Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sosem késő elkezdeni az álmainkat? fórum

Sosem késő elkezdeni az álmainkat? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 31. 22:09
nem bizony
2011. máj. 9. 18:48
19 évesen még nem késő,sőt van aki később kezdi.:))
17. cel (válaszként erre: 10. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 15:19

Most nézem szegedi vagy:) Anno a lányom is ott kezdett el korcsolyázni egyetemi évei alatt. Te figyi, nem a jéghoki csapattal edzel esetleg mint Ő?

No ez csak vicc. Még épp, hogy csak csetlett-botlott a jégen és időbe tellett lekászálódni a pályáról edzés után, épp botladozott lefelé, mikor a hoki csapat óriásai valósággal be robbantak a jégre. Lányom hangosan utat kérve magának siklott le a pályáról:)

16. 9536810fa1 (válaszként erre: 15. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 15:06
hehe... milllllen marhaság! :)) Tudod van olyan, hogy amit a test és lélek megkíván... aztán nem baj, ha nem abból lehet megélni, de a harmóniához kell, és ugye arra törekszünk. :)
2011. máj. 9. 15:02
Főleg ez a magyar mentalitásból adódik szerintem, hogy a többség nem meri valóra váltani az álmait, nem mer semmi újat kipróbálni. Emlékszem a gyerekkoromban is mindig visszafogtak, hogy ne sportoljak, ne zenéljek, mert ezekből nem lehet megélni, ezekből nem lesz munkám. Talán azért is veszem ennyire érzékenyen, mert ezt nevelték belém, sajnos.
14. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 15:00

Az igazi "barátok" társulnának melléd és nem

leszólnának!!

13. Derya (válaszként erre: 1. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 14:58

egyszerűen szólva, az az ostaoba, aki ilyet mond. :-)

ne is foglalkozz ilyen megjegyzésekkel.

12. 9536810fa1 (válaszként erre: 10. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 14:56
SZuper.... szép és érdekes sport! :) Gratulálok! :) Nekem ez még visszavan, de ami késik... még eljöhet! ;))))
2011. máj. 9. 14:55
Csak,buzdítani tudlak az elhatározásodban,nagyon jól teszed,hogy gondolsz kicsit önmagadra,és próbálsz helyes úton járni.Mindenek szüksége lenne valamiféle mozgásra,hisz mindig ezt halhatjuk,olvashatjuk.Hisz ez lenne a legjobb megoldás hogy egészségesebben éljünk.Én úgy gondolom,ezt mindenki tudja,csak kicsit lusták vagyunk,hogy elkezdjünk bármilyen plusz mozgást,sőt aki ezt teszi,még azt is inkább lebeszélik,ezzel azt sugallva,nem ez a normális,hanem a lustaság igazolva ezzel önmagukat.
2011. máj. 9. 14:54
Nem vesztem el csak olvasom a cikket: Köszönöm a biztatásokat. Egyébként h tisztább legyen, jégkorcsolyázom :) és imádom, persze a szárazföldön is kell edzeni, átmozgatni az izmokat és futni. Tegnap estem egy hatalmasat az egész baloldalam fájt, és ma is egy picit, a lényeg erre (is) mondták nekem, hogy teljesen hülye vagyok, hogy ilyenekkel vesződöm. Én is úgy gondolom, hogy nem. Nem akarok én olimpiára menni, egyszerűen csak jól érzem magam, ha a jégen vagyok, arról nem is beszélve, hogy új barátokat szereztem általa. S
9. 43d4d69400 (válaszként erre: 1. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 14:54

A környezete az embert vagy támogatja, vagy lehúzza. Ezeknek mind oka van. Anno én 84 kg-osan minden bnőmtől azt kaptam , hogy szép vagyok csinos vagyok nem kell fogyni.

Aztán úgy hozta az élet, megismertem valakit, aki ezzel foglalkozott,lefogytam, 25 kg-t és össze is jöttünk . Azóta a bnőim elpártoltak..... azóta én egy hülye vagyok a szemükben meg sportbuzi és persze tönkreteszem magam szerintük. most 163 cm és 58 kg vagyok ma kezdtem a nagy diétát, és az edzést, cél az 50. soha ne azzal foglalkozz ki mit mond. Amig egészséges vagy, és nem esel túlzásba, azt tedd amit úgy érzed tenned kell és örömöt okoz. sok sikert!

2011. máj. 9. 14:48

Én akkor kezdtem el tornázni amikor nyugdíjba mentem :-)))))


(no, csak olyan senior torna, de akkor is!!!)


Hajrá, ne hagyd magad, ne hallgass az irigyekre,

mert semmi más nincs a beszólások mögött, csak az irigység (talán azért mert Ők lusták utánad csinálni☺)

7. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 14:48
45 éves vagyok, minden reggel 4-5-ig tornászom...(ekkor van időm), ha Te ostoba vagy, akkor én mi iiiissssss vagyok? :DDDD
6. cel (válaszként erre: 1. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 14:44

Bocsánat, de azért vagy bolond, mert foglalkozol mások véleményével.


Helyesen teszed, ha sportolsz, ha mozogsz, 26 éves korig fejlődik a szervezet, a sport támogatja az egészséges izomzat és csontozat kialakulását. De ez ugye köztudott.

Amúgy, ha nem tévedek nagyot az egyetemen kötelező teljesíteni bizonyos sport követelményeket. Legalább is a két gyerekemnél így emlékszem.

2011. máj. 9. 14:42

Miért lennél bolond!


Nézd meg ezt. Csak azért, hogy tudd, soha nincs késő.


[link]

2011. máj. 9. 14:42
Sportolni bármikor elkezdhetsz, nem csak gyerekkorban! Én pl. 30 évesen kezdtem futni...amúgy meg a Te életed, Te egészséged, senkinek semmi köze hozzá...
3. Kirizsu (válaszként erre: 1. - 357d88d223)
2011. máj. 9. 14:41

40 éves vagyok. 18 éves koromig sportoltam versenyszerűen. Aztán jöttek a gyerekek, család...semmit nem csináltam, elhíztam.


Most fél éve újra elkezdtem sportolni. Heti 6 napban.


Mégsem néz hülének senki. Az elején nem hittek bennem, de mostmár tisztel érte a környezetem.


Nem értem ez 19 évesen miért lenne probléma...

2011. máj. 9. 14:38
Ostobának tartanak? Inkább örülniük kéne, hogy odafigyelsz magadra. Gondolom az idődbe belefér a 2X fél nap... Nem értem miért akadnak ki ezen.
2011. máj. 9. 14:36
Tudom furcsán hangzik a kérdésem. Igazából arra lennék, kíváncsi, hogy én vagyok-e a buta vagy mások csak irigyek. 19 éves vagyok egy féléve sportolni kezdtem, afféle új hobbi, de a környezetem tisztára ostobának tart. Mondván nem késő nem vagyok elkésve, hiszen már nem gyerek vagyok. Én próbálom nekik elmagyarázni, hogy nem élsortoló akarok lenni vagy ilyesmi, de ők nem értik meg, hogy hetente kétszer a fél napomat ezzel töltöm és korán kelek. Őszintén tényleg bolond vagyok, hogy ennyi energiát belefektetek? Nem élhetek teljesen csak az egyetemnek. Szerintem legalábbis. Várom a véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook