Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok nagyon jó szállást Hajdúszoboszlón?:) Nagyon jó lenne wellness szállodába menni, de persze elérhető áron:) Tapasztalat? fórum

Tudtok nagyon jó szállást Hajdúszoboszlón?:) Nagyon jó lenne wellness szállodába menni, de persze elérhető áron:) Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)

9. Sunbarbi (válaszként erre: 1. - 79e4e6154d)
2011. máj. 6. 17:19

Szia!

A hotel M-be ne!

Többiről nincs tapasztalatom,de itt voltam,pár hónapja,s a nagy reklámozás és olcsóbb ár mellett sem tudom ajánlani,ugyanis a wellness részlege nem használható ki,mert mind a 4 wellness-elemnek van hibája,kezdve például hogy a szauna penészszagú,(bepenészedhetett nekik pl. télen,mert láttuk is rajta a penészfoltokat,amit már nem, tudtak letörölni) és hogy az úszómedence pici és még a máshol levő szauna utáni merülőmedencénél is hidegebb,azaz oda max a lábujját teszi be az ember.Tényleg így volt!Nem csak mi panaszkodtunk rá..

Mi nagyon megszívtuk vele,s összességében sokba is került.:((Más netes akciós utazásokhoz képest..)

2011. máj. 6. 17:15
Én is jó helyen voltam a tavaly,magánháznál egy lakosztályban.
7. vberni01 (válaszként erre: 1. - 79e4e6154d)
2011. máj. 6. 17:14
Szállodát szeretnél mindenképpen? Azt a szallas.hu oldalon tudod megnézni. De ha a fürdőhöz közel keresel szállást jó áron, akkor a Szilfát tudnám ajánlani, jó áron vannak szobáik, étkezéssel. Vagy ha apartman-t szeretnél tudok adni egy telefonszámot, aki ezzel foglalkozik. De itt is van reggeli, igény szerint ebéd, vacsi a szálláshoz. 06/20-970-4388 Attilának hívják, de tud olyan apartmant is ahol van wellness részleg.
6. hpkati (válaszként erre: 4. - Dovima)
2011. máj. 6. 16:51
Szia! Mi négyen vagyunk és engem érdekelne az apartman. Elküldöd priviben? Előre is köszönöm
2011. máj. 6. 16:46
Hungarospa Thermál hotel, (József A. u.)szerintem nagyon jó, évek óta oda járunk!!
4. dovima (válaszként erre: 1. - 79e4e6154d)
2011. máj. 6. 16:22
Én tudok egy apartmannt,de nem tudom hányan vagytok ha érdekel szívesen elküldöm privibe az elérhetőséget.
2011. máj. 6. 16:17
köszi... de ezeken az oldalakon csak árakat látok, és persze mindenki a sajátját fényezi. Ezért gondoltam hogy itt is megkérdezem.
2011. máj. 6. 16:16
Nézegesd a csak1utazas.hu,a csak1nap.hu,illetve a nemaradjle.hu oldalakat:)
2011. máj. 6. 16:15
Tudtok nagyon jó szállást Hajdúszoboszlón?:) Nagyon jó lenne wellness szállódába menni, de persze elérhető áron:) Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook