magát.

2011. máj. 10. 16:34
Szia szerintem nem feltétele, biztosítás megkötésére szerintem nem kötelezhetnek,pláne, hogy már különböző bankkártyákhoz is köthető biztosítás, pont azért, hogy ha külföldön történik veled valami és elfelejtesz/nem akarsz kötni, legyen.
6. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Clau26)
2011. máj. 10. 16:24
sokba kerül ha nincs biztosításod.Hívd fel a követséget és ott megmondják 100%-ra hogy feltétele e a beutazásnak
5. Clau26 (válaszként erre: 4. - Jasmine24)
2011. máj. 10. 15:53
tudjuk és ezt vállaljuk a rokonunk már utána nézett mindennek,hogy mi mennyibe kerül mivel 8éve él kint..
4. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. máj. 10. 15:47
De az utasbiztositas nem csak a vitt targyakra vonatkozik nem? Hanem ha pl balesetet szenvedtek, akarmit, mialatt kulfoldon tartozkodtok. Ha nincs akkor nagyon sok lenne az orvosi ellatas amit magadnak kellene fizetned.
3. Clau26 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. máj. 10. 15:44
Egyik helyen azt irják feltétel másik helyen meg nem irják,hogy kellene.ezért nem tudom..nem feltétlenül szeretnék kötni mert kint él a rokonunk és ő már utána járt mindennek,olyan értéket meg nem viszek hogy akkora probléma lenne ha kár érné
2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. máj. 10. 15:41

Ha azt írják akkor igen, kell.

De utasbiztosítást mindig célszerű kötni;)Gyakorlatilag "fillérekért" lehet;)

2011. máj. 10. 15:33

Sziasztok!


A következő lenne a kérdésem:

2hét múlva utazunk az usa-ba kislányommal

Esta engedélyünk van

oda-vissza útra szóló jegyünk van

bordó útlevelünk van

Ezenkívül jól olvasom,hogy utasbiztositás feltétel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook