Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet facebook fiókot véglegesen törölni? (nem csak felfüggeszteni!) fórum

Hogyan lehet facebook fiókot véglegesen törölni? (nem csak felfüggeszteni!) (tudásbázis kérdés)


19. kovera
2021. dec. 3. 18:29

Sziasztok !

Kérem hogy aki tud az segitsen nekem .A fiókomat feltörték a facebookon.A facebook zárolta a fiókot 2021.04.13

-án. Azóta próbáltam hozzájutni, de a feltörés miatt e-mail cimet is újat kellett váltani és a régit megszüntettem.Viszont az ellenmőrzéshez folyamatosan a megszüntetett e-mail cimet hozza ki és oda hiba is küld kódot, nem tudom megnézni. Viszont más lehetőséget nem ajánl fel.Szeretnék a kapcsolattól megszabadulni, de képtelen vagyok.Segitsetek nekem.

2011. jún. 23. 15:46

Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni.

A facebook fiókomat feltörték, még idejében észrevettem, töröltem a képeket, adatokat, de közben megváltoztatták a jelszavamat is és nem tudok belépni, nem hogy törölni magam. Folyamatosan kapom az értesítéseket, de közben jelszó hiányában nem enged be. Többször próbáltam újat kreálni, de mindig hibaüzenet érkezett és meguntam a 83. próbálkozás után. lassan fél éve történt és azóta nem jutopk be a saját fiókomba. Van ötletek, hogyan juthatnék be és törölhetném magam? Főleg előbb a bejutás lenne a fontos.

KÖszönöm előre is a segítséget.

2011. jún. 23. 11:33
és ha 14 napig nem lépünk be utánna véglegesen töröl??
2011. máj. 12. 07:26

Sziasztok!

Gmarta5, Timus2011! Nagyon szívesen! :-)

2011. máj. 12. 07:22

Sziasztok! Végre sikerült nekem is!!!:))))HURRÁ!

Nekem is azt írta, hogy 14napig ne lépjek be, és akkor törlik! Köszi kedves Gyöngybagoly a segítséget!;)

14. 41fdab80c1 (válaszként erre: 13. - Gyöngybagoly)
2011. máj. 11. 20:23
Résen leszek!!! Köszönöm!!!!
13. Gyöngybagoly (válaszként erre: 12. - 41fdab80c1)
2011. máj. 11. 17:35

Ügyes vagy! Már csak arra figyelj, hogy a következő 14 napban véletlenül se lépj be, mert akkor visszaáll a dolog.

Legalábbis egy barátom nekem ezt mondta.

2011. máj. 11. 09:06

Sikerűűűűűűlt!!!


Tényleg, kiírta azt az üzenetet, hogy deaktiválásra került...-kitti- próbáld újra, össze fog jönni!


Sok sikert!!!!

11. 41fdab80c1 (válaszként erre: 10. - Gyöngybagoly)
2011. máj. 11. 08:49

Hát, Te nagyon szerencsés vagy!!! Most csináltam, és amikor azt klikkekelem, hogy fiók törlése, onnan egy szó nem jelenik meg magyarul,hosszú lista valószínű lengyelül, mert ékezetes mássalhangzók tömkelege, csak a végén, hogy megtaláltam-e, amit kerestem, klikk nem, erre kereső csík, beírom, hogy fiók törlése, erre írjam bővebben, mert nincs találat.

Ez már egyenesen mocsokság!! Hülyét csinálnak az emberből!!

2011. máj. 11. 07:34

Sziasztok!


Az 5. hozzászólásomban megadott link működik!!

Az előbb töröltem magam, mert besokalltam.


Ezt írta ki:


A fiókod deaktiválásra került, és végleges törlésre kerül 14 napon belül. Ha a következő 14 nap egyikén belépsz a fiókodba, még lehetőséged lesz megszakítani a törlést.

2011. máj. 10. 16:43

Nekem is ezek miatt lett elegemm belőle főként igaz bizonyos emberek/ember miatt de fogalmam sincs hogy hogy tudom véglegesen törölni! :(

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!! :)

8. 41fdab80c1 (válaszként erre: 2. - 60189f95d5)
2011. máj. 10. 14:57

Ez nem igaz, mert én ezt is próbáltam, és állandóan figyelmeztetett, hogy ennyi, meg annyi ideje nem voltál ott. A pohár akkor telt be, amikor az egyik aranyos macskás képemet felrakta az egyik ismerősöm

piramisának a tetejére, anélkül, hogy engem, vagy őt megkérdezte volna. Az én esetemben nem egetrengető dolog, de elgondolkodtam, hogy hogy kerül a csizma az asztalra, mi ez? Az adatainkkal, felrakott képekkel saját döntés alapján azt csinál, amit akar és nem is tehetsz ellene semmit? Hol van itt a személyiségi jogok védelme?

2011. máj. 10. 11:53
Hát, nem tudom. Most hogy így mondod. megnéztem. Nálam nem írta ki.
2011. máj. 10. 08:16
Sziasztok! Én kb. 20x próbáltam az előbbi linken törölni magam, de azt írta: HOPPSZ! Valami meghibásodott, próbáld később! :((((( Sík ideg vagyok!!!!-.-
2011. máj. 10. 07:59

Szia! Elvileg itt:


[link]

2011. máj. 10. 07:59
Én is szeretném, de csak jegeltetni tudtam.A súgójukban az van, hogy kérvényezni kell. Az ész megáll!!!Mire használják, az adatainkat? Mert hogy állandóan tolakszik, az biztos, ezért lett elegem belőle! Hagy döntsem már én el, hogy mikor megyek oda, ne böködjön állandóan!!
2011. máj. 10. 07:55
Profilom, súgóközpont, aztán jobb oldalt népszerű kereséseknél találtam olyat, h fiók törlése...
2011. máj. 10. 07:53
szia nem tudom csak felfüggeszteni tudtam én is,de azt mondják h. ha nem mész fel kb 120 napig akkor elavul!:D
2011. máj. 10. 07:50
Hogyan lehet facebook fiókot véglegesen törölni? (nem csak felfüggeszteni!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook