Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kerülhet levegő a hüvelybe? fórum

Hogy kerülhet levegő a hüvelybe? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
62. 342402de6d (válaszként erre: 52. - Da61475399)
2012. aug. 21. 07:04
:)))
2012. aug. 21. 00:16
kicsi a fütyi nagy a luk.
60. Zizisicc (válaszként erre: 59. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 30. 10:01
A könyv mindenképpen hasznodra válik! :o))
59. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 55. - Zizisicc)
2008. nov. 30. 09:33
köszi választ. nincs problémám csak érdekelne.
58. 80ASIQ
2008. nov. 29. 20:55

Ha szívószállal belefújunk.

A komolyabb eszközöket ne tárgyaljuk, az már horror!

2008. nov. 29. 20:49

Nekem megvan a könyv, s bár szerencsére nincs ilyen problémám, tornáztatni szoktam a gátizmaimat.

De hallottam a gésagolyóról is, állítólag nagyon hatásos. Nem tudom, még nem próbáltam. Lehet, hogy érdemes kipróbálni.

2008. nov. 29. 20:45

én ezért nem is szeretem a kutyapózt :D VAgyis szeretem, mert úgy nagyon jó, de utána nem jó :D:D

bnőm azt mondta,hogy úgy kell csinálni,hogy rögtön a hasunkra fekszünk..nekem nem vált be :D

55. Zizisicc (válaszként erre: 54. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 29. 20:40

Hmmmm, nem olyan egyszerű ám megtanulni a speciális gyakorlatokat, mint hinnéd. Vedd meg a Kriston Andrea: Kriston Intim Torna c. könyvét, abból sok mindent megtudsz. DE! A könyv alapján nem mindenkinek sikerül végig megtanulni, főleg a bonyolultabb gyakorlatokat, nincs lehetőséged ellenőrizni, megbeszélni, hogy valóban jól csinálod-e, ha kételyeid merülnének fel, és a könyv nem ad Neked egyéni, személyre szabott, a Te tüneteidnek megfelelő gyakorlatsort, mert hogy nem mindegy, hogy milyen tüneteid, elváltozásaid vannak, mert aszerint más és más gyakorlatsorra van szükség. És ezt csak a tanfolyamon kapod meg!

Szóval szerintem megéri a tanfolyam, ha rendesen meg akarod tanulni - máshogy meg nem érdemes - de próbáld meg a könyvvel. Sok sikert!

54. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 47. - Zizisicc)
2008. nov. 29. 19:32

én próbáltam utána járni de minden hol csak tanfolyamot írnak, hirdetnek.

most miért kell ahhoz tanf.ra menni, h intim tornát végezzek.

nincs vmi szöveges dolog róla, hogyan kell végezni:

van némi fogalmam róla de azért jobb lenne egy szakszerű dolog róla.

2008. nov. 29. 16:24
Biztos alulról veszed a levegőt:))))
2008. júl. 31. 10:43
Hát nálam az első ,,onnan''származó levegőáramlat nem szexuális együttlétkor szégyenített meg, hanem történetesen testnevelési órán.Talajgyakorlatból jegyre minősítettek , az egész osztály bemutatta a gyakorlatát s amikor rám került a sor , a fejenállásból felegyenesedve egy jókora ,,pukk'' szadult ki , hangosan gurgulázva. Az egész osztály hangos röhögésbe tört ki! Ott álltam megszégyenülten, értetlenül mert levegő ,,kiszabadult ''ugyan, de hogy honnan és hogy kontrolálhatatlan volt azt csak én tudtam Tiniként azutána következő periódust nehezen tudtam felejteni, igaz ma már ,,vén''fejjel derülök az egykori eseten.Később az un. kutyapóz folytán ismétlődött a dolog, igaz nem a hazasságunk elején, de ha őszinte akarok lenni kerülöm a lehetőségét amenyire lehet.
2008. júl. 31. 10:43
Hát nálam az első ,,onnan''származó levegőáramlat nem szexuális együttlétkor szégyenített meg, hanem történetesen testnevelési órán.Talajgyakorlatból jegyre minősítettek , az egész osztály bemutatta a gyakorlatát s amikor rám került a sor , a fejenállásból felegyenesedve egy jókora ,,pukk'' szadult ki , hangosan gurgulázva. Az egész osztály hangos röhögésbe tört ki! Ott álltam megszégyenülten, értetlenül mert levegő ,,kiszabadult ''ugyan, de hogy honnan és hogy kontrolálhatatlan volt azt csak én tudtam Tiniként azutána következő periódust nehezen tudtam felejteni, igaz ma már ,,vén''fejjel derülök az egykori eseten.Később az un. kutyapóz folytán ismétlődött a dolog, igaz nem a hazasságunk elején, de ha őszinte akarok lenni kerülöm a lehetőségét amenyire lehet.
2008. márc. 12. 21:56
Na,én múlt 7végén kipukiztam magam az újdonsült párom előtt,teljesen természetesnek vette...
2007. dec. 2. 19:20
Nem tudom, írtátok -e már, de tudjátok, mi a legjobb ellenszere a hüvely-pukinak? Velem is előfordult már, elég sűrűn, elvégre 3 éve van barátom, és igen gyakran "találkozunk az ágyban", és a kutyapózt mi is imádjuk. A legjobb ellenszer a hüvely-pukira, ha a szeretkezést lassan hagyjátok abba. Tehát csajok, szóljatok a párotokra, hogy lassan vegye ki, és akkor megúszható a kellemetlen helyzet. 90%-ban bejön :)
2007. nov. 27. 20:14

Huuuuu, de jot vidultam megint!!!

Mielott valaki felre ertene, nem okoz elvezetet az ilyen tortenetek olvasgatasa, de hat ezeken be lehet sz.rni!!!

47. Zizisicc (válaszként erre: 46. - Anna Kedves)
2007. nov. 27. 00:01

Ismerem a Kegelt is, de az már elavult. A Kriston Intim Torna az egyedüli gyakorlatilag, ami kimondottan a gátizomzat, és ennek részekét a hüvelyfal megerősítésére szolgál, és a módszer folyamatosan fejlődik.

Az Avivában is találhatók erre gyakorlatok, de nem ez a főindikációja. A KIT-et, mint egy komplex rendszert tanfolyamon érdemes megtanulni, és néhány hét alatt jelentős izomerősödést tapasztalhatsz, ha minden nap, néhány percben az állapotodnak megfelelő gyakorlatsort végzed, a neked megfelelő testhelyzetben. A tanfolyam végén kapod meg a rádszabott gyakorlatsort.

2007. nov. 26. 14:56
Bocsika! Mi van abban a tornában, hol nézhetek utána? Vagy van annál is jobb? Hol? Mi?
45. Zizisicc (válaszként erre: 44. - Akvamarin)
2007. nov. 24. 23:16
Felejtsd el a Kaegelt! Van már annál sokkal hatékonyabb és veszélytelenebb!
44. Akvamarin (válaszként erre: 27. - Kolibri)
2007. nov. 24. 21:47

Sziasztok,szétröhögtem magam a hozzászólásokon,mert eszembe jutott a saját tapasztalat.Én ugyanúgy jártam,mint Kolibri.A nevetéstől még furábban jött ki belőlem is a levegő,úgymond "darabosan".A szerencsém az,hogy nálunk csak évekkel a kezdetek után fordult elő,amikor már nem tudott a hangulatnak ártani.

De szerintem más a hangja,mint a pukinak,legalábbis én meg tudom különböztetni.És itt el is gondolkodtam a miértjén,lehet,hogy tényleg a hüvelyfal izmossága a titok.Ha így van rámozdulok a témára,én a Kegel gyakorlatokról hallottam,hogy nagyon jót tesznek.

43. LoLiNa
2007. okt. 25. 07:38
hát tegnap kipróbáltam az itt emlitett domborítást, minimális igy is bejutott, de lényegében nem emlitésre méltó mennyiség:) sztem nekiesek a tornának, hátha
2007. okt. 24. 00:17
Ha levegő, vagy úszás közben víz kerül a hüvelybe az azt jelzi, hogy gyenge a hüvely izomzata. Az izomzat megerősítésével megszüntethető ez a kellemetlen jelenség. Erre az egyik leghatékonyabb módszer a Kriston Intim Torna elsajátítása, és rendszeres (naponta 5-10p) végzése.
41. Roni24
2007. okt. 11. 20:45
Ez igaz, bár azt hiszem, ez a nőket jobban zavarja, mint a férfiakat! :P
2007. okt. 11. 20:37
Ha két ember igazán elfogadja egymást, ez nem lehet probléma
39. 4423e63349 (válaszként erre: 37. - Cd12c7e7d4)
2007. okt. 11. 18:43
Sajnaltam is erte magam sokaig:((
38. Roni24 (válaszként erre: 36. - 4423e63349)
2007. okt. 11. 17:15
Hát lehet! :))
37. cd12c7e7d4 (válaszként erre: 34. - 4423e63349)
2007. okt. 11. 14:53
kár volt ezért elbújni.:))
36. 4423e63349 (válaszként erre: 35. - Roni24)
2007. okt. 11. 13:34
Lehet hogy tetszett is neki????
35. Roni24 (válaszként erre: 34. - 4423e63349)
2007. okt. 11. 11:07
:))) Pedig úgy tűnik ő nem vette zokon a dolgot! :)))
34. 4423e63349 (válaszként erre: 33. - Cd12c7e7d4)
2007. okt. 11. 10:08
Hat igen,az rohadt kellemetlen tud lenni ha az elsö együttlet alkalmaval ilyen törtenik.Az en esetem:Hosszu-hosszu evek ota törtent meg singli-koromban.Nagyon tetszett egy ferfi(rendör volt).Egyszer aztan összefutottunk egy discoban(szolgalaton kivül volt).Bedobtam magam neki,olyannyira hogy nalam az agyban landoltunk.Fergeteges dolgokat müveltünk,aztan jött az a rohadt "kutyapoz":(Dolgunk vegeztevel le akartam feküdni melle,aztan a levegö felreerthetetlen hanggal megindult kifele.Ö furan ramnezett,en meg probaltam menteni a helyzetet,mondvan neki "jol felpumpaltal".Ö irtozatosan elkezdett nevetni,en meg jobbnak tartottam volna ha a föld nyilik meg alattam.Ezutan keresett sokszor telefonon,de en a szeme ele sem mertem kerülni.
2007. okt. 11. 09:57
hát igen ha már több ideje együtt vagytok akkor nem.De ha az első szeretkezés alkalmával történik na az igen kellemetlen dolog!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook