Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten nem túl drága munkaügyi- vagy polgárjogi ügyvédet ismertek? fórum

Budapesten nem túl drága munkaügyi- vagy polgárjogi ügyvédet ismertek? (tudásbázis kérdés)

7. b6c82a1307 (válaszként erre: 6. - Evici28)
2011. máj. 6. 20:35

Szia,

nem küldtek el, csak folyamatos sértegetésnek vagyok a főnököm által, ugyanakkor azt hiszi, ő az álom-munkahely megtestesítője, de fizetni alig fizet valamit. Szerdán rácsaptam az ajtót és eljöttem, és fel akartam jelenteni hitelrontásért, mert a munkahelyen elég érdekes dolgokat híresztelt rólam, de végül megoldódott minden, mert tegnap amikor bementem a központba felmondani, kaptam egy másik lehetőséget több pénzért, másik üzletben, így nem hiszem, hogy lenne értelme ügyvédhez menni. Tulajdonképpen ez nekem elég, hogy a cég tulajdonosa nem hisz, csak saját magának.

2011. máj. 4. 18:46
Mien ügyben keresel?Elküldtek a munkahelyedről?
5. b6c82a1307 (válaszként erre: 4. - Timycat)
2011. máj. 4. 17:47

Köszönöm szépen.

Rákeresek a neten.

2011. máj. 4. 17:44

Szia!

A 13. kerületben van egy fiatal, nagyon kedves, rendes, precíz ügyvédnő: dr. Péter Barbara, munkajog, polgárjog a szakterülete; a pesti árakat nem ismerem és azt sem tudom, hogy ő mennyiért dolgozik. (egy gimibe és egyetemre jártunk)

Én inkább szegedieket, bajaiakat ismerek... de az már elég messze van Pesttől :(

3. b6c82a1307 (válaszként erre: 2. - Enid79)
2011. máj. 4. 17:03
Köszönöm, bár én egyáltalán nem vagyok tapasztalt ilyen dolgokban, azért kértem, ha valaki ismer egy jót, lehet akár nem pesti is, ha olcsóbb.
2011. máj. 4. 16:56
A tesóm ügyvéd (nem munkajogban), de az a tapasztalata, hogy sok pestinek megéri kifizetni a vidéki ügyvédet sokkal (!!!) olcsóbban útiköltséggel együtt, mint egy pestit. Szóval, lehet körül kellene nézned a szomszéd nagyvárosokban is... De ez csak egy ötlet...
2011. máj. 4. 16:54
Budapesten nem túl drága munkaügyi- vagy polgárjogi ügyvédet ismertek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook