Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tápszeres babátoknál mikor jelentkezett a hasfájás és meddig tartott ill.mi segített? fórum

Tápszeres babátoknál mikor jelentkezett a hasfájás és meddig tartott ill.mi segített? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 4. 15:25
Köszönöm a választ :)
2011. máj. 4. 14:10
Az én lányom kb 1hétig volt úgy ahogy anyatejes akkor sokat görcsölt a hasa,miután tápszeres lett alig,ha volt is kapott espumit,de nem is emlékszem mikor múlt el olyan kevésszer bántotta a hasa.De kb 2-3hónapos lehetett.
2011. máj. 4. 12:07
Köszi mindenkinek!
2011. máj. 4. 08:58
nálnuk kb.egy hétig volt,de az első 2-3 napvolt a legnehezett a pocijának. aztán lassan megszokta. 4 hós volt.
2011. máj. 3. 20:06

Az anyatej mellett sajnos korábban el kellett kezdenem tápszerezni a lányomat,mint szerettem volna.De nem hasfájós,pedig már 6 hónapos.

A babamasszázst,tornáztatást,hallottam,hogy segit.

2011. máj. 3. 19:37
pár hetes tápszerezés után már fájt a pocija:( infakolt adtam neki és babamasszázs csináltam minden este ezek segítettek:D
2011. máj. 3. 19:36
Az én babóm is tápszeres, de nem hasfájós. Azt mondják, hogy 3-4 hónapos korukra kinövik, de ismerőseim legtöbbször a 6 hónapot mondták.
2011. máj. 3. 19:33
Tápszeres babátoknál mikor jelentkezett a hasfájás és meddig tartott ill.mi segített? Köszi a válaszokat!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook