Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott már valaki Tesco csemegepultosként? fórum

Dolgozott már valaki Tesco csemegepultosként? (beszélgetős fórum)

9. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2018. máj. 11. 22:20
Hideg van, és örökké be kell hajolgatni abba a retekhosszú hűtőpult végébe.
8. uracsvivi (válaszként erre: 7. - -bvildiko)
2011. máj. 5. 08:17
Ez így van nálunk is.Ha dolgozol becsületesen minden ok nem piszkál senki.
2011. máj. 4. 20:47

Sziasztok!


A Tescos alapfizetés nem egy nagy durranás, viszont csemegepultos és az árufeltöltő fizetése között nincs horribilis különbség, szinte csak műszakpótlék. Én 6 éve vagyok tescos, vannak előnyei és hátrányai is, mint minden más melóhelyen. Aki szorgalmasan dolgozik azt megbecsülik, legalábbis a mi áruházunkban.

6. last
2011. máj. 4. 20:42
Sziasztok.Ez engem is érdekelne,én most egy kisebb áruház láncnál vagyok pultos.Költözés miatt nagyobb áruházak felé kell orientálódnom,de lehet hogy jobb lenne árufeltöltőnek lenni??
5. Pegasus0629 (válaszként erre: 4. - Uracsvivi)
2011. máj. 4. 14:45

Szia!


Mióta dolgozol ott és mennyi pénzt kapsz kézhez?

4. uracsvivi (válaszként erre: 2. - Pegasus0629)
2011. máj. 4. 14:32
Igen kissé fárasztó és összetett munka.De én elvagyok.
3. mrs_soprano (válaszként erre: 2. - Pegasus0629)
2011. máj. 4. 14:27

hát én árufeltöltő-pénztáros voltam diákként...nem egy leányálom de az esti pótlékok meg tudták kicsit nyomni az amúgy szar fizut.

az a szar h csemegepultban olyan műszakban fogsz dolgozni hogy nem nagyon lesz pótlékod rajta...

2011. máj. 4. 14:25
Most felvettek engem és jövőhét csütörtökön már kezdhetek is... Érettségim, jogi asszisztens és eladó szakmám van. Nagyon nincs hozzá kedvem, mert gondolom nehéz munka, de rá vagyok kényszerítve... Volt már valakinek tapasztalata benne?
2011. máj. 4. 14:23
Dolgozott már valaki tesco csemegepultosként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook