Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Panthenol a hajra,tényleg gyorsabban nől tőle? fórum

Panthenol a hajra,tényleg gyorsabban nől tőle? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 14. 15:55
nekem a fodrászom ajánlotta, mikor csúnyán szétégettem a hajam szőkítővel. azthiszem énis ki fogom próbálni:)
2011. máj. 13. 19:07
Nekem is egy olyan ismerősöm mondta, aki a bőrgyógyászaton dolgozott és ott többen is használták, mert ami segíti a bőrégés gyógyulását, az serkenti a haj növekedését is.Meg egy fórumon olvastam még erről, de nem sokat, ezért is kérdezősködök itt:)
2011. máj. 13. 18:29
Sziasztok lányok! Nekem is ajánlotta régebben valaki,de még nem próbáltam ki....Konkrétan egy gyógyszertárban dolgozó hölgy ajánlotta,aki elvileg tanul az ilyen dolgokról,tehát nem mondhatott akkora nagy marhaságot...legalábbis nagyon bízom benne,mert nekem nemcsak nehezen nő,hanem hullik is a hajam...ha így folytatom,lassan 3 szál hajam lesz ...az is befonva :):)
4. 6a6e086e31 (válaszként erre: 3. - Heni68)
2011. máj. 8. 15:52
Örülök, hogy olvasod:)Igen én ki fogom hamarosan, de meg fogom ott írni a tapasztalataimat.báreredmény leghamarabb 1 hónap használat után lesz látható:)
3. Heni68 (válaszként erre: 4. - Ariellus)
2011. máj. 8. 15:42

Köszi, te azért többet tudtál:)Tervezem a kipróbálást, de én is ricizek! Nem tudom mikor kellene sort keríteni rá.....:)

De olvasom a naplódat, szerintem te hamarabb kipróbálod:)

2011. máj. 7. 12:04
Na?:))
2011. máj. 7. 12:01

Várom a tapasztalatokat, remélem vannak:)

Én már sok mindent kipróbáltam a haj növekedés gyorsítása érdekében,akit érdekel olvashat róla a naplómban.De ez itt nem a reklám helye:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook