Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Homeopátia és mióma fórum

Homeopátia és mióma (beszélgetős fórum)


2015. jún. 1. 21:32
Van egyáltalán olyan tea / egyéb amitől zsugorodik??
5. Andela (válaszként erre: 4. - Gliadin)
2011. máj. 16. 19:03
Köszönöm! :-P
4. gliadin (válaszként erre: 7. - Andela)
2011. máj. 16. 19:00

Mivel a méh kölső falát érinti így nem olyan veszélyes a növekedése de szoros odafigyelést, kontrólt igényel!!


Sok sikert kívánok és probléma mentes baba áldást.

3. gliadin (válaszként erre: 1. - Tündérbogár77)
2011. máj. 7. 14:01

Szia


A mioma homeopátiás szerekkel zsugorítható, viszont a terhességben végbemenő hormon hatására újból megindulhat a fejlődése. Ez akár vetélést,koraszülést is okozhat. Én a helyedben mérlegelném ennek a kockázatát.

2011. máj. 7. 13:41
Nem akarlak ilyeszgetni,mikor én szültem,volt egy szobatársnőm,akit császároztak,és ki kellett azonnal venni a méhét,mert gyerek fej nagyságúra nöt benne a miómája.Majdnem meghalt a mütőbe.Nagyon járj utána,hogy hogy vannak ezek a dolgok.
2011. máj. 7. 13:34

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, meg most ismerkedem a Hoxa-val, eddig NLC-s voltam. Itt nagyon sok okosságot olvastam, éppen ezért kérném most a tanácsotokat. Szeretnénk 2. babát, van egy 6 cm-es miómám, de nem akarom megműttetni. Olvasgattam, hogy homeos szerrel meg lehet állítani a növekedését. A dokim mondta, hogy ha műt, ha nem műt akkor is veszélyeztetett terhes lennék, így inkább nem a műtétet választom, hanem próbálkozom magam "meggyógyítani".Tudtok jó homeos dokit akivel lehet telefonon vagy személyesen konzultálni, hogy a megfelelő szert adja?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Szép napot!

Tündér

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook