Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Savanyú narancs(bőr) Salaktalaníts! fórum

Savanyú narancs(bőr) Salaktalaníts! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. júl. 25. 14:07
Vannak olyan természetes salaktalanítók mint pl:cickafark -csalán-Fehér fagyöngy, persze ezek a növények másra is jók!De a csalánnak igazán jó íze van, lehet kúra szerüen is,tavasszal és összel.Komoly méregtelenítéskor:1)3 csészével naponta 3 hónapig, vagy 2) napi 2l 1 hónapig.Mivel szeretem az ízét én a 3 hónapig iszom 1-2 hónapot kihagyok és utána iszom tovább:)
2006. júl. 24. 08:15
Brigo 75 válaszával egyetértek. Nálunk a szalonban az egyik csaj is csinál kezelést, ami abból áll: vákumos kezelésnek hívják, azzal fellazítja a megfelelő testrészeken a lerakódott zsírt stb. utánna betesz az infraszaunába, ahol izzadsz. Méregtelenítésnek kiválló, fogyni is lehet tőle, mivel vizet veszítesz ezért rengeteget kell innod. A bőrnek is nagyon jót tesz, puhább lesz a bőröd.
2006. júl. 20. 20:25

Ez így igaz ahogy levan írva!

Salaktalanító tea,csalántea,ásványvíz aminek a bevitelét érdemes min.3l feltornázni,kiegyensúlyozott étkezés és az infra szauna.Heti 1-2 alkalom,alkattól függően 1-2 hónapon belül látványos eredményeket produkál.(Mellékesen fogyni is lehet!)

Magamon tapasztaltam,csak azért merem leírni.

2006. ápr. 22. 19:36
Aki hajlamos rá, elkeseredetten küzd ellene, végeláthatatlan hadjáratot folytat, hiszen a cellulitiszes combok, popsik és karok látványa - legyünk őszinték! - nem éppen magával ragadó. A narancsbőrűző praktikák - ezerféle létezi - sajnos csak ideig-óráig kecsegtetnek eredményekkel, ám hosszú távon nem megbízhatóak. Már csak azért sem, mert a "matracos" bőrért szervezetünk elsavasodása is felelős. Nézzük, mi mindent tehetünk ellene!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook