Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Általános iskolás magyartanárok! Tanít valaki Turcsányi Márta ötödikes irdalomkönyvéből? Kérdéseim lennének! fórum

Általános iskolás magyartanárok! Tanít valaki Turcsányi Márta ötödikes irdalomkönyvéből? Kérdéseim lennének! (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 3. 10:08
Hatha meg valaki valaszol, aki ert hozza:)
5. cac78ceb03 (válaszként erre: 4. - Adali)
2011. máj. 3. 09:54

Szia! Hát, próbáltam, és találtam is tanmenetet, ami segíthetne, de kétségeim vannak vele kapcsolatban. Természetesen törzsanyagban veszi Arany Családi kör c. versét, de kiegészítésként az életképet mint műfajt. Ez mondjuk, nem kavar be, mert ezen már túl vagyunk, de elgondolkodtatott. Ezenkívül egy csomó más kérdésben is bizonytalan vagyok.


De lehet, hogy mégis arra kell hagyatkoznom, ha nem találok konkrétabb segítséget :)

2011. máj. 3. 09:27
Szia rora, nem tudnad esetleg megguglizni? (google)
2011. máj. 3. 08:47

Középiskolai magyartanár vagyok, most a gyerekeimmel vagyok otthon, de van egy magántanítványom, aki magántanuló, és fel kell készítenem az év végi vizsgára. Ebben szeretnék segítséget kérni.

Elveszek a sok szemelvény között - hol vannak a hangsúlyok?

2011. máj. 3. 08:44
Kérdéseim a Gyökerek és Kötődések című fejezetekkel kapcsolatosak lennének, de kicsit bonyolult, csak akkor kezdek bele, ha akad, aki esetleg segíthet.
2011. máj. 3. 08:41
Általános iskolás magyartanárok! Tanít valaki Turcsányi Márta ötödikes irdalomkönyvéből? Kérdéseim lennének!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook