Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legmegbízhatóbb lázmérő? fórum

Melyik a legmegbízhatóbb lázmérő? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 3. 13:38

Többet is


[link]

5. 5221355151 (válaszként erre: 4. - Horvathrekusi)
2011. máj. 3. 13:35

Szia!

Köszönöm szépen! :-)

De lehet! :-)

[link]

2011. máj. 3. 13:23

Sajnos a digitális lázmérők nem érnek semmit. Nekünk is van jó néhány. Akár több fokot is tévednek.

Sajnálom hogy nem lehet már kapni a régi higanyosat.

3. 5221355151 (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2011. máj. 3. 13:07

Szia!

Köszönöm a segítséged!

Hát nekem is ez a véleményem a digitálisakról! Pontosan nekünk is ezt csinálja, hogy mindig ugyanannyit mutat, ha meg tovább bent hagyom miután csipog, akkor automatikusan felmegy mindig egytized fokot. Mindegy egyes csipogás után, már meguntam vele mérni. Be is szerzek gyorsan néhány hagyományosat! :-)

2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 5221355151)
2011. máj. 3. 12:57

Szia!


Nekünk a 8 és fél év alatt vagy 10 db. digitális lázmérőnk volt, az egyik szarabb, mint a másik. Az elején higanyosat használtunk, de 2-t is eltörtem. Az összes digitális olyan szinten rossz minőségű, hogy azt elmondani nem lehet, bármilyen típusút is veszel. Nálunk is mindig az van, hogy a gyerek lázas, a digik meg 36,2-t mutatnak.


Próbálj meg beszerezni egy higanyosat, annál pontosabb nincs a földön, mi is kaptunk egyet anyósoméktól, azt használjuk.


Fülhőmérőnk van, egy valag pénzért vettük, semmit nem ér.

2011. máj. 3. 12:28

Sziasztok!

Szerintetek melyik a legmegbízhatóbb és ami a legpontosabban mér? Én higanyosat használtam idáig, csak most eltört sajnos. A kisfiamnál is azt használtuk, mert mindig pontosan mért. Van digitális egypercesem is, de lehet, hogy én vagyok h...e hozzá, de mindig rosszul mér. Jó pár fokkal mást mutat, mint a higanyos. Az még csak hőemelkedést sem mutat, amikor már javában lázasak voltunk. Volt még egy ilyen korábban, de azzal sem voltam elégedett. Vannak ezek a fül-és homloklázmérők, nem tudom, hogy azok mennyire lehetnek jók. A legelején a posijában mértem a lázat a kisfiamnak, de már egy jó ideje hónaljban. Most akarok egy újat venni, és nem tudom, hogy milyet vegyek. Maradjak a jól bevált higanyosnál vagy érdemes-e kipróbálni másikat? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!


Heni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook