Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális hogy ennyire vérzem terhességmegszakítás után? fórum

Normális hogy ennyire vérzem terhességmegszakítás után? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 17. 07:57
Sziasztok.május 16-án volt abortuszom és nem vérzek egyáltalán.Utána se véreztem csak ilyen vizes rózsaszín valami folyik a hasam viszont görcsöl.Kerestem a neten valamit róla,de nem találtam.Szerintetek ez normális???
2011. máj. 4. 21:59
A sok pisilés miatt ne aggódj... Visszatartotta a szervezeted a vizet, és most elengedi.. Mint mikor menstruálsz :)
2011. máj. 4. 21:51

Normális hogy sokat pisilek? :S

Lehet hülye vagyok de nagyon aggódok. Eü. okból történt a megszakítás. És szeretnék végre egészséges babákat, ezért aggódom így a méhem miatt. :(

2011. máj. 4. 21:50
Biztos rendben lesz minden! Nekem 6 hét után jött meg az első rendes, akkor már használtam tampont,előtte nem sokkal voltam dokinál,azt mondta minden rendben. Igazán kb egy hétig véreztem-vérezgettem,nekem a műtét után egy héttel kellett volna megjönnie a soros mensinek,akkor kicsit erősebben véreztem,de utána csak barnáztam. Akkor már tangát hordztam tisztaságival,biztos ami biztos. Azért írok ilyen részletesen mert nekem sem mondta el senki,mi normális mi nem, bízom benne hogy Neked tudok a saját tapasztalatommal segíteni :)
10. Zizike babu (válaszként erre: 9. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:43
nekem am is tegnap kellett volna megjönnie, akkor a kövinél már rendbe lesz minden? vérzés idején még nem tangázok, de ha nem vérzek akkor ezek szerint lehet... de remélem nem fogok csak simán bevérezni :s
2011. máj. 4. 21:32
Tampont ne használj azt nem szabad,nagy a fertőzésveszély! Csak az első rendes mensi alatt szabad már tamponálni...Ha neked kényelmesebb és nem vérzel át,nyugodt szívvel hordj tangát! Am nekem sem mondtak semmit,hazaengedtek úgy hogy nem is látott doki...
2011. máj. 4. 21:28
Ha nem vérzek akkor hordhatok tangát? utálom a normális bugyit meg a betétet mert viszketek a vértöl és undorodok tőle. Meg tampont a második mensi után lehet használni ugye? semmiről nem tájékoztattak... Pedig kérdeztem is. De 2 napig rám se néztek csak mikor a pálcikát tették fel, és éjjel akkor rosszul is lettem...
2011. máj. 4. 21:26
Én 3 hétig vérezgettem hol így hogy úgy,totál pánikban voltam,elmentem 2 dokihoz is,azt mondták nincs semmi baj,próbál a szervezetem magához térni... Ne aggódj,csak ha tényleg kórosan vérzel vagy nagyon görcsölsz... Nekem a lelki utóhatása sokkal de sokkal rosszabb volt..
2011. máj. 4. 21:23
Nekem nem volt semmi ilyen problémám, de egészségügyben dolgozom, szülésznői végzettségem is van.2-3 napig lehet nagyon kevés vérzés, görcsölgetés is. Ami biztosan kóros, nagyon erős alhasi fájdalom, hirtelen bő élénkpiros vérzés és láz. Akkor azonnal vissza a kórházba. Ezekre érdemes figyelni. Néhány napig nem árt ha kíméled magad! Remélem tudtam segíteni, vigyázz Magadra és mielőbbi javulást kívánok!
2011. máj. 4. 21:21
Ne emelj, ha megteheted, holnap feküdj! Amúgy rendben van, amit leírtál.
2011. máj. 4. 21:21

gondolom kaptál olyan össezhuzó cseppet, annak a hatása a vérzés megszünése, nyugi nem lesz semmi baj.

feküdj le és szundizz egyet, holnap is egyél finomakat pihenj sokat és pénteken pedig tesség vidánam és erősen ébredni:))))


pihenj és nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. vov
2011. máj. 4. 21:19

Szia!

Nekem vetélés után volt 2x ilyen műtét, de gyakorlatilag u.az történik, mint terhességmegszakításkor.


Azt mondta az orvos, hogy számítsak jó erős vérzésre, de kb úgy volt, mint neked.

Mind2 alkalommal.

Sőt, szülés után is pár órával már alig véreztem.


Én is pont azon aggódtam, hogy mért nem vérzek, de nem lett semmi baj.

2011. máj. 4. 21:19
én vagy 3 napig véreztem utána megjött és akkor is véretem és görcsölt is közben eléggé. Én feküdtem vagy 2 napig, különösebb dolog nem volt kikötve,gyenge voltam ha emeltem jobban véreztem de nnyi. Én még fiatalon épp 18 voltam mikor ilyenem volt,de nem volt gáz. Utána szültem is ugyhogy nyugi:))))
2011. máj. 4. 21:16
Ma délután 4 órakkór volt a műtétem. Először 2-3 órát ömlöttem, Most meg alig vérzek egy kicsit. Kissé megijedtem. Akinek volt benne része, Kérem tájékoztasson, hogy egy mennyire normális. Mert az orvos utána rám se nézett és nem is beszélt velem hogy mit hogyan kell és mit szabad és mit nem. Nem tudom hogy milyen jelekre kell figyelnem. kicsit még görcsölgetek mint mikor megjött... De nem értem hogy kell e még véreznem vagy ez is normális...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook