Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Téli friss salátánk alapanyaga - a kínai kel fórum

Téli friss salátánk alapanyaga - a kínai kel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Téli friss salátánk alapanyaga - a kínai kel

2014. márc. 12. 13:53
Az egyik kedvenc salátám, általában jó áron lehet kapni, és sokféleképpen fel lehet használni! A kedvencem a curry-s, wokban csak egy kicsit megpiritom más finom fűszerekkel és isteni!
2014. márc. 11. 20:59
a kinai kelből nagyon finom a cézár saláta
2014. jan. 28. 19:38
Amit a cikkben nem találtam az hogy Korea nemzeti eledele a kimchi is kínai kelből készül. fűszerekkel erjesztik. Kipróbált receptem nincs de szeretném kipróbálni.
2009. jan. 21. 12:43
Én saláta helyett használom, egy kis öntettel. Finom és még egy kicsit ropogósabb is!:)
3. 6b94deaef4 (válaszként erre: 2. - Ovali)
2008. okt. 25. 12:05
készithető belőle, leves, főzelék, tepsis rakott káposzta, a levelei tőlthető húsis tőltelékkel, de nagyon finom belőle a saláta is
2008. okt. 25. 11:50
az a baj hogy nem tudom hogy miket lehet belőle csinálni a kell kápsztán kivül jó lenne ha dnál nekem tippeket
2007. okt. 7. 18:05
A nálunk kevésbé elterjedt kínai kelről, felhasználásáról pár mondat és receptek.
Érdemes széles körben felhívni a figyelmet erre a zöldségre. Pótolja a fejessalátát, egész télen kapható és viszonylag olcsó.
Főzeléknek is kiváló, és nincs olyan puffasztó hatása, mint a hagyományos kelkáposztának.

Ugrás a teljes írásra: Téli friss salátánk alapanyaga - a kínai kel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook