Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellem volt vagy nem? fórum

Szellem volt vagy nem? (tudásbázis kérdés)


25. zsana0
2011. jún. 10. 08:41

Én is szeretném tudni szerintetek az volt e.Minap este ülünk az ebédlőben,lányom vacsorázik,és hirtelen oldalra figyelt és meglátta h a konyhában himbálodzik a kés élező,a tartón,na erre én mondom h szellem.Párom elheseggette a gondolatom mondván biztos huzat.

Elég nehéz igy kétlem h egy kis huzat meg tudná mozgatni.

Másik:Tegnap a főzőfülkémben kinyitódott az ablak,és olyan sejtelmes hangot adott h betojtam rendesen,ez 2 megismétlődött.Igaz nyitva v az ajtó is itt én gondoltam a huzatra.Az ablak egyálltalán nem nyikorog de még csak nem is szorúl.

Szerintetek?

24. monyóné (válaszként erre: 22. - Szuszuek)
2011. máj. 7. 13:30
Az álmok azok szerintem a félelmeinket vagy vágyainkat tükrözik.Én terhesen sokszor azt álmodtam hogy megcsal a férjem.A valóság pont az ellenkezője.De ez...nagyon ijesztő volt és tényleg azt hittem valós...pedig eléggé reális ember vagyok.
23. monyóné (válaszként erre: 20. - Titánia83)
2011. máj. 7. 13:29
úristen nem irigyellek.Én nem vagyok félős,főként nap mint nap bejön ide egy őrült(agresszív koldus,drogos aki agyon akart verni,vagy tolvajokat zavartam el)azok ellen tudok tenni,de ha szellem lenne...azzal nem tudnék.Biztos csak az agyam viccelt meg,és ez megnyugtat.Este imádkozok egyet de nem csak magunkért hanem a családtagjaimért és az elhunyt szeretteimért,mert már rég nem tettem meg.Mert mindig csak munka..munka..munka.Most legalább megállok pár percre.
22. szuszuek (válaszként erre: 1. - Monyóné)
2011. máj. 7. 13:26

szia!

elolvastalak!

nekem is volt nemrég egy hasonló!

bár nem ennyire negatív,mint a tied!

nekem a karomat szorította valami,de annyira,hogy felébredtem, és iszonyatosan fájt!

amióta terhes vagyok,sokszor jönnek értelmetlen,illetve rossz álmok,főleg emberekkel,ismerősökkel....amikor elkezdtek jönni,nagyon megviselt,fáradt voltam tőlük...most is szinte mindennap álmodok,de már kevésbé rosszakat,inkább furcsábbak...csak ez a szorítós dolog volt a rossz pár napja...

2011. máj. 7. 13:08
Velem is volt már ilyen. Egyszer még gyerekkoromban kint játszottunk az udvaron a szomszéd lánnyal, és egyszer csak azt láttam, hogy megy egy emberalakú árnyék a falnál, és pont a mi ajtónkon tűnt el. Akkor mikor felfogtam mi van kicsit megijedtem, aztán nem foglalkoztam vele. Nem aznap éjjel volt ez, hanem később, hogy éjjel mintha félig felébredtem volna arra, hogy Valaki mászkál a lakásban. végignéztem a szobán és ugyanazt az alakot láttam. Aztán odajött hozzám, és lefogta a mellkasom meg a fejem, én meg nem tudtam megmozdulni. Aztán arra ébredtem, hogy a karom amit mozgatni próbáltam befeszítem és nagyon lassan próbálom felemelni. Olyan volt, mint egy álom az álomban. Tudjátok, mint a filmekben. :D Szóval szerintem ez csak álom, az agyad "megtréfál". Egyébként én mindig is féltem a sötétben, pont az ilyenek miatt.
20. Titánia83 (válaszként erre: 19. - Monyóné)
2011. máj. 7. 12:24

Velem ilyen történt már párszor, hasonló vagy még durvább. Igaz, akkor még nem voltam kismama. Hátborzongató, de elmúlik. ;)


A gyertya vagy mécses nekem mindig segített!

19. monyóné (válaszként erre: 18. - Titánia83)
2011. máj. 7. 12:17
köszönöm.Majd csak este érek haza a munkából,de gyertyát biztos gyújtok és elmondok egy imát is.Azt érzem hogy az ima megnyugtat és jó hatással van a lélekre,ártani nem fog.Most meg amúgy is érzékenyebb vagyok,kell egy kis lelki segítség:)
18. Titánia83 (válaszként erre: 13. - Vkatka)
2011. máj. 7. 12:14
Egyetértek Katkával. Még azt tudnám javasolni, hogy szerezz be mécsest, és gyújtsd meg, akár egész nap. Ha van valami negatív energia, akkor az is tudja közömbösíteni. DE fehér gyertya is megteszi!
17. monyóné (válaszként erre: 14. - Vkatka)
2011. máj. 7. 12:05
Nem ijedtem meg ,de nem lettem volna a helyedben,ha veled ez ilyen sűrűn előfordul.Nekem ez volt az első és remélem utolsó is.A vallásnál jobban érdekel engem a biokémia,pszichológia,egészséges életmód.És tudom hogy a test tud olyan dolgokat produkálni amit az emberi ész szinte fel sem tud érni.Bár ez tényleg nagyon élethű volt.Ma is tanultam valami újat.
16. vkatka (válaszként erre: 15. - Monyóné)
2011. máj. 7. 12:02
Hátha elijednek tőle a mumusok :D
15. monyóné (válaszként erre: 13. - Vkatka)
2011. máj. 7. 12:00
Nincs keresztem és igazából vallásos sem vagyok.Amikor nagy baj van akkor imádkozok néha de amúgy nem.De lehet ma csinálok egy keresztet ,mert amúgy designer is vagyok.
14. vkatka (válaszként erre: 13. - Vkatka)
2011. máj. 7. 11:52
De ne ijedj meg, nem azért írtam le :)
13. vkatka (válaszként erre: 9. - Monyóné)
2011. máj. 7. 11:48

Azzal nem ártasz, ha este lefekvés előtt imádkozol és feszületet tartasz az éjjeliszekrényen. Legalább megnyugtatod vele magad.


Velem sajnos előfordult már az is amitől Te félsz. Egyik ismerősöm öngyilkos lett és a szobámban lévő üveges vitrin éjjel zörgött, pedig nem volt semmi a közelében ami mozgatta volna. Én féltem ugyan, de végig imádkoztam, az segített. A jelenség csak a temetés után szűnt meg.

12. monyóné (válaszként erre: 10. - Vkatka)
2011. máj. 7. 11:48
A bal oldalamon feküdtem és a jobb karommal csapkodtam hátra fele,és beszéltem is bár iszonyatos erőfeszítésbe került mind a kettő.A jobb karom,vállam fájdult meg.Még egyszer köszönöm a cikket,nagyon megnyugodtam most hogy elolvastam.
11. monyóné (válaszként erre: 3. - Vkatka)
2011. máj. 7. 11:44

Elolvastam a következő cikket is amiben kimondottan leírják hogy második és harmadik trimeszterben sűrűbben előfordulhat.Az biztos hogy most stresszes az életem és keveset aludtam.


Aki meg azt írta hogy ez kamu amit írtam,attól megkérdezném ,hogy szerinted minek venném a fáradtságot és írnék le egy ilyen hosszú story-t,ha nem éltem volna át?Mi lenne az értelme?

10. vkatka (válaszként erre: 7. - Monyóné)
2011. máj. 7. 11:43
Lehet hogy megnyomtad vagy elfeküdted. Vagy az erőlködésben kifáradt.
9. monyóné (válaszként erre: 3. - Vkatka)
2011. máj. 7. 11:37
elolvastam és köszönöm!!!!!!!!!!Sokkal nyugisabb vagyok és nem foglalkozok a "szellemekkel", nem akarok félni.Azt olvastam hogy a terhesek vannak rémálmaik,de ilyenről még nem is hallottam,és hasonlót sem tapasztaltam.Elő jöhet ez ma este is?vagy többször?Mit tehetek ellene?
2011. máj. 7. 11:30
Csajok ti akik segíteni próbáltok neki, ha ennek valaki bedől-az meg is érdemli:DDDDDDDDDD
7. monyóné (válaszként erre: 3. - Vkatka)
2011. máj. 7. 11:28
De akkor miért fájt a karom,fejem és a vállam még sokáig utána?Nagyon remélem hogy csak álom volt,én lennék a legboldogabb.Eddig sem volt jó érzés minden második este egyedül aludni egy nagy lakásban.Főként itt Pesten...
6. monyóné (válaszként erre: 5. - Vov)
2011. máj. 7. 11:26

Nem ismerek itt senkit,muszáj egyedül aludnom.A szüleim 220km-re laknak.Meg próbálok nem foglalkozni az egésszel és nem félni.De egyszer úgyis este lesz és én egyedül leszek a nagy lakásban és biztos félni fogok.Leginkább a babámat féltem a pocimban.

A betörőkre eddig is fel voltam készülve(ágy mellett paprika spray)de ezzel nem tudok mit kezdeni.

5. vov (válaszként erre: 1. - Monyóné)
2011. máj. 7. 11:21

Végig libabőrös voltam amíg olvastam....

Nem tudod áthívni egyik barátnődet éjszakára?

Szerintem keress vkit, aki "ért" a szellemekhez....

2011. máj. 7. 11:19
Hűűűű.Irány az első templom,szenteltvíz,feszület a fejed fölé!
2011. máj. 7. 11:18

Alvási paralízis lehetett. Álmodtál, csak már félig ébren voltál, ezért tűnt olyan valóságosnak. Én is sokszor átéltem már, valóban nagyon ijesztő tud lenni.


[link]

2. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Monyóné)
2011. máj. 7. 11:17
:)
2011. máj. 7. 11:12

Soha nem találkoztam szellemmel és még hasonlót sem tapasztaltam ma reggelig.Férjem elment dolgozni 5,50h- kor és én egyedül maradtam otthon.Félálomban voltam és aludni akartam tovább.Mi fent alszunk egy kb 1 méter magas dobogón.Hallottam hogy nyikorognak a dobogó lépcsői ,azt hittem a férjem jött vissza.Olyan érzés volt mintha valaki végig simította volna a takarót a lábamtól egészen a fejemig.De a fejemnél és a vállamnál iszonyatos szorítást éreztem ,mintha valaki össze akart volna préseli.Aludtam de mégsem!Hallottam ahogy a fülembe suttogja hogy:"menj el innen!!!"Többször.Nem tudtam kinyitni a szemem és nem tudtam megszólalni sem csak magamban mondtam többször hogy "nem megyek el"hagyj békén".Végig arra gondoltam hogy a babám meg kell védenem.És hirtelen elmúlt a szorítás és azonnal felébredtem.Fájt a fejem és a vállam ott ahol szorított.Próbáltam azt hinni hogy hülye vagyok és csak álmodtam,és próbáltam vissza aludni.(mert hulla voltam,mert egész este nem aludtam a derék és hasfájástól,ahogy nő a babánk)Vissza is aludtam,de megint csak félálomban voltam.Akkor tutira azt hittem a férjem jött vissza ,mert az ő oldaláról éreztem és hallottam olyat ,mintha bújna oda hozzám.Majd átölelt és az egész testemet szorította.Nagyon rossz érzés volt.Azt hittem összeroppant.Akkor már tényleg féltettem a babánkat mert a hasamnál is volt szorítás és nekiállt nyillalgatni,fájni a pocim. A jobb oldalamon feküdtem ,és a bal karommal próbáltam szétfeszíteni a szorítást és hátra csapni rá a kezemmel.Éreztem hogy a feje az én fejem mögött van és azt próbáltam volna ütni,de nem nagyon bírtam megmoccanni.Olyan érzés volt mintha le lettem volna blokkolva.Most nem mondott semmit csak én.Hallottam is a hangomat.Azt mondtam neki hogy "nem megyek innen,takarodjon el,hagyjon békén"És éreztem is ahogy emelem fel a kezem.Megint egyből elmúlt a szorítás és azonnal felébredtem.Biztos nem álmodtam!Akkor már féltem ,és fel is hívtam a férjem.Ő hitt nekem,és elmesélte hogy reggel talált egy nagy csótányt a fürdőszobánál.Nagyon fájt az a karom amelyikkel próbáltam hátra csapni é s a vállam,fejem.Feloltottam a villanyt és bekapcsoltam a tv-t.Megreggeliztem ,de közben végig hideget éreztem magam körül és tiszta libabőrös is lett a karom.Majd végül a fáradtságtól ülve elaludtam.Nem jött vissza ,bár akkor már 8h volt.Ma este a férjem dolgozik.Egyedül leszek.Félek elaludni.Szerintetek álmodtam,vagy mi lehet ez?És mit csináljak?

A második szorítás sokkal erősebb volt mint az első,félek ha megint megtörténik és erősebb lesz azt már nem fogom kibírni.

Amúgy az események előtt amikor még otthon volt a férjem egy fekete macskával álmodtam akiben a gonosz volt benne és a szeme nem volt átlagos.A szemgolyója tiszta fekete volt és engem figyelt mindig.


u.i kismama

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook