Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 165 centi vagyok, hány méteres hordozókendőt vegyek? fórum

165 centi vagyok, hány méteres hordozókendőt vegyek? (tudásbázis kérdés)


13. diveron (válaszként erre: 12. - 08a4eb16b7)
2011. júl. 25. 15:13
Attól függ, hová kötöd a gyereket: előre, hátra. Az előre való kötéshez általában több anyag kell. Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, mint Te, ezért javaslom az 5,8-as kendőt (leghosszabbat). Márkából pedig a Lanát. Nandu-t semmiképp (csúszik)
2011. máj. 5. 17:59
köszönöm a válaszokat, a je port mon bebe tetszik a legjobban, abból elég vajon a 3,4m-es? nem vagyok kövér, 63 kg vagyok a 165 cm-hez.
11. mrs_soprano (válaszként erre: 1. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 5. 13:55

attól függ hány kg vagy...

án 167 cm és 90 kg és az 5 m-eset vettem, de a 4,6 is elég lett volna...legalábbis a rugalmas kendőből, a nandu-ból az 5 m-ese biztosan kellene

10. mese habbal (válaszként erre: 7. - Zsuzsika83)
2011. máj. 5. 13:54

ebben igazad van, az is kérdés azért, hogy mit szeretne majd csinálni...


mert aki nagyon "kendős", az tényleg mindenfélét szeret kötögetni... de én pl hordozni szerettem, de a sokféle bonyolult kötögetés egy nagyon hosszú izével nagyon nem jött be... ha egy vagy kétféle egyszerűbb felkötési mód is elég neki, akkor én biztos nem vennék hosszút, mert ezt nehezebb kezelni...

szóval ez is szempont szerintem...

9. zsuzsika83 (válaszként erre: 7. - Zsuzsika83)
2011. máj. 5. 13:52
Amúgy kisebb korában az én kislányom sem nagyon van el benn, most viszont egy pár hónapja már nélkülözhetetlen. Sokszor nyügi a foga miatt, olyqankor majdnem egész nap rám van kötve, mostanság a babkocsis sétákra is visszük, mert csak rövid ideig van el a kocsiban, utána kendő.
8. mese habbal (válaszként erre: 5. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 5. 13:51
egyszer voltam eddig... még nem tudom jó lesz-e... de végülis ha nem csinál hülyeséget, és nem bunkó, akkor jó... :D
2011. máj. 5. 13:51
Szerintem mindenképp a hosszabbat vedd, mert akkor azzal mindenféle kötést meg tudsz majd kötni, a rövidebbel nem. Én 168 cm vagyok és 66 kg és majdnem 4 m-es kendővel még így is van, amit csak éppen meg tudok kötni.
2011. máj. 5. 13:50
én is először vettem kendőt is, amibe fektetve is lehet hordozni, de nekünk az nem vált be, a kislányom nagyon nem szeretett benne lenni... aztán a mei taiban meg igen, amikor már lehetett... persze, ha a te gyerkőcöd szereti, akkor vegyél... :) amúgy mindent el lehet adni, ha mégsem válik be... :)
5. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 4. - Mese habbal)
2011. máj. 5. 13:50
na jólvan akkor :) és rendes? bevált?
4. mese habbal (válaszként erre: 3. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 5. 13:49
haha, ez vicces, pont hozzá mentem most végül, mert itt a Mester u-ban, a 9. kerületi sztk-ban rendel ;)
3. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2011. máj. 5. 13:46

gondolkodtam a mei-taion, de már szeretném használni és ahhoz meg még picike, ezért gondoltam a kendőre.

ja, a doki kérdésedre viszont van válaszom, Dr.Boiskó Klára állítólag nagyon jó doki, a 8.kerben rendel az SZTK-ban azt hiszem, ennyit tudok. :)

2011. máj. 5. 13:43

Én valszeg a rövidebbet venném, ha csak te fogod hordozni..

mondjuk nekem ilyenem sosem volt, mi a mei tait szerettük nagyon, 3 hónapos kortól... szerintem egyszerűbb felkötni,é s egészséges a csípőjének is... most meg sima babaerszényt használunk, mert csak egy pillanat beletenni, meg kivenni, és hosszútávon úgysem marad benne...:)

2011. máj. 5. 13:39

165 centi vagyok, hány méteres hordozókendőt vegyek? 2,5 vagy 3,6


ez a fajta kendő vajon jó:

[link]


? nem értek hozzá, szóval ha kicsit is ért hozzá valaki, akkor kérek válaszoljon :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook