Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cord Blood Center őssejtbank? fórum

Cord Blood Center őssejtbank? (beszélgetős fórum)


8. 7dfa4fb8b7 (válaszként erre: 2. - Fd8e423e9e)
2011. aug. 11. 15:42

Szia! Elmondanád a véleményed?

Köszi

2011. aug. 11. 15:30

Szia! JuditMiskolc,ha megkérnélek akkor a Krio-ról mondanál véleményt? Mi is gondolkozunk rajta h. vetteseünk-e le. Kaptam szórólapot a Krio-ról és a Cord Blood Centerről is és nem tudom melyik lenne jobb.Igaz még van rá időnk mert még csak 16.hetes vagyok.

Előre is köszi

2011. jún. 20. 10:12

Mi most májusban vetettük le a köldökvért és a Cord Blood Center-el kötöttünk szerződést. Kedvesek és készségesek voltak, a futárra egy picit várni kellett, de nem volt gond. A visszajelzés és a számla is megjött 1 hónapon belül. 12 hónapon keresztül kell 14 000 Ft-ot fizetni, szerintem ez elviselhető.


Aztán reméljük sose lesz rá szükségünk!

2011. máj. 10. 18:26

Szia!

Mi kb 2 hónapja kötöttünk velük szerződést. A lányom április 18-án született. Amikor elvitték a vért senki nem szólt, hogy átvette és elviszi. Azóta sem jött semmi, hogy rendben van-e a minta vagy, hogy hány kg-ig elég. Viszont jött egy számla az éves tárolási díjról. Előre szóltunk, hogy egészségpénztáron keresztül fizetnénk, természetesen nem jól állították ki a számlát. Magáról a levételi díjról pedig még nem érkezett semmi. A területi képviselő nagyon segítőkész és minden problémát gyorsan orvosol. Hozzáteszem, hogy 2 éve a Krióval sem volt egyszerűbb a fizetés így egészségpénztáron keresztül. Szóval sok sikert a döntéshez!

4. Anita2. (válaszként erre: 1. - Gabriellusz)
2011. máj. 6. 18:52
Szia! Én is szívesen olvasnék véleményeket.
2011. máj. 6. 18:05
Szia,ha itt beírod hoxán a keresőbe,h.őssejt,kidobja a fórumokat,azokban olvastam erről a sejtbankról is.
2011. máj. 6. 17:28
Krio-val van
2011. máj. 6. 17:23
Van valakinek tapasztalata a Cord Blood Center őssejtbankkal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook