Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldogtalanság-véleményeteket szeretném fórum

Boldogtalanság-véleményeteket szeretném (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. márc. 23. 05:17
Sziasztok! Velem egy nagyon jó dolog történt. Röviden meg osztom veletek. Az öcsém nagyon beteg lett kb: 1 éve fekélyes vastagbél gyulladás vagyis akkor vették észre nála. Mivel cukros vérzékeny és asztmás is ez nagyban befolyásolta a betegsége romlását egy rövid idő után még az immunrendszere is agresszív lett. Azt hittem, hogy meg hall erre most jött a jó hír, hogy Miskolcon a megyei kórházban rendbe fog jönni mert már javult az állapota és még fog is és újra mehet dolgozni idővel. Ügy örülök ennek a hírnek mintha nyertem volna de szerintem nyertem is mert itt van a drága öcsikém. Mérike
2020. márc. 16. 15:45
Sokszor érzi az ember, hogy boldogtalan mert többen vannak azok akik meg bántanak, fájdalmat okoznak lelkileg, kihasználnak, átvernek stb. De igyekezni kell túl tenni magunkat a sérelmeinken és megtalálni a szép és jó dolgokat mert csak az visz előre.
2020. márc. 13. 18:37
Tapasztalatom van a boldogtalanságról. Viszont sokan azt mondták nekem, hogy a boldogságot, csak egy pillanatig érezzük és nem egyfolytában. Ez lehet igaz, de az azért mégsem jó, ha még egy kis ideig sem lehetek boldog.
2020. márc. 10. 06:05
A boldogtalanság rossz érzés tapasztalatból tudom nehéz fel dolgozni. De túl kell tenni magunkat rajta mert az élet megy tovább. Van egy mondás ami részben igaz is "Nem baj ha szakad az eső mert utána legszebb a szivárvány".
74. enci2
2008. máj. 17. 12:32

Próbálj boldogan élni:)

Minden felfogás kérdése. Egyedül a haláleset az ami végleg képes boldogtalanná tenni az embert.

Itt az életben mindenen túl lehet magunkat tenni, csak egy szerető család kell hozzá és olyan emberek akik elfogadnak és úgy szeretnek ahogy vagy.

2008. febr. 16. 14:08
nem jó boldogtalannak lenni
2008. febr. 16. 14:06
én már nem szettem a párom , azota jobb egyedül mint az utolsó vitás hónapok vele
71. 0c97fbb607 (válaszként erre: 70. - Fe20557d00)
2007. okt. 15. 20:58

Ez láncreakció ilyen esetben,majd elmúlik.

Nem szabad sajnálni,mert annak nem sok értelme lenne.Legfőképp kitartás!:))

70. fe20557d00 (válaszként erre: 69. - 0c97fbb607)
2007. okt. 15. 20:02

Gyötör a volt párom,nehéz néki a szakítás.Az exemhez közeledni meg még nem akarok....

Olyan gyerek még,akivel most szakítottam rájöttem ezért nem tudtam rá férfiként nézni:(Most is olyat mond,hogy mert ő 25 évesen csalódott egy lányban,akkor ő megkért engem ne játszak vele és vigyázzak!no én erre mondtam neki,hogy egy ember érzéseit nem lehet birtokolni,már nem úgy érzek iránta!Természetesen én kihasználtam és csak játszottam vele:(

69. 0c97fbb607 (válaszként erre: 68. - Fe20557d00)
2007. okt. 15. 19:56
Tényleg nem direkt írom el,egyszerűen így ejtem magamban ,c=k-val az angolban ugye.....szóval ,azért rajta vagyok,egyszer majd összejön:)
68. fe20557d00 (válaszként erre: 67. - 0c97fbb607)
2007. okt. 15. 19:53
Neked megbocsátok:DD
2007. okt. 15. 16:21
Bogica (bocsi,sose tanulom meg:D)
66. 0c97fbb607 (válaszként erre: 65. - Ef1a32d478)
2007. okt. 15. 16:20
A kérdéshez egy történet is járult és abban szerette volna Bogika a véleményeket kikérni....
2007. okt. 15. 16:02
Nem igazán értelek, azt szeretnéd tudni, hogy milyen boldogtalannak lenni?? vagy??
64. 36 éves Rea (válaszként erre: 63. - Fe20557d00)
2007. okt. 15. 15:02
Szép gondolat!Köszönöm!Ezen még így nem gondolkodtam.
63. fe20557d00 (válaszként erre: 59. - 36 éves Rea)
2007. okt. 15. 11:19
Egy dolgot azért szerintem ne felejts el.Szabad szomorúnak lenned és nem magadra erőltetni azt ,hogy örülni kell a kis dolgoknak!A fájdalomra a lelki sérülésre egyetlen egy gyógyszer van!Ha megengeded magadnak hogy a szomorúság érzése összevarja!
62. fe20557d00 (válaszként erre: 59. - 36 éves Rea)
2007. okt. 15. 11:10

Nagyon jó a kapcsolatunk,a volt anyósékkal....tán ez a szó nem is helyes rájuk,hogy a volt....

Sok erőt neked:))szerintem nyugodtam írj a gondolataidról....ide tuti segít!!Én is megosztom veletek,és jó:)

61. 36 éves Rea (válaszként erre: 56. - Hdsb)
2007. okt. 15. 10:58
Tényleg nem kell boldogtalannak lenni,ha nincs párunk.Persze,hogy igazad van hiszen most felszabadultnak érzed magad.De térjünk vissza mondjuk egy évmúlva,mikor mjad elkezd hiányozni valaki az életedből és ráuntál a nagy szabadságra.Mert minden szép és jó,a hiány csak akkor kezdődik amikor nincs kivel megosztanod.
60. 36 éves Rea (válaszként erre: 51. - Panna1)
2007. okt. 15. 10:54
Sajnos nem csak a férfiak ilyenek.Ismerősi körömben most lett öngyilkos egy férfi aki a 40 éveiben járt és egyedül nevelt egy gyönyörű 7 éves kislányt,most a nagymama neveli tovább mert az anyuka nem kéri a gyermeket.Nagyon kegyetlen a világ.A baráti körömben 1 év alatt 5-en váltak el az én korosztályomból.Köszönöm a biztató szavakat.És köszönöm ,hogy figyeltek rám.Már ez is ösztönzőleg hat,hogy nem vagyok egyedül ,és ismeretlenül is megoszthatom veletek a gondolataimat.
59. 36 éves Rea (válaszként erre: 50. - Fe20557d00)
2007. okt. 15. 10:48
Minden téren optimistának kell lenni és nyitott szemmel kell járni.Fel kell fedezni azokat dolgokat aminek egyedül és a gyerekeivel eggyütt is tud örülni az ember.Sajnos kiszolgáltatott helyzetben vagyunk azáltal,hogy egyedül maradtunk és sokkal sérülékenyebbekké váltunk.Most kell erősnek lenni és az irányítást nem engedni ki a kezünkből.Mindenkinek ott a lehetőség,hogy tudja irányítani vagy jó útra terelni az életét.Bízom benne ,hogy az élet sok szép dolgot tartogat még a számunkra.Én már túl vagyok azon,hogy magamba forduljak.Sokat számít ha olyanok vesznek körül akik szeretnek és vigasztalást tudnak nyújtani.Az anyósodékkal milyen maradt a kapcsolatod?
58. hdsb (válaszként erre: 57. - Fe20557d00)
2007. okt. 14. 10:53
:-)
57. fe20557d00 (válaszként erre: 56. - Hdsb)
2007. okt. 13. 20:26
Ez így igaz!Mivelhogy nem szerettem már a párom nekem is jó most nélküle...ez tény;)
56. hdsb
2007. okt. 13. 16:39

Miért kell boldogtalannak lenni, annak akinek nincsen párja?

Nekem pár hónapja nincs senkim, és végre fel vagyok szabadulva.

Amikor a szakítás megtörtént, igaz, nagyon rossz volt, de mára annyi mindent megengethetek magamnak, hogy magam is meglepődök.

Nincsenek számon kérések, végre törődhetek teljes mértékben a saját dolgaimmal, hobbymmal.

Fel a fejjel mindenkinek, majd rájöttök, hogy igazam volt!!!!

55. fe20557d00 (válaszként erre: 54. - Panna1)
2007. okt. 13. 15:40

Szia.A rám építette a jövőjét úgy értettem,hogy el akart venni feleségül és nagyon szerette volna ha szülök neki gyermeket....no én pont ezektől vetettem hátast:)

Egy biztos az érzéseimért nem fogok senkitől bocsánatot kérni vannak és kész.....,nem tud mást tenni mint elfogadni.

Próbáltam és nem működött nem tudok tőle úgy lázba jönni ahogy kéne....Eddig kért szerelmem volt az életemben az egyik maghalt autóbalesetben a másik a volt férjem....úgyhogy nem csodálkozom most már magamon hogy az érzelmeim kissé csonkítottak a szerelem terén...most már elfogadom ezt és nem görcsölök rajta.

54. Panna1
2007. okt. 12. 18:36
Gondolom, hogy most nem érzed valami túl jól a bőrödben, de ne legyen emiatt bűntudatod, mert szépen elhúzhattad volna még évekig. És az jobb neki, ha hazug boldogságban él?! Így van esélye továbblépni. És neked is! Furcsa ez a kijelentés, hogy rád építette a jövőjét...
53. fe20557d00 (válaszként erre: 51. - Panna1)
2007. okt. 12. 17:38

Köszönöm Panna1 a bíztató szavaidat:)A párommal szakítottam...és rettentő nehéz volt....rohadt egy helyzet,mert ő szeret nem akart elveszíteni...rám építette a jövőjét:((,de ha egyszerűen ennek nem tudok megfelelni??Bánt a dolog nagyon....és elkeseredésében már mondta nekem,hogy csak kihasználtam,játszottam vele!Pedig ez nem így van csak idő kellett még tisztán érzetem mit is tudnék neki nyújtani...stb.Sajnos nem jött össze:(Szerintem még így is időbe szóltam neki...hisz ezeket kb 1 hónapja kezdtem érezni.

Istenem csak segítsd őt egy hozzá illő lányhoz!!

52. Panna1
2007. okt. 12. 17:30
beszélgetésig =beszélgetéssel
51. Panna1
2007. okt. 12. 17:29

JAj lányok, mindig nagyon elszomorodok, és kicsit kétségbe is esek, amikor ilyet olvasok, mint a ti esetetek! Miért ilyenek a férfiak? Hogy otthagyják a jól működő házasságot 1-2 gyerkőccelcsak mert egy fiatalabb vagy egyedülálló, semmi kötöttségekkel nem rendelkező nő több izgalmat kínál, mint a jól ismert feleség??! Valószínűleg sosem fogom megérteni őket!

Bogica! Szerintem is el kellene köszönnöd a mostani kedves férfitól! Az exeddel való beszélgetésig pedig várhatsz. Az is lehet, hogy ha megtudja, hogy újra egyedül vagy, ő fog lépni.Már ha kellesz neki! (és szerintem is kelleni fogsz!) De akkor tényleg le kell tisztázni, hogy nincs több dobása! Szorítok neked, és Reának is, hogy sínre kerüljön az életetek!

50. fe20557d00 (válaszként erre: 49. - 36 éves Rea)
2007. okt. 12. 17:03

Én ugyan ebbe a cipőbe kerültem a válás után csak foglalt palik környékeztek....valahogy ráéreznek arra hogy szeretetre vágyunk,és kissé érzelmileg kiszolgáltatottak vagyunk egy ilyen helyzetben.Gondolják adnak szertetet,egy kis figyelmességet...mi pedig a sexuális étvágyukat elégítjük ki.....szóval nekem is ilyenekhez volt szerencsém.

Nem akarlak elkeseríteni,de a csoda nem fog eljönni,rengeteg lelki utat.. szenvedést kell bejárni ahhoz hogy egy kissé újra örülni és élni tudjon az ember egy ilyen csalódás után!Fordulj magad felé,és utánna folyamatosan próbálj nyitni...

49. 36 éves Rea (válaszként erre: 47. - Fe20557d00)
2007. okt. 10. 13:51
Szia!Sajnos még nem készültem fel rá lelkileg,hogy nyissak valaki felé.Most azt tartom a legfontosabbnak,hogy a gyerekek ne sérüljenek lelkileg.Nem mondom,hogy testileg nem lenne szükségem rá,de lenne is rá jelentkező.Én nem tudok érzelmek nélkül eggyütt lenni valakivel.Az a pár óra nekem nem elég,és csak úgy érezném,hogy csak kölcsönösen kihasználtuk egymást.Ja és ráadásul,hogy miért azt nem tudom,de sajnos a foglalt pasiktól kaptam az ajánlatokat,hát ami azt illeti most jöttem rá milyen megbihatatlanok a férfiak.Úgyhogy várom a csodát,mert két gyermekkel elég nehéz párt találni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook