Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom engedélyeztetni a sütik-et (cookies)? fórum

Hogyan tudom engedélyeztetni a sütik-et (cookies)? (beszélgetős fórum)


6. teleki_2007 (válaszként erre: 5. - Csinirobi)
2008. jan. 12. 13:19
Nagyonszépen köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni...Mégegyszer köszi..
2007. dec. 15. 14:59

A sütik (cookies)internetezés közben jönnek létre a számítógépeden. Az újabb böngészők tiltják ezek letöltődését, mert a virusok/spywerek a sütik segítségével is kerülhetnek a számítógépre.

Leírom 2 böngésző esetében az engedélyezés menetét, nem kell mind a kettőnél megcsinálni, csak annál amelyikkel a letöltést akarod elvégezni.


Sütik engedélyezése mozilafirox esetében:

eszközök menű/beállítások... -ra kattintás, ekkor megnyilik egy ablak itt az adatvédelem fülre kell kattintani, majd Sütik elfogadása webhelyekről felirat előtt lévő négyzetbe kell bele kattintani (amikor a négyzetben zöld pipa látható, akkor van engedélyezve a süti használat).


Internet Explorer 7 esetében:

eszközök menű/Internetbeállítások... -ra kattintás, ekkor megnyilik egy ablak itt az adatvédelem fülre kell kattintani, majd a speciális gombra. Ekkor megnyílik egy ablak, Az aotumatikus cookie kezelés felülbírálata felírat előtti négyzetbe kell kattintani. A belső és külső cookie-knál mindkét helyen a felső körbe kell legyen a zöld pont, ha nincs ott, akkor a körbe kell kattintani.


Miután végeztél a letöltéssel erőssen ajánlott vissza állítani az eredeti állapotot.

Bocsánat, hosszúra sikeredett, de rövidebben nem tudtam leírni!

4. 6b94deaef4 (válaszként erre: 3. - Teleki_2007)
2007. okt. 9. 14:28
ja:o
3. teleki_2007 (válaszként erre: 2. - 6b94deaef4)
2007. okt. 9. 11:52
Nem egyenlő a süteménnyel.De, hogy pontosan mi is ez fogalmam sincs.ezért szeretnék segítséget kérni attól aki tudja,hogy mi ez és hogyan tudom állítani.
2007. okt. 9. 09:16
süti = sütemény?
2007. okt. 9. 09:11
Szeretnék letölteni valamit a netről és nem engedi, csak azt írja ki,hogy először engedélyezzem a sütiket.Belépek az eszközökbe de ott csak olyat találok,hogy sütik törlése.Akkor hol lehet engedélyezni.Én nem vagyok valami jártas ezekben a dolgokban, úgyhogy aki tud kérem segítsen.Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook