Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az almaecet kapszula vagy az almaecet hatásosabb? fórum

Az almaecet kapszula vagy az almaecet hatásosabb? (tudásbázis kérdés)


11. bige (válaszként erre: 2. - Re87)
2011. máj. 11. 21:55
semmi rosszat nem csinál a gyomorral, ha az alapból egészséges.
10. Re87 (válaszként erre: 8. - Bcb6de9272)
2011. máj. 10. 17:18
2barátnőm is mondta,hogy egy idő után reggel ha éhgyomorra itták hánytak tőle.Én sem bírtam éhgyomorra inni,mert rettenetesen marta a gyomrom.Refluxos vagyok,folyton sok a savam,de nem segített rajta.Én üres gyomorra egyáltalán nem ajánlom.Talán úgy lenne a legjobb,ha reggeli előtt a kapszulát venném be,ha nem üres a gyomrom,akkor meg iszogathatnám az ecetet.
9. 41fdab80c1 (válaszként erre: 7. - 41fdab80c1)
2011. máj. 10. 16:21
Javít:boltban
8. bcb6de9272 (válaszként erre: 2. - Re87)
2011. máj. 10. 16:21
ezt sajnos nem jól tudod...az ecet nem káros....érdekes, hogy ecet de nem savas illetve nem káros....ritka eset de az almaecet semlegesíti a savat.)
2011. máj. 10. 16:20

Én is ezzel indítom a napot, nagyon jó lugosító, a vércukrot rendben tartja. Hazudnék, ha azt állítanám, hogy fogyaszt, igaz nem iszom naponta négyszer, hanem elkészítem a napi 2 l.szűrt vizemet és abba teszek almaecetet,kellemes savanyára csinálom, amit aztán egész nap iszom. Sajnos az utóbbi 3 évben híztam, nemhogy fogytam volna, ennek ellenére tudom a régi nadrágom hordani, ezt az almaecetnek köszönhetem és a tokámat is szépen apasztotta. A lányom pl.egy grammot le nem bír nyelni belőle a sava miatt.

Akinek nem esik jól, ne erőltesse. Hatásosabb az első sajtolású, szűretlen, ami egy kissé zavaros, gyógynövényes boltba keressétek.

2011. máj. 10. 16:19

Sziasztok!

Alma ecet jó sav túl tengésre, fogyókúrára.....én nem fogyózom, de ha ég a gyomrom iszok....

de fogyni kiválóan lehet tőle...és olcsóbb, természetesebb mint a kapszula...

2011. máj. 10. 16:10
nekem a gyomrommal sincs baj, és segített is, és én az ecetet iszom. Tisztít, és ugyan lassan, de fogyaszt, meg elveszi az éhséget. Minden évben iszom üvegszámra tavasszal. Naponta 3x étkezés előtt, 3 dl vízbe teszek egy nagy evőkanálnyit. Az utolsó pohárral pedig, ami sokszor a 4. pohár a napmon, lefekvés előtt iszom meg.
4. Re87 (válaszként erre: 3. - Ééénnn22)
2011. máj. 9. 19:00
Nem tudom,azt nem próbáltam.Az ecetet ittam,de nem segített.Viszont mástól hallottam,hogy neki segített,de a gyomrát tönkretette.
3. ééénnn22 (válaszként erre: 2. - Re87)
2011. máj. 9. 18:57
de a kapszula is segit a fogyásban?
2. Re87
2011. máj. 9. 18:56
Ha a gyomrodat akarod vele tönkretenni,akkor az ecetet javaslom:)._Szerintem a kapszula biztonságosabb!
2011. máj. 9. 18:53
Az almaecet kapszula vagy az almaecet hatásosabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook