Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermek és ifjusági felügyelő tanfolyamra járt már valaki? fórum

Gyermek és ifjusági felügyelő tanfolyamra járt már valaki? (tudásbázis kérdés)

13. ágca
2017. márc. 15. 11:22
Ki nemrég végzett gyermek és ifjusági felügyelöként kérem jelezze.szeretnék vele beszélni emailt irni.lenne pár kérdésem.kösszönöm.
2015. dec. 20. 23:34
Igen. (Biztos).
11. children (válaszként erre: 8. - Betsabé)
2011. máj. 7. 07:47
Köszönöm a választ. Mi a helyi gyermek városba megyünk gyakorlatra,ott is állami gondozott gyerekek vannak. Azt nem tudom,hogy oviba megyünk -e de én örülnék neki...:)
10. children (válaszként erre: 7. - Betsabé)
2011. máj. 7. 07:42
:)
9. children (válaszként erre: 6. - Delfinkeke5)
2011. máj. 7. 07:42

Azért jelentkeztem rá,mert ez volt az egyetlen induló tanfolyam ami gyerekekkel kapcsolatos és az érdekel.

Szerintem csak nyerhetek vele ha elvégzem....

Amúgy nem értem,ha valaki nem tud érdemben hozzá szólni a kérdéshez akkor miért teszi?

8. Betsabé (válaszként erre: 5. - Children)
2011. máj. 6. 18:36

Amikor én jártam, sok félét tanultunk. Pedagógiát, pszichológiát, törvényeket, egészségtant. Ilyeneket.

Gyakorlaton kb. 1 hetet voltam állami gondozott ifjúsági otthonban, ahol csak részt kellett vennnem mindenben, és leírni minden napomat. Nyomasztó hely volt, nem tudtam volna ott dolgozni. A gyakszi másik hetét oviban töltöttem, ami annyira tetszett, hogy elvégeztem az óvóképzőt, és dolgoztam is óvónőként. Most Gyesen vagyok a gyerekeimmel, de óvónőként szeretnék dolgozni.


Én azt javaslom, ha nagyon bejön ez a szakma a tanfolyam után, akkor mindenképp diplomázz is le belőle (pl. szociális munkás, vagy szoc. pedagógus szakon), így többszörösen nagyobb esélyed van, hogy munkát kapj.

De több kollegám csak ezzel az okj-s bizonyítvánnyal kapott munkát, és munka mellett diplomázott le.


Sok sikert!

7. Betsabé (válaszként erre: 6. - Delfinkeke5)
2011. máj. 6. 18:28
Ez a válasz aztán értelmes volt :-(
2011. máj. 6. 18:27
de miért jelentkeztél rá,ha azt se tudod,hogy hol lehet elhelyezkedni,miből áll a munka....Lehet,hogy az én felfogásommal van baj,de én előbb érdeklődtem volna,és utána jelentkezem,ha megfelel számomra...
2011. máj. 6. 18:24
Most jelentkeztem rá és érdekelne,hogy pontosan mit fogunk tanulni. Miből áll a gyakorlat? Na,és persze,hogy vajon el lehet -e helyezkedni vele és hova dolgozni?
2011. máj. 6. 10:05
ifjúságsegítő szakot végeztem - ha az segít
3. Betsabé (válaszként erre: 1. - Children)
2011. máj. 6. 09:47
Igen, 12 éve. Miért?
2011. máj. 6. 09:13
csecsemő és kisgyermek gondozóira,de én azzal megkaptam a felügyelőit is.
2011. máj. 6. 09:06
Gyermek és ifjusági felügyelő tanfolyamra járt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook