Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon... Na és az egészség? fórum

Szilikon... Na és az egészség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szilikon... Na és az egészség?

1 2 3 4 5 6 7
199. cfe91a5448 (válaszként erre: 194. - Zsuzsa88)
2009. márc. 10. 16:34
:))remélem h minnél elöbb sikerül lefogynod és a cicidet is+tudod csináltatni,és annak+külön örülök h bátran bevallotad amit gondolsz és no bántó szavakkal illetsz minket:)hajrá te!!:)
198. Gine (válaszként erre: 197. - Vikicicus23)
2009. márc. 8. 19:16

Szia!:)

Akkor Neked nálunk a helyed,gyere át a Mellplasztika fórumra,ott van sok fotó is!:)

2009. márc. 8. 19:13
Sziasztok! Igazság szerint nem vagyok egy nagy HOXA-s, de képeslap küldés közben megláttam ezt a fórumot, és mivel engem is foglalkoztat a szilikonmell kérdése, hát el kezdtem olvasni...hátha okosabb leszek e témában! Őszintén szólva elég érdekes dolgokat olvastam... én már 15 éves koromban eldöntöttem, hogy ha egyszer "felnövök" biztosan megműttetem a melleimet, mert tudtam, hogy már úgysem lesznek nagyok! Ahogy telt az idő egyre jobban zavart, nem jártam strandra, nem mertem igazán jó ruhákat felvenni...komplexusaim lettek miatta...és mégis mindig volt pasim...az már más kérdés, hogy milyenek!:) Aztán egyszer (úgy másfél éve) szert tettem egy nagyobb összegre...de akkor meg más volt előtérben...És most 23 évesen van egy tökéletes barátom aki szeret, így ahogy vagyok, hiába a Jessica Alba számára a "nő", az Istennő mégis én vagyok neki, velem bújik minden este ágyba, engem szeret, engem csókol, engem ölel, engem kíván...és nem egy nagymellű-t...És azt mondja (mert tudja, hogy szeretném megműttetni), hogy Ő így szeret engem és lehet(!), hogy úgy már nem is tetszenék Neki! Tudom, hogy ezt csak azért mondja, mert félt, mert azt is tudom, hogy tetszenek neki a szép, nem agyon tuningolt műmellek, és úgy is szeretne, de mi mást mondhatna? Merné azt mondani: "Igen Drágám, műttesd meg magad, sokkal jobban fogsz tetszeni!" Abban a pillanatban el is hagynám, ez biztos! De én szeretném és ez a lényeg! Nem miatta! Nem mások miatt! Magam miatt! Ha lenne más mód rá (valami természetes), hogy nagyobbak legyenek, nyílván azt választanám… A jó alakra ott vannak a jobbnál jobb diéták, és a felszereltséggel egymással vetélkedő konditermek, de erre nincs semmi más módszer! Sajnos nincs! Így marad a fájdalmas és költséges, sokak által elítélt és mégis hasznos műtéti beavatkozás! A saját önbecsülésem miatt! És bár nem ez az elsődleges célom, mert nem engedhetem magamnak, amint lesz rá lehetőségem átesek rajta, még akkor is ha sokaknak ez nem fog tetszeni!
2009. márc. 3. 16:28

Sziasztok!


Én,mint szilikon tulajdonos, szeretnék elmesélni egy történetet az előítéletekről.

Szaunába járok, ahol idegenekkel vagyok összezárva. Egy nő elkezdett azon csámcsogni egy férfinak hogy a kint lévő nőnek biztos szilikonja van,mert mennyire látszik egy mellen,ha szilikon, és milyen csúnya tud lenni az..(tényleg feltűnő mellei voltak)

Én persze csendben hallgattam, valószínűleg az enyémen nem vette észre a "csalást", mert akkor nem kezdte volna előttem fennhangon mondani ezeket a dolgokat.

Ennyit arról,hogy mennyire lehet észrevenni.

Szilikon és szilikon között is van különbség. Akkora méret van nekem bent, mint Dundikának, csak én kb 20centivel magasabb, és 20kilóval több vagyok.

Nem kéne mindig általánosítani.


Szó volt az egészségről,meg a rákszűrésről.

Nah már most a szilikonosoknak masszírozni kell a mellüket minden nap pár percet, lényegében mi minden nap csinálunk egy önvizsgálatot. Nem tudom hány természetes mellű nő foglalkozik ennyit a mellével.

195. Gine
2009. márc. 3. 13:22

Sziasztok!


Mindenki maga dönti el,hogy mit csinál a testével és mit vállal!

Nekem fontos volt a szilicici,és megváltoztatja az önmagadről alkotott képet is,jobban érzed magad a bőrödben,ha csak egy kicsivel is,de közeleb jutottál a "tökéleteshez"

2009. febr. 28. 18:22
Missty: teljesen igazad van. Mindig is az volt a lényeg, hogy egy nő hogy néz ki. Az, hogy a pasi elhanyagolja magát, 2hetente borotválkozik, meg izzadtan, edzőterem után állit be, az úgy tök rendben van, de egy nőnek mindig csillognia kell, mert a pasik mindig azokat a csajokat bámulják, akik csillognak. Nekem kis melleim vannak, körte alakom van, a fenekemből nagyon nehezen fogyok- Általában a fogyókúrákat azért hagyon abba, mert amig a fenekemből 1 centi megy le, a mellbőségem már 4 centinél tart. Sajnos nincs rá lehetőségem megcsináltatni a melleimet, úgyhogy továbbra is irigykedve és utálattal nézem azokat a csajokat, akikért csorog a párom nyála. Akik teljesen arányokas, szép fenék, kerek mell... Nekem ilyen soka sem lesz. Vagy kis mellem van, és marad a nagy kuffer, vagy drasztikus fogyókúrába fogok, hogy lemenjen a fenekem, csak akkor a sivatagi sikság kutya****a lesz a mellkasomhoz képest... Nagyon sajnálatos, de ez a mai rohadt modern világ teszi tönkre a nőket, mert mindig a tökéletesre kell törekedni, ha valami kicsit is selejt, már nem is ér semmit. A nők önbecsülése a néka segge alatt van, mikor a párjával tévéznek, és egy gyönyörű nő riszálja magát, és a pasas nyelve mindig az ágy alá folyik. Lényegtelen, hogy sokan fikázzák a szilikonmelleseket, attól még nem lesz jobb nő az, aki nem szilikonmelles. Általában azok szidják a műmellűeket, akik szép idomokkal vannak megáldva. Mert akiknek nincs melle, vagy lóg, az bizony szintén szivesen változtatna a testén. Én ha tehetném, belefognék egy drasztikus fogyókúrába, lemegy ez a kis mellem is, aztán a fenekem is, megcsináltatnám a mellem, és milyen jó nő lennék... Arányos, egészen pontosan... Mindenki szeretne szép, és tökéletes lenni. Nem tudom, miért kell bántani azt, aki tesz is érte. Ők a szerencsések. És biztos vagyok benne, hogy nem is bánják meg, és az életük minden szempontból megváltozik. És bármennyire is hihetetlen, pozitiv irányba!
193. Missty (válaszként erre: 192. - F31c23e787)
2009. febr. 20. 20:40
Szia ez így van, én is azt mondom hogy akinek van rá lehetősége az csináltassa meg..amúgy a szép lett a tied is..
192. f31c23e787 (válaszként erre: 187. - Missty)
2009. febr. 20. 19:58
Szia Missty!Azért,mert szerintem korai.De szabad országban élünk, mindenki azt csinál magával amit akar.
191. Missty (válaszként erre: 190. - Binky)
2009. febr. 20. 18:35
Minden esetre jobb mint egy löttyedt lógós mell..:D
190. Binky (válaszként erre: 189. - Missty)
2009. febr. 20. 18:26

Én csak a véleményemet mondtam el, kiegészítve azzal, amit hallottam.

Nekem nem tetszik a szilikon, de ha neked igen, akkor egészségedre:)

189. Missty (válaszként erre: 188. - Binky)
2009. febr. 20. 18:21
Ezzel nincs csak egy kicsit okoskodásnak tűnt, és hidd el akinek van implantátuma az tudja hogy mit vállalt..:)
188. Binky (válaszként erre: 186. - Missty)
2009. febr. 20. 18:06
Nyílt fórum, nem? Max. kijavítotok, nincs ezzel baj.
187. Missty (válaszként erre: 178. - F31c23e787)
2009. febr. 20. 13:28
Szia baba33! Miért nem engednéd hogy 20 évesek is megcsináltassák? Én 19 évesen csináltattam meg a melleimet és most vagyok 21..szerintem ezt nem kell kórhoz kötni.
186. Missty
2009. febr. 20. 13:25
Szia Binky.. Még annyit hogy az implantátum csere az az implantátum fajtájától függ,és hogy mennyire terhelik meg...ja és nekem van egy barátnőm akinek 87-es eredeti mellei vannak és fogyott belőle és elég rendesen lógnak had tegyem hozzá a lány még 19éves.. és mivel mi nők vagyunk és igencsak számít az hogy mit mondanak ,,rólunk" ezért vagyunk magunkkal elégedetlenek ezért akarunk fogyni, ezért akarunk nagyobb melleket stb..:)De a legfontosabb hogy ha belenézel a tükörbe és azt mondod hogy igen jól nézek ki és hogy milyen jól áll ez a fölső akkor azt a jókedvet és elégedettséget önbizalmat sugárzod a környezeted felé és ezért lesz vonzó egy nő egy férfi számára..:)És igaz az is hogy ha nem vagy jártas a témába akkor ne szólj be hülyeségeket..
185. spinneli (válaszként erre: 184. - F31c23e787)
2009. febr. 20. 12:34

ahogy érzed.

:)

184. f31c23e787 (válaszként erre: 183. - Spinneli)
2009. febr. 20. 08:59

Én inkább másként könyvellek el....:)

Szép napot Neked!

183. spinneli (válaszként erre: 178. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 21:28

egyébként szilicic témában már több topikban kifejtettem, mint helyesen írtad egyik hsz-edben, nem olvastad végig.

:)

de fogj fel kötözősnek én meg felfoglak agresszívnek és kvittek vagyunk.

:)

182. spinneli (válaszként erre: 178. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 21:25

ezt bóknak veszem.

:)

181. Binky (válaszként erre: 179. - A1baa7edcc)
2009. febr. 19. 21:05
:D
180. f31c23e787 (válaszként erre: 179. - A1baa7edcc)
2009. febr. 19. 20:14
mivan???
179. a1baa7edcc (válaszként erre: 153. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 19:56
Tegyen fel kepet a melleirol es akkor majd a mellek tarsalognak 2 nicknev alatt? :))
178. f31c23e787 (válaszként erre: 173. - Spinneli)
2009. febr. 19. 19:39
Nem voltak illúzióim..Vannak kötekedős fórumozók meg olyanok akik a véleményüket írják le..TE NAGY HOXÁS VAGY..
177. f31c23e787 (válaszként erre: 175. - Binky)
2009. febr. 19. 19:38
Kösz.12 ÉS 5 ÉVESEK...1 éve döntöttem az impli mellett..Azt hiszem megérdemeltem.Elég hosszú időt adtam megamnak.Nem ment.Ez van.Mondjuk én nem engedném például 20 éveseknek hogy megműttessék magukat...
176. f31c23e787 (válaszként erre: 174. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 19:36
ÉS EGYÁLTALÁN NEM FÁJ, HOGY NEKED NEM EZ A VÉLEMÉNYED...AZ FÁJT, HOGY BAROMSÁGOKAT ÍRTÁL EZZEL KAPCSOLATBAN.Hidd el, hogy ha nagy és lógos melleim lennének akkor is kés alá fexem, felvvarrás miatt!!Itt nem csak a méret a lényeg...Én természetes melleket akartam és kaptam.Szerintem ez teljesen normális.Ha megereszkedik megint valami miatt, simán megcsináltatom megint.Max hitelre..Más kocsit, lakást vesz arra...A más plasztikai beavatkozás speciel engem is taszít.Pl.ráncfelvarrás ilyen-olyan más implik, még a műszáj is..
175. Binky (válaszként erre: 174. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 19:32

Rendben.

Grat a két babához.

2009. febr. 19. 19:31
Azért csináltattam meg mert 2 gyermek 9-9 hónapi szoptatása után érdekes melleim lettek..Bár ez enyhén durva hogy "mellek"..Szerettem volna fiatalon még totál nő lenni.Ha most nem csináltatom meg amíg fiatal és szép vagyok,akkor öregen már minek?Szar volt ám nagyon a férjem zoknijával kitömni a melltartóimat és a strandon takargatnia csoffadt melleimet,ami egykor feszes és formás volt...Azért vagyok büszke rájuk mert az én testemen vannak, megdolgoztam értük és hidd el, hogy egész máshogy ébredek fel minden reggel azóta..Az extrém méreteket és a full kurvás viselkedést én is elitélem..A gyerekeimmel egész más fórumokon szoktam dicsekedni nem itt...
173. spinneli (válaszként erre: 171. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 19:28

a te hsz.-edre írt jelzésekre gondoltam.


a témában nagyrészt blinkyvel értek egyet-azt hittem ez világos.

172. Binky (válaszként erre: 170. - F31c23e787)
2009. febr. 19. 19:24

Milyen indíttatásból csináltattad meg? Miért fáj neked az, hogy nekem nem tetszik a szilikon?

És minek vagy ilyen büszke rájuk? Én inkább dicsekednék a gyerekeimmel.

Még egyszer elmondom, hogy nincs vele bajom (csak kíváncsi vagyok).

171. f31c23e787 (válaszként erre: 168. - Spinneli)
2009. febr. 19. 19:24
Jelzéseket??Hét a témához nem szóltál még hozzá..Csak a csajt védted.Vagy nem olvastam végig?Az lehet.
170. f31c23e787 (válaszként erre: 166. - Binky)
2009. febr. 19. 19:22
Engem a ráncok egyáltalán nem zavarnak Sőt!A felső szemhéjam ereszkedik..Eszemben sincs újra megműtteni magam..Mit nem értesz?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook