Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mivel lepjem meg a férjem 40. szülinapján?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. cooltim2011-05-04 11:59
Köszi, aranyos vagy. :-)
Írok privit.
(válasz Cs.Anita 11. hozzászólására)

11. Cs.Anita2011-05-04 10:49
Én is motor alakú tortára gondoltam, v sima torta & a tetején olyan kép ahol ő van lefotózva a motorjával, (ebben én is tudok segíteni neked) Tudom nem maradandó de egy hosszú 7vége is jó tud lenni

10. cooltim2011-05-03 22:41
Szia.
Koszonom, nagyon kedves vagy!
Mar megtalaltam elsore is a picture mosaic neven. Es irto jopofa dolog, hogy ilyet lehet igy csinalni es rendelni. Ez tuti ajandek lesz neki...
(válasz ujlany 9. hozzászólására)

9. ujlany2011-05-03 22:30
szia megegyszer: megneztem neked hogy a legegyszerubb megtalalni. Google-ban keresve:"photo mosaic maker".
(válasz cooltim 8. hozzászólására)

8. cooltim2011-05-03 21:39
Mindenkinek nagyon köszi az öteleteket. Mindegyik nagyon jól jött. :-)
Intermezzo: köszi, igen, ezt ismerem és ezt meg is fogom valósítani többek között. :-)
Gigi69: ez is jó ötlet, nem vetem el ezt sem.
ujlany: ez írtó jó dolog lehet, utánanézek, nagyon jó ötlet!!! köszi! Ezt a bigyos weboldalt már én is láttam valamikor, megnézem, köszike!
vberni01: köszi az öteletet, a tortát megfogadom szerintem. A 40- es táblát szerintem az Édesanyjától megkapja, mert mindketten útépítésben dolgoznak műszaki ellenőrökként. :-)

7. ujlany2011-05-03 21:31
ja, es nem tudom, hogy lehet-e reklamozni, de van egy tokre otletes webaruhaz, BIGYO-kat arulnak (h igy rekeresel, megtalalod.)
tobb humoros dolgot is vettem mar toluk.

6. vberni012011-05-03 21:28
az Én párom is motoros. Kapott egy motoros tortát. Illetve drága haverjai szereztek neki egy 40-es sebességkorlátozó táblát, amit láncra fűztek. ( azóta ez körbe jár a baráti társaságban az épp aktuális 40 évesnél van).

Motorosnak ami általában kell: szerszámos láda. Főleg ha a kocsit is szereli. Illetve ha van kedvenc motor márkája, annak megfelelő ruha pl póló vagy vékony pulóver vásárlása vagy készíttetése.

5. ujlany2011-05-03 21:27
nem tudom mennyit szeretnel raaldozni.
van egy nagyon otletes es meg nem tul elterjedt dolog (felteve, hogy egy ici-picit ertesz a szamitogepekhez)
azt hiszem az a neve, hogy picture mozaik.
feltoltesz egy kepet a ferjedrol, vagy a csaladrol, amit szeretnel, hogy lasson a kepen.
Es feltoltesz tobbsza kepet rolatok, nyaralas, stb.
A program a tobbsza kepet felhasznalva fogja kirajzolni azt a kepet amit te valasztottal. (a ferjedrol vagy a csaladodrol)
Ha messzirol nezitek, csak a teljes kep latszik. Ha viszont kozel mesz hozza, latszanak az apro kepek, amelyek ugye esemenyek az eletetekbol.

4. Gigi692011-05-03 21:26
Szia!
Fotokonyv? Osszeallithatod a kedvenc fotókat, írhatsz melle gondolatokat mindezt te keszitheted vagyis szerkesztheted könyvbe csomagolva:)
Régóta szeretnek, csak az idom kevés, tudom ajánlani;)
Itt a link ahol a részleteket találod!

[link]

3. intermezzo2011-05-03 21:26
Nem naplap, hanem napilap, na.

2. intermezzo2011-05-03 21:25
Különleges ajándék, ha a Széchenyi Könyvtárból kéred az épp 40 évvel ezelőtti valamelyik naplap (amit szeret, akár megyei újság, akár Népsport, stb.) pédányát, amibe berakathatod az apróhirdetésbe, hogy megszületett Ő....:)
Érdekes lapozgatni az épp aznap valóban megjelent újságot.
Mi Anyuék 40. házassági évfordulójára találtuk ezt ki.

1. cooltim2011-05-03 21:19
Szeretnek tanacsot kerni, hogy mivel lepjem meg a Ferjemet a 40. szuletesnapjan. Meglepetes bulit nem szeretne, O szeretne megvalogatni, h kivel unnepel. A helyet is egyutt valasztjuk ki. Azt mar kigondoltam, h osszeallitok neki egy videot allokepekbol a szuletesetol mostanaig. Van egy 22 hos kislanyunk, akit termeszetesen imad. A munkajanak el es a csaladjanak. Hobbija a motorozas, de ehhez mindene megvan. Valami maradandot szeretnek.
Szoval, tippeket varok, koszonom!