Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy is van ez?:) fórum

Hogy is van ez?:) (tudásbázis kérdés)


19. 53dfddad18 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 18:13
Jobban számít hogy MENNYIT, mint hogy MIT ebből a szempontból.
18. cel (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 17:24
Testvérek vagytok, vagyis amennyi a közös bennetek, annyi a különbözőség is. Testvéred szervezete másképp bontja a bevitt élelmi anyagokat. Azért létezik ezer féle diéta, mert ami egyikőnknek tuti bejön, a másiknak nem.
17. 4327a8e017 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 16:57
hát ettől én is lefogynék, nekem kb ennyi kéne a reggelim legyen, hogy normális erőbedobással induljon a napom.
2011. máj. 9. 16:35

Először is: ne hasonlítgassátok össze egymást. Tudjátok jól, hogy az anyagcsere minden embernél más és más. Valakinek elég 1500 kcal egy napra, valakinek ez már fogyókúrás mennyiség. Pont.


Másodszor: Nem egészen mindegy, hogy a napi 1000 kcal miből áll. Mert ha csupa CH, akkor, túl azon, hogy nem nagyon egészséges, nem vezet biztosan fogyáshoz. De ha az 1000 kcalt úgy állítjuk össze, hogy fehérje a fő alkotóelem, egy kevés zsír és minimális CH, akkor eléggé jól előrejelezhető a fogyás.

15. Catherine.hsz (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 16:34
Azért tud ettől fogyni, mert a teste éhezik. Nem kapja meg a megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékot. Ne irigyeld! Ha így folytatja, akkor még lesznek problémái az egészségével.
14. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - 74740b7c7c)
2011. máj. 9. 16:21
Nah, ezt ne irigyeld. :) Majd megnézem mikor fiatalon, mondjuk 30-40 évesen full szottyadtak lesznek, vagy akkorák, mint a bálna. Kizsigerelik a szervezetüket.
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - 74740b7c7c)
2011. máj. 9. 16:20
jah, csak mellé fiatalok, vagyis alapól magas az anyagcseréjük, meg ugye suliról van szó, ahol az agyukat használják, az agynak pedig az elsődleges energiaforrás a szénhidrát, mellé még növésben vannak, az sem kevés energiát igényel a szervezettől, illetve muszáj sportolniuk!!!! Ez pedig lényegesen megkülömböztet minket tőlük....
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - 74740b7c7c)
2011. máj. 9. 16:19
:) sztem mind1, h fogyizik vagy sem, hosszútávon ezt megbosszulja a szervezet. Hol van ebben a főtt kaja? A különböző zöldség és gyümölcs fajták? (Most nem arra a napi egy darab pl nyamvadt almára gondolok :DD) Sztem amit Jéghegy csinál az a jó táplálkozás, csak be kellene lőni, hogy mennyi kclat fogyaszt a testtömeg indexének megfelelően és persze kellene mozogni is és sok folyadékot inni, főként vizet és pl zöld teát.
2011. máj. 9. 16:18

A suliban tök sokan így esznek.

Reggel egy kakaós csiga, délután cola meg chips.

Olyanok ezek a lányok mint egy piszkafa.

Én mondjuk írigyelem őket, de nem tudnék így étkezni:)

2011. máj. 9. 16:16

hiába kevés a kcal tartalma, mert ugyan fogyni valóban fogy tőle, viszont a kv-val a vizet hajtja ki magából, ez már azért súlyvesztés, a többivel meg azt éri el, h nem a hájat (ami egy diéta lényege) bontja le a szervezete, hanem az izmot..... Kell ez vkinek?????

Jah, és ezután bizony jönni fog a mumus is biztosan, vagyis a jojo effekt, meg más eü gondokat is okozhat. Pláne az éhgyomri kv......

9. 74740b7c7c (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. máj. 9. 16:13
Azt írja, hogy a tesója nem fogyizik, csak Ő. Legalábbis nekem ez jött le:)
8. 74740b7c7c (válaszként erre: 5. - Titati)
2011. máj. 9. 16:13
Mennyiségileg tényleg nem, de nálam egy zacsi chips tuti felére +1kg-al:D
2011. máj. 9. 16:12
különben meg az 1 csokival nincs semmi baj, ha vki kspórolja a többi kcal-ból, belefér, és a joghurt, alma, tejeskávé miért is lenne egészségtelen? Egyedül a csipsz nem az egészség példája, de ennek meg lehet kb 500 a kcal tartalma.. Tehát napi szinten nem eszik meg 1000 kcalt, ami nagyon kevés
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 16:12

Mert elég egyfélét eszik sztem és így könnyebben lebontja a szervezet. Ennek ellenére ez elég egészségtelen fogyi.

Próbálj meg inkább kalóriát számolni, mellette mozogni. A kcal számlálás először bonyolult, aztán megtanulod, talán eleinte fárasztóbb, de hasznos.

5. titati (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 16:11

A délelőtti éhgyomri kávé kiüríti a beleket....

és ha megnézed mennyiségileg nem eszik sokat, még ha csupa kalóriadús ételről is van szó...

Ettől simán fogyhat, hisz az éhségérzete is elmúlik...

4. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. máj. 9. 16:10
Úgy, hogy az össz kalória tartalma kevés :) És az számít, nem az hogy mit eszel, vagy legalábbis kevésbé az.
2011. máj. 9. 16:09
Próbáld ki Te is, és megtudod:)
2011. máj. 9. 16:07

Én az egészséges életmód híve vagyok, és próbálok úgy is étkezni.

(hús, zöldség, gyümölcs)

Tesóm pont az ellentétem, ennek ellenére fogy, rólam meg nem megy le az a plusssssz 5kg!

Vajon miért?

Ő tényleg csak szemteket eszik, én nem. Én ezt nem értem.


Írom, hogy néz ki az Ő napja:

reggeli: 1tejeskávé

délig semmi v. egy szelet csoki

délbe: 1joghurt+1csoki (pl.Balaton)

délután: 1db alam

nap hátralévő részében: 1zacsi chips


Hogy a fenébe tud ettől fogyni?!?!?

2011. máj. 9. 16:07
Hogy is van ez?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook