Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek lehet baba? fórum

Szerintetek lehet baba? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 7. 01:31

Akkor ha baba nem is, egy angyal mindenképpen veletek volt egy kicsit. Jó, hogy a pároddal újra megtaláltátok a harmóniát!

Sok boldogságot és drukkolok annak a harmadik csöppségnek! :)

2011. máj. 6. 13:49

sziasztok!


ma reggel megjött.. kicsit elszontyolódtam,de attól h nincs baba,még eléggé felforgatta a dolog az életünket,és jó értelemben. tegnap sokat beszélgettünk a férjemmel a házasságunkról, a családról, a vágyainkról. ő elmodnta-amit eddig nem- h ő igazából arra vágyik,h én a hátországa legyek,ne görcsöljek azon h mit tanulja,mit dolgozzak, mert ő látta h azért voltam stresszes és azért "akaratm" annyira már mást csinálni eddig,mert azt hittem h ő ezt akarja. és ezért voltam feszült,és ideges,mert azt éreztem h ő e felé tol,pedig nem. ő azt szeretné,h legyek a családdal,ha akarok,dolgozzak,de inkább a gyerekek és ő legyen az első. e mellett mindenben támogat,h megvalósíthassam magam bármiben,de ne stresszeljek azon h h építsek szuperkarriert mert neki ez nem számít. teszem hozzá nekem sem,és nagyon jól ráérzett arra,h mi nyomaszt de én sem tudtam megfogalmazni. el "akartam" végre menni dolgozni mert tényleg azt hittem ez az elvárás pedig nem.


úgyhogy most megnyugodtam,szinte kisütött a nap és végre látom hol a helyem. nagyon jó érzés h mindenben támogat,azt mondta h bármit csinálhatok,csak legyek itthon,dolgozhatok itthonról is,vagy majd csinálhatnánk egy családi vállalkozást is később.


ami pedig a babát illeti: úgy döntöttünk,h jöjjön. nem most,majd 1-2 év mulva. most úőgyi sok a tennivaló a gyerekekkel,mind2 gyereket viszem most folyamatosan mindenféle fejlesztő programokra,főleg h felkészűljenek az ovira, Boti ősszel megy,Léna jövő ősszel, a 3. babika pedig valamikor utána szülessen majd.


addig pedig megy minden a tervek eszerint,sok közös program tervünk van a férjemmel kettesben,meg én is sok minden szeretnék-főleg lefogyni :)- mozogni,angolozni egyebek,meg ő is, úgyhogy ha most nem is,de az biztos h nemsokára jönni fog az a 3. kislány :))


ui: a férjemnek is megcsináltam a jóslást,ugyanaz jött ki! ő is megcsinálta magának,hátha csak én vonzottam be,de ugyanaz jött ki :)



kár h a férjemmel eddig nem kommunikáltunk megfelelően,de jobb későn mint soha :)


mindenkinek drukkolok aki nem várja a mensijét,h ne is jöjjön meg és a babásoknak jó egészséget!


puszi mindenkinek,azért írjatok még ide,én is fogok!!!

21. UjFehérAnna (válaszként erre: 17. - Boléna)
2011. máj. 6. 11:30

Szia!

Én is drukkolok, hogy ha baba van akkor egészséges legyen, úgy látom jó helyre menne. :)

Ezt a jóslást nekem is megcsinálta barátnőm amikor még csak 14 hetes volt a baba a pocakomba, és azt mutatta a gyűrű, hogy az első baba fiú lesz, aztán egy kislány aztán újra kisfiú és nekem is megállt a gyűrű. A 20. héten az Uh-n azt mondták a baba a pocimban kisfiú. :)

Én is várom veled a szombatot. :)

20. kozmami (válaszként erre: 16. - Boléna)
2011. máj. 5. 16:54
Hát én már úgyanúgy várom a szombatot, mint Te! :P
19. 8ef78160df (válaszként erre: 18. - Boléna)
2011. máj. 5. 16:14
szerintem várd meg, hogy tényleg baba van-e a dologban... de ez csak az én véleményem
2011. máj. 5. 02:06
holnap veszek elevitet. biztos-ami biztos..
2011. máj. 5. 02:06

na, nem bírok aludni :) olvastam most egy jóslásról, a csukló fölé kell lógatni egy karikagyűrűt,és jelzi mennyi gyereked van-lesz. rálógatod,felemeled. ha függőlegesen leng,fiú. ha kőröz,lány. mindegyiknél újra kell,először leengedni aztán felemelni. 2x csináltam meg. az eredmény: fiú,lány,lány


a sorrend oké, 2 már van,majd kiderül mikor jön a 3./remélem már itt van a pocakban :)/


ja,ezek után megállt,nem lengett ki többet. ez azt jelenti,hogy több nem lesz.


na most már megpróbálom rávenni magam a lefekvésre :)

2011. máj. 4. 22:15

3 éves fiam ma nagyon jól eldumálgatott valakivel.. holott egyedül volt.. férjem megkérdezte,kivel játszol? hát a kislánnyal! milyen kislánnyal? a másik lénával! :)


hajjajjjjjjjjj......:)

2011. máj. 4. 21:50
szerintetek kezdjek vitamint-de legalább folsavat szedni? mert ha tényleg baba van kéne neki nem?
14. e417245f24 (válaszként erre: 1. - Boléna)
2011. máj. 4. 15:48
Szerintem ne izgulj,az elején úgyis a "mindent vagy semmit"elve érvényesül:ha a magzat károsodott vegyszertől,gyógyszertől elvetél az ember.Ugyanígy jártam:intenzív osztályon dolgozom és épp baromi erős antibiotikumot szedett minden ott dolgozó,mert volt egy agyhártya gyulladásos betegünk.A genetikus megnyugtatott-tényleg egészséges kislányt szültem.Sok szerencsét kívánok!
2011. máj. 4. 07:51

Szia!


Nekem semmit nem mutatott ki a teszt, aztán a 6.héten mikor elmentem dokihoz, közölték, hogy: igen, baba van, kettő is!!!

Ikreknél nekem végig negatív volt a teszt. Ne izgulj szerintem a gyógyszer miatt. Ezek a gyógyszerek nem olyan vészesek.

2011. máj. 4. 00:43

ja,és épp nemrég szórtam ki a babás holmikat,mondván h pár évig úgysem kell,ha meg mégis,majd veszünk akkor..


azt eldöntöttem,h nem görcsölök rajta, hétvégén úgyis elutazunk 1 hétre,úgyhogy legkorábban 16-án mennék dokihoz,ha addig semmi,a héten korainak tartanám,akár baba miatt késik akár nem. teszt meg majd szombaton amikor a férjem is itthon van,ha addig sincs semmi..

2011. máj. 4. 00:41

nagyon aranyosak vagytok!! a fiam 2 héttel később fogant mint a normális,és azt tudom h nála későn mutatta,de h mikor pontosan.. azt tudom h a 6 hetes uh-n azt mondták senki nincs ott.. 9.hetesnek mondták a 11.héten..


a lányom viszont már a 28.napon megmutatta h van!


hát,meglátjuk..


férjemnek mondtam h késik,kissé elkékült,de aztán csak annyit mondott: akkor vennünk kell egy olyan kocsit ahová hátra 3 ülést lehet bekötni :)))

2011. máj. 3. 23:41
Berakom kedvencbe ezt a topikot, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül babás vagy e. Egy kedves ismerősömnek sejtése sem volt arról, hogy terhes, egyik este viszont elé állt a kisfia és azt mondta neki, hogy valaki van a pocakjába. És tényleg! :)
2011. máj. 3. 22:47
A tesztnek már mutatnia kellene viszont. Előző terhességeket mikor mutatta?
2011. máj. 3. 22:46
Az akkor a két héten belül van. Ha van vagy volt baba, akkor nem lehet gond, ha megmaradt.
2011. máj. 3. 22:46

szia:)

Szép neve van a kislányodnak:)

Én 3féle antibiotikumot szedtem ja és 1 doboz cataflam-t petefészek gyulladásra(kb.60szem gyógyszer),amikor már terhes voltam,de nem tudtuk.

Kislányom gyönyörű,egészséges 5.hónapos:)

Sok szerencséttt:):)):drukk

6. sis1984 (válaszként erre: 1. - Boléna)
2011. máj. 3. 22:44
Elozo honapban en is rengeteg gyogyszert szedtem, antibio-t is, siman kesett egy hetet a mensim, nogyogyasz szerint ez normalis. Drukkolok, hogy ugy legyen, ahogy szeretned!
2011. máj. 3. 22:34

a 22-25.nap között volt az antibiotikum. kb akkor volt a neocitran. ja és az antibiotikum mellé allergia gyógyszer,ibustar,és krém a gyulladásra..


a férjemmel a 11-18.nap között voltunk együtt,bár védekeztünk-megszakítással..szóval esély kevés de..

2011. máj. 3. 22:28

Mivel ha terhes is vagy, de a teszt még nem mutatta ki, akkor is pár hetes terhes lehetsz, kb 2.

Jól gondold át mikor szedted a gyógyszereket. Az első két hétben a minden, vagy semmi elve érvényesül. TEhát ha az első két hétben szedtél gyógyszert, akkor vagy nem lesz semmi baja a babának, vagy nem marad meg. Ha már utána, hiába tapadt meg jól lehet baja, de az sem törvényszerű, meg kell nézni, hogy akkor éppen melyik szerv fejlődik!

2011. máj. 3. 22:24

de aranyos vagy köszi!!! :) leginkább magamon lepődöm meg,h amennyire mást akartam végre csinálni -visszatalálni a nőiességemhez, lefogyni,elmenni dolgozni stb-most annyira vágyom erre a picire.. tudom esély nem sok, és a 2 nagynál már a 28napon +tesztem volt és éreztem is,de olyan jó álmodozni :)


már a neveket is nézegettem :)))


bolond vagyok mi?? :)

2. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - Boléna)
2011. máj. 3. 22:21

Lehet, hogy jósolt a kicsi? :-)


Végülis a tüneteid alapján simán lehet. A gyógyszer biztos nem tett jót, de ha az a baba megkapaszkodik, akkor nem lesz baj. :-) Én fog.gátló szedése mellett estem teherbe és én is aggódtam, nehogy baja legyen, de nem lett. :-)


Kívánom Neked, hogy teljesüljön, amit szeretnél, ha azt szeretnéd, hogy ott legyen, akkor azt és ha nem, akkor azt. :-)

2011. máj. 3. 22:15

Sziasztok!


nem tervezünk mostanában babát,épp elég a 2 kicsi,meg is őrülnék egy 3.-al!!- mondogattam egészen úgy 2 héttel ezelőttig.. sok betegsége lért a mult hónapban-kéztörés,rovarcsípés,megfázás. szedtem antibiotikumot,fájdalomcsillapítót. szóval pont nem ideális a helyzet egy babának de...


nemrég eszméletlenül égett a gyomrom. viccesen mondtam is anyunak,pont úgy ég mint mikor terhes voltam. aztán egy nap majd elájultam. a hasam folyton fáj,de nem jön meg. 35.napon vagyok,ma negatívat teszteltem.


furcsa mód,borzasztóan vágyom rá h itt legyen a pocimban ez a csöppség,bár jócskán felforgatna mindent :)


magam is meglepődtem a pálfordulásomon.


persze,lehet a gyógyszerektől késik. volt valaki hasonló helyzetben?


és úgy h csak később lett pozitív a teszt?


ha mégis baba,szerintetek ártott neki ez a sok gyógyszer?


pénteknél hamarabb nem tesztelek ha addig sincs semmi,megköszönnék minden tapasztalatot,jót-rosszat egyaránt :)


ui: ma rámnéz a fiam és azt mondja: anya itt 2 Léna van./mármint h a húga meg még egy / kicsit ledöbbentem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook