Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki Miskolcon magánnyomozót aki nem drága? fórum

Tud valaki Miskolcon magánnyomozót aki nem drága? (tudásbázis kérdés)

11. Zsuzsa79 (válaszként erre: 10. - Niki607)
2011. máj. 4. 17:24
Jaj, te szegény! Sajnállak, hogy ilyen fiatalon ilyen helyzetbe kerültél! Az én életemben is volt egy-két szörnyű helyzet, és egy rossz házasság is, de szerencsére a sok rossz után végre jó is történt velem! Kívánok neked is hasonló jókat!
2011. máj. 4. 11:26
Én még szeretem és ezért kell tudnom, de az a nő mondta hogy ő látta és amikor a férjem észrevette meg is lepődött. Tudnom kell hogy emiatt sürgette e a válást, emiatt ne feküdt le velem már 4 hónapja stb. És többen látták csak nem merik a szemembe mondani, mert nem akarnak belekeveredni. A koleganőm mondta hogy neki mondta az aki látta és megeskedte hogy nem mondja el nekem. Csak mi annyira jó barátnők vagyunk hogy elmondta csak azt nem hogy ki látta, hogy ment oda hozzá a csaj és amikor észrevette hogy falubeliek mennek arra akkor mikor meg akarta puszilni a csaj akkor odébblökte, hogy most ne.
9. Zsuzsa79 (válaszként erre: 8. - Niki607)
2011. máj. 4. 10:34

Ja, hát ha faluban éltek, akkor teljesen más a helyzet! Én is éltem falun, és rólam is beszéltek olyanokat, hogy a szőr felállt a hátamon tőle! :-) Alig vártam, hogy elszabaduljak onnan.

Mindenesetre neked kell tudnod, hogy ér e még ennyit az egész. Ha még mindig szereted, akkor tedd amit tenned kell!

2011. máj. 4. 09:48
Tudnom kell hogy igaz e mert akkor teljesen átver engem és nem igaz az az ok amit ő mond és akkor nem gondolkoznék azon állandóan hogy mit tehetnék még. Te nem szeretnéd tudni, meg azt hogy akkor hazudik mindenkinek? Viszont tudom milyen egy falu tehát lehet hogy nem is igaz.
2011. máj. 3. 20:46
Hát, ha már többen is ezt állítják, akkor lehet benne valami! De megéri még neked pénzt áldozni arra, hogy ez kiderüljön? S megéri magad kikészíteni idegileg? Változtatna valamit a férjed álláspontján? Szerintem gondold át!
2011. máj. 3. 12:45
Mindenki ezt mondja hogy látták őt de ő tagadja és ez szörnyű így, nem tudom elhiggyem-e.
2011. máj. 3. 12:41
Eddig még nekem sem de most tudnom kell, hogy tényleg megcsal e a férjem és ezért akar válni. Egyszerűen tudnom kell.
2011. máj. 3. 11:56

Szia!


Bár nem tudom mennyiért dolgozik, szerencsére nekem még nem volt ilyesmire szükségem, de talán egy telefonhívást megér:


[link]

2011. máj. 3. 11:56
kérdezd meg a rendőrségen
2011. máj. 3. 11:54
Senki nincs aki tudna?
2011. máj. 3. 11:42
Sziasztok. Tud valaki ajánlani egy magánnyomozót Miskolcon aki nem drága és jó is? Fontos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook