FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hogyan tudom engedélyeztetni a sütik-et (cookies)?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. teleki_20072008-01-12 13:19
Nagyonszépen köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni...Mégegyszer köszi..
(válasz csinirobi 5. hozzászólására)

5. csinirobi2007-12-15 14:59
A sütik (cookies)internetezés közben jönnek létre a számítógépeden. Az újabb böngészők tiltják ezek letöltődését, mert a virusok/spywerek a sütik segítségével is kerülhetnek a számítógépre.
Leírom 2 böngésző esetében az engedélyezés menetét, nem kell mind a kettőnél megcsinálni, csak annál amelyikkel a letöltést akarod elvégezni.

Sütik engedélyezése mozilafirox esetében:
eszközök menű/beállítások... -ra kattintás, ekkor megnyilik egy ablak itt az adatvédelem fülre kell kattintani, majd Sütik elfogadása webhelyekről felirat előtt lévő négyzetbe kell bele kattintani (amikor a négyzetben zöld pipa látható, akkor van engedélyezve a süti használat).

Internet Explorer 7 esetében:
eszközök menű/Internetbeállítások... -ra kattintás, ekkor megnyilik egy ablak itt az adatvédelem fülre kell kattintani, majd a speciális gombra. Ekkor megnyílik egy ablak, Az aotumatikus cookie kezelés felülbírálata felírat előtti négyzetbe kell kattintani. A belső és külső cookie-knál mindkét helyen a felső körbe kell legyen a zöld pont, ha nincs ott, akkor a körbe kell kattintani.

Miután végeztél a letöltéssel erőssen ajánlott vissza állítani az eredeti állapotot.
Bocsánat, hosszúra sikeredett, de rövidebben nem tudtam leírni!

4. muffin2007-10-09 14:28
ja:o
(válasz teleki_2007 3. hozzászólására)

3. teleki_20072007-10-09 11:52
Nem egyenlő a süteménnyel.De, hogy pontosan mi is ez fogalmam sincs.ezért szeretnék segítséget kérni attól aki tudja,hogy mi ez és hogyan tudom állítani.
(válasz muffin 2. hozzászólására)

2. muffin2007-10-09 09:16
süti = sütemény?

1. teleki_20072007-10-09 09:11
Szeretnék letölteni valamit a netről és nem engedi, csak azt írja ki,hogy először engedélyezzem a sütiket.Belépek az eszközökbe de ott csak olyat találok,hogy sütik törlése.Akkor hol lehet engedélyezni.Én nem vagyok valami jártas ezekben a dolgokban, úgyhogy aki tud kérem segítsen.Előre is köszönöm!