Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » D.M vagy Rossm@nn tejsavópor? fórum

D.M vagy Rossm@nn tejsavópor? (tudásbázis kérdés)


6. judit87 (válaszként erre: 4. - 1d1983f461)
2011. máj. 17. 10:36
Tejjel is próbáltam úgy még jobban puffasztott.Vízzel ittam főleg.Esetleg édesség helyett jó lehet.De fogyni nem fogsz tőle.
5. 4300750b82 (válaszként erre: 4. - 1d1983f461)
2011. máj. 4. 12:43

Szia!

Az én édesség iránti vágyamat a zöld tea teljesen megszüntette, sőt az étvágyamat is nagyban csökkenti.

4. 1d1983f461 (válaszként erre: 3. - Judit87)
2011. máj. 4. 08:39
Ez nem túl jó hír.:( Tejjel vagy vízzel ittad? Én egyrészt fogyókúrának másrészt édesség utáni vágy csökkentőnek használnám. Már fogyozók egy ideje eddig sikeres is voltam, de elértem én is a stagnálás korszakom és ezzel próbálnám meg picit beindítani a dolgokat plusz mostanság állandóan édeset ennék, ez pedig így nem járja :)
2011. máj. 4. 08:35
Én a DM-eset próbáltam már ki.A kakaósat.Az íze elmegy.Meglehetett inni.Olyan poros maradt a szám mondjuk utánna.Fogyni nem fogytam tőle.Én vacsorára ittam szilárd kaja helyett.Ja és jól felpuffasztott.
2011. máj. 4. 08:30
Vagyis: Das Gesunde Plus tejsavópor(D.M) vagy Bleib Gesund tejsavópor(Rossm@n) a jobb? Szeretném kipróbálni valamelyiket, mint étkezés helyettesítőt. Interneten a D.M-esről elég sok infót találtam. Igen vegyesek, de leginkább az ízére volt panasz, ezt gondolom embere válogatja☺ Viszont a Rossm@ann termékről nem találtam annyit mindent, bár amit találtam lényegében pozitív, de azért ha van itt valaki aki az egyiket (vagy mindkettőt) kipróbálta megoszthatná a tapasztalatait velem ☺ Köszönöm!
2011. máj. 4. 08:29
D.M vagy Rossm@nn tejsavópor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook