Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiatalság fórum

Fiatalság (beszélgetős fórum)

5. a2d0ded793 (válaszként erre: 4. - Sunshine24)
2011. máj. 5. 13:14
Aha,pontosan,ezt ő is mondta.Eladóként dolgozik,de diákmunkásnak nézik.
4. sunshine24 (válaszként erre: 3. - A2d0ded793)
2011. máj. 5. 13:04
Ez persze egyrészt jó, másrészről meg nehezen vesznek komolyan az emberek. Sajnos ezt sokat tapasztalom akár egy állásinterjú során is. Később persze biztos örülni fogok neki.
3. a2d0ded793 (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2011. máj. 5. 12:58
Neki is az anyukája fiatalabbnak látszik,és tőle is elkérik a személyit,pl szórakozóhelyeken.Ő élvezi,mert később még nagyobb hasznát fogjátok venni ennek az adottságnak.Mondjuk ő ki is használja ezt,a pasiknak mindig fiatalabbnak mondja magát,pedig a 26éves életkor is fiatalabbnak mondható.Egyszer azt mondta magáról egy szórakozóhelyen egy pasinak,hogy középiskolába jár,és simán elhitte a fiú.
2011. máj. 5. 12:53
Én is ennyi idős vagyok, és engem is mindenki 18-nak néz. A személyimet is mindig elkérik, ha italt akarok venni. Általában középiskolásnak hisznek az emberek, ami azért néha elég kellemetlen tud lenni. Szerintem ez genetika kérdése. Nekem anyukám is jóval fiatalabbnak néz ki, mint amennyi.
2011. máj. 5. 12:28
Van egy 26éves havernőm,és kinéz olyan 17-22nek.Azért írom így,mert nézték már 17nek,de 20nak is.Szerintetek a gének is szerepet játszanak benne?Nagyon fiatalos az arca,mesélte,hogy sokan kérdezik,hogy elmúlt-e már 18.Minek köszönheti ezt az adottságot szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook