Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekem, a hősöm fórum

Gyermekem, a hősöm (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyermekem, a hősöm

12. Ami.
2011. máj. 26. 16:48
Könnyek a szememben,fájdalom a szívemben.Nem elég szegény gyereknek a baja,még a jelenlegi pároddal sem felhőtlen a viszony...és nem tudsz lépni..és nem hangzik csúnyán,mert igazad a környezetem tele ilyen párral,aki lakáshitel miatt nem tud lépni,pedig van ahol gyerek sincs.Az a fránya pénz..a legjobban befolyásolja az életet,hülyeség h nem számít..igaz az szeretet fontosabb,de ezután sajna az anyagiak jönnek.Kitartás nektek,kívánom,hogy szakadjon rátok a bank:)
2011. máj. 10. 22:01

sziasztok

köszi szépen a reagálásokat Mindenkinek


sajna a pót apuka, apának való szólítása sansztalan,mert nem optimális a kapcsolatuk.próbáltam nekik segíteni,de sajnos ez az az eset amikor a probléma nem a gyerekkel van.Ő hihetetlen barátságos és segítőkész,Laci viszont borzalmasan nagyra tette a lécet és iszonyat magasak az elvárásai.

Lépni nem tudok,mert összeköt vele a lányom és a lakáshitel.tudom csúnyán hangzik,de szerintem sokan élnek így.nem vagyok kivétel.És a lányáért ölni is tudna annyira szereti.ezt szó szerint lehet venni...


Ugyanakkor még mindig azt gondolom,hogy egy gyermek elvesztése a legfájdalmasabb dolog,így sok embernek nagyobb a bánat a szívében,mint nekem.Volt anyósom és a férjem testvére a mai napig nem heverte ki a történteket.

10. gozsu
2011. máj. 9. 18:42
Remek anya vagy, és nagy fiad tudja jól, hogy te mindig ott vagy neki! Kemény az élet, és nektek aztán a keménység java jutott. Remélem már csak a jó, és boldogság következik. Legfőképp a fiad számára! Bár neked se ártana... Továbbra is sok sok erőt nektek!
2011. máj. 9. 16:24
Könnyek közt írom neked hogy ez tényleg nem semmi amin átment ő gyermek fejjel de ha van mellette egy ilyen ANYA akkor nincs baj.Sok sok erőt,kitartást nektek!
2011. máj. 9. 15:10

Sajnálom,hogy ennyi szörnyűség történt veletek!:(

Kitartás!Nagy baráti ölelést küldök!

2011. máj. 9. 13:55

Most olvasom először hogy történt veletek mindez,nagyon sajnálom,elhiszem hogy nem volt könnyű egyikőtöknek sem ezt feldolgozni:(

Kitartás és sok sok ölelést küldök!

2011. máj. 9. 09:20

Nagyon sajnálom, szörnyű dolgokon kellett keresztül mennetek. :(


Az én nagyszüleim is mind nagyon korán mentek el, és bevallom, és 4-7 évesen még fel sem fogtam semmit az egészből. Nem voltam szomorú, és nem sírtam, nem volt bennem gyász, mert nem tudtam, mi az a halál.

Tudtam, hogy ilyenkor elmennek valamerre, és nem látom őket többé, és tudtam, hogy ez rossz, de valójában még nem fogtam fel. Azt hittem, hogy boldogok valahol máshol. És lehet, hogy tényleg így van, lehet, hogy tényleg azok, csak valahol máshol....


Gondolom egy édesapa elvesztése sokkal keményebb dió. Kívánok kitartást mindkettőtöknek. És szerintem érdemes beszélni róla. Ami fáj, arról érdemes beszélni, és a felszínre hozni.

5. 3b6009da8e (válaszként erre: 1. - Dnemetz)
2011. máj. 8. 16:44

megkönnyeztem az írásodat:-(((


nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyűségeken mentetek keresztül.

ez egy emberöltő alatt is rettenetes, nem még ennyi idő alatt elszenvedni.


nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok Nektek a továbbiakban.

mert megérdemlitek.

2011. máj. 8. 16:28
Remek gereked van, de én azért beszélnék pszihológussal, minden rendben van-e. A kis unokám velünk élt, amikor a férjem meghalt. Nagyon szerete, 5 éves volt.Sokat beszéltünk Vele és feldolgozta. Ami gond az az apuka. Hisz a gyerekek hasonlítanak. Azt, hogy nincs dédi, vagy nagyszülő,elrendezik magukban, hisz nagyon sok korabeli gyereknek sincs, de apuka az van. Nem probáltátok, hogy a fiad is apukának szólítsa a párodat? Esetleg jó lenne. Lehet, hogy ez a kettős megszólítás kirekeszti Őt valamiből. Engem mind a három gyerekem anyunak szólít, pedig a legidősebb gyerekemet a férjem hozta magával, az előző házasságából.Én neveltem.
2011. máj. 8. 16:16

Az utolsó évet kezdte meg a fiam középiskolában tőlünk 30 km-re.

Szeptember utolsó péntekjén megkérdezte az egyik osztálytársa, aki kocsival járt át, hogy hazahozná. Ő azt válaszolta, hogy nem még dolga van. A másik társa viszont sietett haza, így együtt indultak el. A város határától nem messze kihajtott egy fát szállító pótkocsis teherautó. A kocsi vezetője megúszta az ijedtséggel, az osztálytársa súlyosan megsérült, január közepéig kómában, míg meg nem halt. Az osztály állaandóan járt be hozzá.

Amikor megtudta, hogy mi történt, éjszakákon át rémálmai voltak... Ma már 30. éves, mégsem tudta/tudja igazán feldolgozni a halál tényét.

2011. máj. 8. 16:15
A gyerekek fantasztikusak, de nagyon kell rájuk figyelni és vigyázni!!! Sajnálom, hogy ilyen sok fájdalom ért és bár a szeretett családtagokat nem hozza vissza semmi az emlékük ápolásával mindig köztünk maradnak! Minden jót Nektek!
2011. máj. 8. 16:08
Gyermekem 4 és 7 éves kora között öt, számára fontos embert veszített el, mégis hihetetlen tartással viseli az élet által rá kimért pofonokat. Néha bűntudatom van, hogy magamat mertem sajnálni, miközben Ő gyerekként élte át mindazt, amit én felnőttként, és bár mindig mellette voltam/vagyok, nem látom át a fájdalmát. Mennyit is ért meg gyerekként a halálból. De valószínűleg többet, mint azt sokan gondolnák.

Ugrás a teljes írásra: Gyermekem, a hősöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook