Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen videószerkesztő programok vannak? fórum

Milyen videószerkesztő programok vannak? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 10. 22:43

Sziasztok!


Tudnátok nekem ajánlani egy videoszerkesztő programot? Szeretnék a fiamnak egy egyszerű itthoni klippet csinálni. A fiam gitáros és olyasmi lenne az elképzelésem hogy felveszem őt zenélés közben és a hátteret megváltoztattnám a program segítségével. Pl. Valami csillagos háttér mintha az űrben lenne, vagy valami fényjátékos, esetleg tűz lenne a háta mögött....stb. Gondolom van olyan program, amiben ezek már benne vannak, és rá lehet szerkeszteni. A youtoubon láttam pár ilyesmit, nagyon jópofák viszont látszik hogy otthon szerkesztett dolog. Előre is köszönöm.:)

2011. máj. 7. 15:55
köszi, megnézem.
2011. máj. 7. 15:20
virtual dub
2011. máj. 7. 15:16

Sziasztok. Láttam, hogy van egy hasonló kérdés,de már végig olvastam a hozzászólásokat és nem jó.

Szóval nekem egy órás videóm van és abból szeretnék kivágni kis részeket és azokat utána összeállítani, zenét tenni alá...... Van valami ilyesmi program?

Már nézegettem, de még nem találtam ilyet.

2011. máj. 7. 15:15
Video szerkesztő programot keresek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook