Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan búcsúzzunk? fórum

Hogyan búcsúzzunk? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan búcsúzzunk?

2011. máj. 9. 14:07

Sziasztok!

Nem voltam mostanában gép előtt,(mivel az új helyen nem vagyok 24órában gépközelben..:D)


Kismazsi:nincs blogom.Köszönöm szépen a jókívánságokat,örülök,hogy tetszett,amit írtam,szó szerint megihletett a távozásom.Gratulálok a jó helyedhez,és kívánok továbbra is minden szépet és jót!!:)))


Syria:Köszönöm Neked is!:)

Nos,talán azért nem írtam ehhez a témához,mert sajnos nem tudom mit mondhatnék.... Borzasztó helyzet amit felvázoltál,és pont a minap szembesültem vele,egy vendégem mesélte,hogy 30 éve dolgozott egy helyen,és 5 évvel a nyugdíj előtt elküldték!!

Hogy mit üzennék nekik mégis laikus fejemmel?? Talán azt,hogy ne is gondoljanak ilyenre!

Tudom,mondani mindent könnyű,de én hiszek a gondolat teremtő erejében,sőt!Napok óta tapasztalom elég "keményen",hogy ami pár napja járt a fejemben,rendre be is következett!! És nem vagyok valami hűde-ezotérikus-hókuszpókusz!! Csak láttam párszor a Titkot,meg hasonlókat,jártam agykontroll tanfolyamra,és én egyszerűen hiszek benne....

Szóval,csak pozitívan!!!:)))

Puszi Nektek!:)

2011. máj. 6. 20:29

Örülök, hogy tudsz váltani, aminek következtében remélhetőleg jobb helyzetbe kerülsz, mint amiben eddig voltál.


A cikk végéről azonban hiányoltam valamit. Mit üzensz azoknak, akik 5-6 évvel a nyugdíj előtt rettegniük kell, hogy kidobják onnan, ahol 15-20 éve rendesen dolgoznak, s utána semmi esélyük nem lesz az addigi szakmájukban elhelyezkedni, sőt egyáltalán sehova.

2011. máj. 6. 19:42

Hát kedves Babocska, megragadó a cikked!

Nagyon nehéz ebben tanácsot adni, sőt szerintem nem is szabad!

Hisz mindenki maga érzi mit bír, ill. meddig bírja!

Ahogy Te is írtad, van hogy a pénz, van hogy nyugalom, van hogy a biztonság, s van hogy a józan ész kell, hogy sorsunkat irányítsa!

Én kívánom neked, hogy találd meg számodra a megfelelő munkahelyet, ami aztán biztonságot nyújt, jól érzed magad! Nem könnyű, de hidd el létezik ilyen, s egyszer biztos mindenki megtalálja! (Nekem szerencsém volt, én 25 éve ugyanannál az intézménynél dolgozok, de a 3. tagintézményénél!Azt gondolom jól haladok, és most helyemen vagyok!)

Sok sikert neked!!


Babocska!

Nincs neked véletlenül blogod is??? Van egy ilyen nevű ismerősöm!

2011. máj. 6. 16:08
Ma eljött a búcsú napja (április 30-a van). A búcsú néha nehéz, a búcsú néha fáj. A búcsú sosem édes, mert ott az a kis szikra fejünkben, hogy most valami elmúlik. Valaminek vége lesz. Pedig ez az élet velejárója! Ha tetszik, ha nem… Nekem most tetszik!

Ugrás a teljes írásra: Hogyan búcsúzzunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook