Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? fórum

Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
256. eliii
2014. okt. 4. 22:54
Szivbol gratulalok !! 2hete valtottam eletmodot a te torteneted hatasara. Mivel 25kg felesleg van rajtam azt hittem kezdetben csak ugy porogni fog lefele a merleg nyelve.. de nem. 2het alatt masfel kgtol szabsdultam meg.. nyavajas 72 kg ala nemigazan akar lemenni. Elkeserit de kitartok !!!:) megegyszer gratulalok!!!:)
2014. szept. 11. 11:23

A fórum-indító cikkét már elolvastam, szóval "nem semmi!!!"

Megfontolandó, megszívlelendő. Majd még a többi 9 oldalt is átolvasom, ... szóval meglehet, hogy érdemes ezt is hozzápakolni az eddigiekhez!

254. gombszem (válaszként erre: 248. - Etelkase)
2014. jan. 19. 17:32
Ez fantasztikus, és csak gratulálni tudok!!!!
2013. jan. 11. 18:35
Gratulálok! Le a kalappal! Példaértékű! Neken is sikerülni fog!!! :)
252. vikuka (válaszként erre: 251. - 1975V)
2012. dec. 19. 07:40
2011.07.17én jött a kattanás!ettől a naptól kezdve faragom magam.minden nap.
251. 1975V (válaszként erre: 250. - Vikuka)
2012. dec. 18. 21:01
Gratulálok! Mennyi ideig tartott?
250. vikuka
2012. dec. 18. 18:56
én is elértem a célom!!!! a célom 70kg volt. ma 69 vagyok. 125ről...
249. cullinan (válaszként erre: 248. - Etelkase)
2012. nov. 24. 14:03

Huu, ez igen!

gratulálok,és legyél magadra nagyon büszke!

én ezt a nyavajás 6-7 kilót nem vagyok képes elhagyni.

Hogyan csináltad?

2012. nov. 24. 00:02

Sziasztok! :)

Most úgy érzem, hogy fel kellett jönnöm ide mindenképp, először is cukornádkisasszonynak megköszönni az ihletet és az időnkénti "nem bírom tovább, sose fog sikerülni" leveleimre való kedves reagálást :) Szóval tádáááám 68-69 kiló vagyoooooook :D Anno, amikor 103-ról elindultam sose képzeltem volna! :) Szóval mindenkinek mindent bele, semmi sem lehetetlen!!! :) Szép napot mindenkinek

247. nvlivi (válaszként erre: 246. - Acuko)
2012. okt. 18. 19:14
Szia!Most vettem csak észre,hogy írtál,mert Mucmuccal priviben nyomjuk,úgyhogy bocsi!Hát ott tartok,hogy mérlegen azóta sem álltam(talán babonából),viszont az új farmerméretem 42-es helyett 39-es!Na meg amikor megjegyzi valaki,hogy "látom fogytál",az mennyei érzés!Úgyhogy kitartás!Te hogy állsz?
246. acuko (válaszként erre: 244. - Nvlivi)
2012. szept. 23. 11:03

Szia!

Eltelt 3 hónap. Hol tartasz? Remélem, sikerül elérni, amit szeretnél.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy elindult -e a fogyás. 3 hónap alatt már kell lennie változásnak.

Szeretném, ha jelentkeznél!!!!

245. Akinom-rock (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2012. szept. 23. 08:23

Úristen, ezek a szavak... mintha belőlem jöttek volna.

Ezek szerint most már nekem is sikerülni fog, mert ugyanaz a kattanás van nekem is. :D

Gratulálok hozzá, és remélem a megtartás is hasonlóan jól megy!

Én 118-ról indultam, 1 év alatt lement 103-ra, majd sajna abbahagytam és 2 év alatt visszamentem 107-re, és most újra keményen tolom, 105-nél járok. :)

244. nvlivi (válaszként erre: 243. - Mucmuc987)
2012. jún. 10. 21:45
Nagyon köszönöm!Nálunk a mai vacsora:zsíroskenyér lilahagymával.De nem nekem!Csak csorgott a nyálam,de kitartok!Viszont azt veszem észre,hogy ingerült vagyok estére,ez biztos az elvonási tünet.Neked nincs ilyen?Remélem,hamar elmúlik.Kívánom,hogy te is elérd az álomsúlyodat!
243. Mucmuc987 (válaszként erre: 242. - Nvlivi)
2012. jún. 10. 11:50
Isten éltessen sokáig! Kívánok Neked egy egészséges, karcsú testet! Ha már így rákérdeztél, muszáj lesz betartanom, hogy este 6 után ne egyek.... Rendben, belevághatunk... Én akkor el is viszem most a lányomat egyet biciklizni, hogy a napi mozgás meglegyen. Hajrá Neked is és mindenkinek, akinek van kedve velünk tartani!!!!
242. nvlivi (válaszként erre: 241. - Mucmuc987)
2012. jún. 9. 19:03
Nagyon örülök,hogy írtál ide ,mert tegnap annyira elkapott a hév,hogy nem is néztem,február óta nem írt ide senki!Szerintem hajrá neked is meg nekem is!Ma van a szülinapom,szeretném,ha ez egy egészen új élet kezdete lenne.Mi a véleményed,belevágsz velem?Én ma már este 6 után egy falatot se!
241. Mucmuc987 (válaszként erre: 240. - Nvlivi)
2012. jún. 9. 08:08
Meg tudlak érteni! Én is így vagyok vele. Türelem kell a fogyáshoz, de én legszívesebben máról holnapra szeretnék lefogyni. Én bombanő kismama voltam, a terhességem alatt fogytam is, nemhogy híztam volna (leszámítva a gyerek súlyát persze). Aztán jött a szoptatás. 2 hónap alatt 20 kg-ot híztam a csokizabálástól (állandóan fáradt voltam, kevés volt a tejem, szinte az egész napom szoptatásból állt). Már lassan 2 éve hordozom a túlsúlyt és minden nap azon jár az agyam, h fogyni kellene. Viszont az éhség mikor jön, minden akaraterőm elillan. Aztán jön a bűntudat.
240. nvlivi (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2012. jún. 8. 21:36

Szia!

A fogyásod történetének végén írtad,hogy így visszaemlékezve könny szökött a szemedbe.Mmeg kell mondjam,nekem is!100 kilóval lettem terhes,114-gyel szültem,102-vel mentem haza a kórházból.Manapság valahol 115-120 kiló között vagyok.Csakhogy eltelt 8 év!!!!!!!A könnyezés oka mindaz,amit te véghezvittél,nekem meg csak örökös álom.Csak jajgatok,hogy kövér vagyok,meg magas a vérnyomásom,meg megint nyár van és hogy nézek ki.Nincs önbizalmam,és talán ezért nem jött el az életemben az a bizonyos nagy kattanás.Meg az is a baj,hogy engedek az evési rohamaimnak.Képtelen vagyok befejezni a zabálást,amikor jóllaktam.Nem,nekem mindet meg kell ennem.Meg még egyet kell vennem belőle.Meg még egyet,meg mégegyet.De miért?Nem tudom.Legtöbbször hasfájásig tömöm magam,aztán jön az önostorozás,hogy megint bezabáltam.Ennek semmi értelme.A történeted szíven ütött,olyan,mintha az én álmomat váltottad volna valóra.Talán ez hiányzott,hogy észhez térjek,még nem késő!Csak ugye a türelem,az hiányzik belőlem is,mint ahogy nagyon jól leírtad!Azt hiszem,elagyalok ezen egy pár napig.Te nem is tudod,mekkora pofont adtál most nekem,persze csakis jó értelemben!!!Ha megszületett az elhatározásom,írok majd ide.KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!

239. vikuka (válaszként erre: 238. - SzánI.)
2012. febr. 4. 11:42
Irtam priviben...
238. SzánI. (válaszként erre: 237. - Vikuka)
2012. febr. 2. 20:28

Vikuka!


Milyen krémet használsz? Megnéztem az adatlapodat, GRATULÁLOK!! Nagyon kitartó vagy, és jól nézel ki.

237. vikuka (válaszként erre: 236. - Newgirl)
2012. jan. 24. 13:19
Es a borod vissza huzodott rendesen??? En kremet hasznalok hogy feszes maradjon a borom...huzodik is visza szepen.nem lig a bor sehol.de mire 17 kg lemegy rolam....mar most azt kerik tolem gofy hagyam abba...csunya leszek 70kgsan.de nem hagyom magam.a kituzott cel a celom.utanna meg mast talaltam ki...
236. Newgirl (válaszként erre: 235. - Vikuka)
2012. jan. 23. 10:21

Szivből gratulálok neked!

Nagyon ügyes vagy!


Tudom min mész keresztül,teljesen együtt tudok veled érezni.

Meg lesz a célod,hidd el!

Én sem gondoltam volna soha hogy 106 kilósból lehet 64-kilósan is élni,de meg lehet csinálni!!!

235. vikuka
2012. jan. 18. 15:16
sziasztok igaz én még csak" 36"kgt adtam le... nekem a nagy kattanás 7 8 hónappal ez előtt volt! és a cél 70kg!!!!
234. 76cica
2012. jan. 18. 11:05

Nagyon jó volt olvasni a cikket!Örülök, hogy leírtad! Néha olyan volt, mintha magamat látnám benne!!

Adtál hitet ez által,köszönöm!

Gratulálok!!

233. dafke
2011. okt. 8. 20:31

Gratulálok, nem semmi eredmény (és alak:))!

Hasonló a célom nekem is. Én 92-ről indultam. Terhesen voltam 100+. Ennek viszont már 3 éve, azóta általában közönyösen vettem tudomásul, hogy kövér vagyok. Fájt persze, meg rosszul esett, de nem annyira, hogy megemeljem a fenekem.


A "rosszakarókról" annyit, hogy nagyon talált, de: nem mindig rossz szándék ez. Én mindig teltebb voltam. Anyukám, aki tudom, hogy jót akar, a hírt hallva, mikor ledobtam az első 10-est, ilyeneket mondott: de azért eszel rendesen? 65 kiló akarsz lenni? Az nem egészséges, az nagyon vékony. Ne viccelj már, rizst és krumplit kell enni ... stb.

Pedig tudom, hogy szeret, csak valahogy nem fér bele a "világképébe" csak ez a ducibb énem.


Volt aki tréfásan megjegyezte, hogy nehogy anorexiás legyél.

Más közölte, hogy ugye nem vagy depresszióra hajlamos? Mert akik depresszióra hajlamosak, azoknak igenis "kellenek a zsírpárnák"

Aztán ilyeneket, hogy "nehogy átess a ló túloldalára", tönkreteszed magad a diétával.


És kb senkit se érdekel, hogy sokkal egészségesebb, jobb, frissebb kajákat eszem, mint anno. :D


Tényleg ez a "kattanás" kell az embernek, csak néha, mikor az élet dézsából önti az emberre a szemetet, nagyon nehéz mégis erősnek maradni. Főleg annak, aki vigasztalásképp is eszik.


Ilyenkor arra kell gondolni, hogy le van minden ****va, akkor sem hagyom, hogy tönkretegyél...

232. Mesita
2011. szept. 14. 13:57

Pár perc olvasás alatt a példaképem lettél!!!

Gratulálok és köszönöm!

100kg-ról indultam!

Most vagyok 90!:)

Nyomdokaidba szeretnék lépni!!!!!!!

2011. júl. 15. 00:00
Szintén nagy rajongód vagyok!!! Gratulálok én is! A legjobb az egészben, hogy ennyi rengeteg embert inspirálsz!
2011. júl. 8. 11:23

Őszintén gratulálok! Nem féltél változtatni és eredménnyel járt. Azt írod, nincs csodamódszer. Szerintem a csoda az életmód szemléletváltásáról szól. A diéta önmagában azt feltételezi, hogy utána visszatérsz a régi kerékvágásba. Az életmódváltás pedig "örök " érvényű. Leszámoltál az addigi szokásaiddal, átprogramoztad magad és eszed ágában sincs "visszatérni".

Gratulálok!

Ezzel a teremtő képességgel még sokra viheted más téren is.

2011. jún. 19. 06:56
Irigylésre méltó a történeted!Gratulálok!
228. Shila
2011. jún. 1. 12:30

Lefogytam 42 kg-ot, de hogy bírtam magam rávenni?

Ez a neve a forumnak,ami egy cikkbol indult ki..feltetelezen nem forumkent indult! Csak egy cikk,amihez hozza lehet szolni... A forum neve nem csevegesrol szol,hanem tenyekrol :)


Nincs mit egyebkent! :)

Szep napot!

227. 9c8432d068 (válaszként erre: 226. - Shila)
2011. jún. 1. 11:44
Ami azt illeti,nem mentem a legelejére a fórumnak,ezért nem tudtam,miről van szó.De azért köszönöm...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook