Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jótékonysági koncert a gyermekosztály javára! fórum

Jótékonysági koncert a gyermekosztály javára! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 5. 17:49
Esetleg valakinek saját tapasztalat még? :)
2011. máj. 5. 06:18
Mi azt tettük,hogy felkerestük a családot személyesen.Máskor is,ha valamit adtunk-élelmiszer,pénz,stb-csakis személyesen.A kislány javára is volt jótékonysági bál.Itt a polgármestertől kértek engedélyt a tornaterem kibérléséhez,a bevételt meg átutalták a gyereknek a folyószámlára.
2011. máj. 4. 22:08

Hát igen, ez tényleg felháborító, de sajnos aki azt mondja, sok a szélhámos, neki is igaza van :( Hány olyan levél kering iwiw-en, meg facebookon, hogy ennek és ennek gyüjtünk, pedig már rég nincs baja, vagy egyáltalán nem is volt :(

Kívánom, hogy sikerüljön minden ahogy szeretnéd :)

2011. máj. 4. 21:03
Remélem jobban jársz,mint én.Én felhívtam a figyelmet egy honlapra,ahol leukémiás kislány kér segítséget.2 hozzászólás jött:sok a szélhámos manapság,meg az,hogy ez alapítványon keresztül lenne hiteles.Sajnos még itt tartunk,hogy az emberek hamarabb gyűjtenek Isaura szemműtétjére,Király -l. Norbi adósságainak rendezésére,meg hamarabb nyomják az emelt díjas SMS-eket szenny műsorokba,mint egy ovis kislánynak....
2011. máj. 4. 17:04

Sziasztok! Láttam már van egy ilyen fórum, ami jótékonysági koncert szervezéssel foglalkozik, de ahogy feltünt, eléggé eldurvult a helyzet :)

Nos,szeretnék egy jótékonysági koncertet rendezni. Sajnos nagyon sok anyuka panaszkodik, hogy újítani kéne az osztályon, de nincs pénz. Fiatal vagyok, nekem még nincs gyermekem, de nagyon szeretnék sgíteni! Már írtam pár hírességnek, hogy mik atervek, várom a visszajelzést. Körbeérdeklődtem már a helyszínárakat illletőleg, de ugye konkrétat még nem tudok, mert nem mindegy a koncert fajtája sem. Mert egy komolyzenei koncerthez színház kell, míg egy popp koncerthez például jó lenne egy sportcsarnok is. Akinek van már jártassága, vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban, szívessen meghallgatnám :)

Köszönöm mindenkinek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook