Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bicajjal a Balaton körül fórum

Bicajjal a Balaton körül (beszélgetős fórum)


7. 3697406b65 (válaszként erre: 11. - Mókuslány11)
2011. máj. 10. 17:34

Huhhh hát ezt már nem tudom:)

De biztosan több árkategóriában lehet venni, főleg a nagy sportszer áruházakban, mi a decat..on-ban vettük:)

De irtó praktikus és szerintem elindulni sem édemes vele, ha nem kocsival viszik a cuccaitokat.

2011. máj. 7. 10:08

Köszönöm a válaszokat:)!

Dóri, Ti hány nap alatt tekertétek körbe? Mi 3-5 nap alatt tervezzük (ugye ez reális?) a túrát, és ha minden jól megy 8-an vagy 10-en leszünk. Már nagyon várom, de félek is, hogy nem fogom bírni:(

2011. máj. 7. 02:25

Nos a tesóm annak idején a fejébe vette... két dologgal nem számolt: az egyik, hogy egy nap alatt brutáis, a másik, hogy 40 fokban gondoskodni kellene a folyadék-utánpótlástól. Ki is jött az aranyere...:(

Egyéb tekintetben izgalmas és szép/jó program.

2011. máj. 7. 01:05

Szia!

Én kb. 4 éve tekertem körbe, és szuper volt:)

Semmi tervünk nem volt, szállást

, kaját illetően, mikor éreztük, hogy fáradunk, elővettük a kis Balaton útikönyvünket, és kikerestük a legközelebbi kempinget.

Szerintem egyszer mindenképp érdemes egy ilyen túrát csinálni, hisz egy olyan oldalát ismered meg a Balatonnak és környékének, amit máshogy sosem fogsz:)

Ha kérdésed van, szívesen válaszolok:)

2011. máj. 6. 21:11
Sajnos én még nem,de szívesen kipróbálnám.
2011. máj. 6. 19:31
az én párom már többször körbe tekerte, de már régebben volt
2011. máj. 6. 19:26
Van köztetek olyan, aki már körbetekerte a Balatont? A baráti társaságunkban felvetődött az ötlet, hogy a nyáron jó lenne megcsinálni. Szívesen várok bármilyen tippet, élménybeszámolót:)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook