Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek tej és lisztmentes sütemény vagy édesség recepteket? fórum

Ismertek tej és lisztmentes sütemény vagy édesség recepteket? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 15. 08:59
Facebookon is találsz zárt csoportokat, ott biztosan tudnak neked segíteni.
2014. aug. 15. 08:50

[link]


Szerintem ezen az oldalon is szétnézhetsz.

2014. aug. 15. 08:36
2011. máj. 5. 17:16

Nem hiszem :-( amit lehet: mandula, dio, gesztenye, mogyoro... Nem sok. Pedig jol hangzik.

Mindegy, maximum marad a mez magaban, vagy a gyumolcsok.

Tegnap kinomban aszalt gyumolcsot ettem jo cukrosan :-)

Azert koszonom!

2011. máj. 5. 16:08

Külest lehet?



Köles felfújt


1 csésze köles

6 csésze tej

mazsola

1 vaníliás cukor

kevés cukor(2 evőkanál)

pici só

2 evőkanál olaj


DIÉTÁSAN SZŐLŐCUKOR, VAGY STEVIA!

RIZSTEJ, ZABTEJ, VAGY KÓKUSZTEJ!


Jó étvágyat!

Elkészítés: Az egészet összekeverjük és kivajazott tepsibe öntjük.(közepes méretűbe)

Sütőben lassú tűznél készre sütjük.(a köles megdagad, a teteje színt kap)

11. tiramisú86 (válaszként erre: 7. - 36a26f5226)
2011. máj. 5. 09:51
Aranyosak vagytok, de nem fogyokura miatt kell. Atopias dermatitiszem van, ami rengeteg kellemetlenseggel jar, viszketo, egeto piros foltok a testem kulonbozo teruletein...Emiatt tanacsoltak. hogy hagyjak el lehetoleg minden allergent igy minden gabonafelet es tejtermeket. Magyaran marad a hus es a zoldseg, meg egy kis gyumolcs. Kb 2 hete csinalom, a borom szerencsere javulgat, de mar nagyon unom az eteleket es edessegre vagyom. Ezert szerettem vona otleteket, okossagokat gyujteni.
10. Gy.Ibi
2011. máj. 5. 00:40
Nézd meg a paleo diétát,ott tejtermék meg gabonamentes receptek vannak.
2011. máj. 4. 20:53

[link]


itt elég sokmindent találhatsz kukoricalisztből

8. Drienke (válaszként erre: 7. - 36a26f5226)
2011. máj. 4. 18:41
Én is ezért ajánlottam a rizslisztet.
2011. máj. 4. 16:47

Írd be a google-ba, hogy diétás sütemények, biztos találsz majd néhányat...

A lényeg, hogy ne búzaliszből készüljön, hanem diétás lisztekből, grahamliszt, tönkölyliszt, rizsliszt, stb..., és édesítőszerek...


De ott vannak nagyon jó receptek...

2011. máj. 4. 16:41
Nem igazan...az is gabonafelebol van :-( egyelore mandula es diolisztet teszek a sutemenyekbe, de eleg maceras es draga is...
2011. máj. 4. 15:49
Rizslisztet ehetsz? Én lisztérzékeny vagyok és a lisztérzékenyek szakácskönyvét használom. Fent a neten is megtalálod.
2011. máj. 4. 15:02

Nem egeszen...nekem lenne. :-(

Kerulnom kell mindenfele gabonat,a tejtermekeket es lehetoleg a huvelyes zoldsegeket is :-S Tudom, nehez, de talan igy sem kivitelezhetetlen a dolog.

Mar egy ideje csinalok magamnak magvas-gyumolcsos lepenyeket, de mar kezdem unni, ezert kerek segitseget, hatha van itt valaki nalam sokkal jartasabb es kreativabb...

2011. máj. 4. 14:49
Laktóz és glutén érzékenynek kell?
2011. máj. 4. 14:42

www. nosalty. hu

(szokozok nelkul

2011. máj. 4. 14:38
Ismertek tej es lisztmentes sutemeny vagy edesseg recepteket? Amennyiben igen, kerlek irjatok meg. Nagyon szepen koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook