Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Testápoló arckrém helyett? fórum

Testápoló arckrém helyett? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 14. 16:07

Sziasztok!


Én egyszer nagyon megjártam a testápolóval, amit arcra kentem. Németországból hozták ismerősök, már nem tudom, milyen márka volt, de egy pár napig az arcom is kentem vele. Nem volt arckrémem. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy az arcomon a bőr nem puha és sima, hanem érdes, és repedezett. Hát az horror volt :S Kellett egy hét, mire lement róla, azóta nem kenek semmi ilyet magamra, csak ha arckrém :)

21. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 6. 13:44
Mondjuk akkor baj, ha a testapolod szaraz borre valo, az arcborod viszont zsiros vagy vegyes.
2011. máj. 5. 13:12
Sosem használnék az arcomra testápolót,nemhiába TEST-re való.Akkor venni kell olyat ami arcra,és testre is egyaránt jó.
19. 9bbc382386 (válaszként erre: 18. - Burkuska)
2011. máj. 5. 11:56

Az idő igazolja mindannyiunknál kinél mi vált be :)


Egy példa:

Barátnőm mindenből a nagyon nagyon kozmetikumokat vásárolja,olyan árakon,mint másnak a havi keresete.Sajnos vagy nem sajnos,ez nem látszik a 39éves bőrén,pedig 20éve figyel mindenre.Nála a genetika közbeszólt,a szülei korán ráncosodtak...és örökölte.

Van a másik Barátnőm,aki soha nem kent semmit magára,gyűlöli a krémeket...az Ő bőre szép :)

Vagy saját magammal tudok példálózni,volt hogy drága krémet használtam,vagy olcsót,vagy testápolót...mindegy volt,olyan a bőröm,mint a húszéveseké,örököltem is,és megválogatom mit eszek-vagy iszok,de többnyire csak ásványvizet fogyasztok.

2011. máj. 5. 11:17

Sziasztok!


Én teljesen más véleményen vagyok erről a kérdésről,megosztom,de hangsúlyozom ez az én véleményem,mindenkinek más,szíve joga:)


1,sose kennék arcra testápolót,mert nem véletlenül van külön arckrém: gondoljunk bele,hogy mennyivel vékonyabb,finomabb az arcbőr,mint máshol és akkor a szemkörnyékről még nem is beszéltem amire szintén külön krém ajánlott


2,kb,fél éve fedeztem fel magamnak a natur,mindenféle kőolaj származék,illatosító és szintetikus anyagoktól mentes krémeket,tusfürdőket.Maga a tudat,hogy nem kenek magamra minden sza...t(elnézést),már jó,érdemes megkérdezni egy kozmetikust is erről,de elég a józan paraszti ész is.Minél természetesebben-vallom-annál jobb.

3,sok víz,cukros,mű italok elkerülése (ezt írták már páran)


Szóval én ezekben hiszek,érdemes kipróbálni pár természetes kozmetikumot.

17. 4ebcab610b (válaszként erre: 3. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 5. 10:18

Akkor az nem jó, mert nem szívódik be rendesen, könnyebb krém kell.... szerintem minden nőnek van otthon egy pár krém, mire megfelelő állagút talál a bőrére:)))

Ami normál bőrre való, az beszívódik szerintem, de próbálgatni kell, ez az igazség, olcsóbbat, drágábbat....

Én szerintem nem krémeztem a bőröm 30 éves koromig, bár inkább zsíros a bőröm. Most krémezem, de vettem már olyat, ami nagyon drága, aztán darabokba összeáll az arcomon, viszont van, ami olcsóbb, de beszívódik és finom.

A Nivea az megbízható szerintem, rossz termékkel még nem találkoztam:)

16. 9cf0020815 (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 5. 09:38
Gyógyszertárban veszem,jó mindenre:-)
15. b9305aff6d (válaszként erre: 14. - 9bbc382386)
2011. máj. 5. 09:34
Ezzel ,én is egyetértek.
2011. máj. 5. 09:22

Nyugodtan használhatsz testápolót is az arcodra,a hidratáláshoz teljesen jó.

A ráncok ellen meg nem a krémek fognak tenni,hanem a genetika,az életvitel(folyadék-és táplálék).

2011. máj. 5. 09:17
Értem köszi a válaszokat
12. b9305aff6d (válaszként erre: 5. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 5. 09:13
Én , ritkán használok arckrémet,de még nincsenek ráncaim. Szerintem sem az arckrémtől függ.
11. 4300750b82 (válaszként erre: 5. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 5. 09:12
Án a Yamuna mélyhidratálóját veszem nagy kiszerelesben, azt használom arc és testápolóként is, meg vagyok elégedve.
10. 4300750b82 (válaszként erre: 9. - 4300750b82)
2011. máj. 5. 09:10
ac=az
2011. máj. 5. 09:09
Ráncok ellen....sok-sok folyadék, belülről kell a hidratálást elkezdeni, ac arc kisimul, aztán jöhetnek a krémek!
8. dcf348385f (válaszként erre: 5. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 5. 09:01

Ráncok ellen nem igazán jó egy sem.-Azt mondta a kozmetikusom, kevesebbet vigyorogjak:D -Nekem a szememnél van kevés már,de látványos változást a legdrágább sem hozott.

Viszont, vízbe pici tej,tejszín, rajta hagyod 2-3 percig, leöblíted, nagyon szépen feszesít:)

7. zsuzsu 12 (válaszként erre: 6. - 1d1983f461)
2011. máj. 5. 09:00
Akkor ezt én is kipróbálom.te milyen sima krémet használsz?
6. 1d1983f461 (válaszként erre: 5. - Zsuzsu 12)
2011. máj. 5. 08:56
Én úgy csinálnám (lassan el is kellene kezdeni, mert benne vagyok a korban:D), hogy bekenem a sima krémmel az arcom és utána finom ütögető mozdulatokkal (gyűrűs ujjal) a szemkörnyékemre (de csak oda) raknék ránctalanító krémet.
2011. máj. 5. 08:52
Ha szeretném , hogy ne legyen ráncom majd akkor megfelelő krém kell hozzá vagy elég minden nap kenegetni az arcom sima testápolóval vagy sima krémmel?
2011. máj. 5. 08:51
Én már annyi arckrémet próbáltam ki és soha egyik se vált be. Pár éve vettem Nive@ softot. Tökéletesen bevált nekem. Lehet venni piciben pár szár ftért pl D.M-ben egy próbát megért. Amúgy most néztem az van ráírva arcra,testre, kézre. Mondjuk ránctalanítást ne várj tőle ☺
3. zsuzsu 12 (válaszként erre: 2. - 4ebcab610b)
2011. máj. 5. 08:49
Niveát használok kaptam a kozmetikusomtól arckrémet de olyan hogy egész nap még este is fénylik az arcom tőle és zsíros:(A testápolóm könnyebben beszívódik.Nem is tudom ha vennék milyen arckrémet lenne jó venni
2011. máj. 5. 08:47
A kozmetikus nem ajánlaná, de szerintem, ha jó minőségű testápolót veszel és nem érzékeny a bőröd, nem lehet tőle bajod. Legfeljebb nem ápol olyan intenzíven, mint egy jó arckrém.
2011. máj. 5. 08:44
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek baj-e ha testápolót használok az arcomra meg a kezemre?Nincs kedvem külön venni arc és kézkrémet is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook